Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: azor »

Na skandal zakrawa to co wyrabiają Żydzi i ich elity - tym razem nie chcą zwrócić wypożyczonego w 1989 roku do USA baraku z Muzeum Auschwitz-Birkenau. To się nazywa oficjalna kradzież ! Gdzie jest szef MSZ który tak bardzo kocha żydów ?



http://www.isakowicz.pl/index.php?page=new...=8&nid=5774
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 8:48 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: Arek 1973 »

Jestem tego samego zdania co w tekście
?- O takie rzeczy nie wypada się kłócić. Mam nadzieję, że konflikt zostanie szybko rozwiązany. Muzeum w Auschwitz jest miejscem wyjątkowym.


Baraku z Obamy

oddaj

barak z Birkenau
Ostatnio zmieniony czw mar 01, 2012 9:02 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: azor »

Najciekawsze jest to, że wszystkie media ''dziwnie'' milczą aby nie urazić Żydów co jest chyba normą ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: arek »

Wydaje mi sie ,że prawda jest bardziej prozaiczna ,ile osob dziennie oglada dowod holokaustu ? ,kazdy płaci bilet ,barak jest orginalny z certyfikatem Auschwitz .

Oddac dojna krowe ?

Zwłaszcza ,że to jakies pewnie stowarzyszenie wydzierżawiło i rzad USA moze ich .... . Dopóki nikt nie zrobi miedzynarodowej awantury zwrotu nie bedzie .A wystarczy tylko zrobic mily gest w strone Izraela i odwołac wszystkie wycieczki z tamtad, do powrotu baraku .

W przeciagu tygodnia byłby na miejscu.
Ostatnio zmieniony pt mar 02, 2012 9:04 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: Katarzyna_1 »

Przychodzi chłopiec do spowiedzi i pyta czy oszukanie Żyda jest grzechem?

Nie to nie grzech, bo to byłby cud.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: PASTOR »

Kazda nacja ma swoje zady i walety, wroooooc! Wady i zalety. Kasiu na Polaka tez sie wiele znajdzie, nie robmy szumu, to dla nuch wielki symbol TEN barak, nie przepija go :D z czasem zwroca...
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: Arek 1973 »

Najciekawsze jest to, że wszystkie media ''dziwnie'' milczą aby nie urazić Żydów co jest chyba normą
Nie wiem jaki status mają w Polsce, .

W Niemczech jest tak że z nimi obchodzą się jak z jajkiem są bardziej ochraniani niż np. muzułmanie. Ani żadna gazeta nie śmieli się o nich żle pisać ani w tv z nich się nie śmieją.

Podczas obchodzenia rocznicy holocaustu zawsze albo prezydent albo kanclerz jest z wizytą w Izraelu i bierze udział w uroczystościach i za każdym razem w swojej mowie do gromadzonych tam przeprasza za popełnione czyny.

Jednym słowem są prawie że nietykalni
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: azor »

[quote name='PASTOR' post='95039' date='02 marzec 2012 - 08:07']Kazda nacja ma swoje zady i walety, wroooooc! Wady i zalety. Kasiu na Polaka tez sie wiele znajdzie, nie robmy szumu, to dla nuch wielki symbol TEN barak, nie przepija go :D z czasem zwroca...[/quote]



Prawda z Żydami jest taka, że oni mogą wszystkich obrażać, wygrażać się ( np. w sprawie Iranu, Polski) czy nawet szantażować a powiedz coś na Żyda to od razy antysemita i wszystkie media bębnią ;)



Symbol symbolem, ale jeśli się wypożycza to i Pastorze oddaje.



Przy okazji jak Żydzi się zachowują



http://www.youtube.com/watch?v=XXs4oVrzDbM
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: Scoobany »

Nie rozumiem, dlaczego słowo "złodziejami" w tytule tematu ujęte zostało w cudzysłów. Prawda jest taka, jak Azor napisał. Żydom wolno wszystko, jednak im nie wolno nic zrobić, bo oni swoje przeszli w Oświęcimiu i to daje prawo do uznawania się za tych lepszych, pokrzywdzonych, z nieograniczonymi przywilejami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Żydzi ''złodzejami'' baraku z Birkenau !

Post autor: Rysiek23 »

Temat troszkę niesmaczny. Po pierwsze od kiedy to generalizujemy? Przecież wszyscy się oburzali, że Polacy to "złodzieje" i "pijacy". Teraz się okazuje, że my sami bardzo lubimy oceniać innych i to wrzucając wszystkich do jednego wora! Polska tolerancja!

Reasumując skąd te pretensje do rzekomych Żydów skoro muzeum jest amerykańskie? Tak się składa, że mam pewne doświadczenie w tej materii. Nie ma możliwości aby obiekt muzealny nie był zwrócony w określonym terminie, tu funkcjonuje prawo międzynarodowe, ale oczywiście wglądu w umowę nie miałem :)
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”