Wróż David - czyli problem ezoterycznych idiotów

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Wróż David - czyli problem ezoterycznych idiotów

Post autor: Sandra »

No kasę, to rzeczywiście ładną mają i dlaczego ludzie tego nie widzą, że nakręcają tę całą machinę, ogłupiających ludzi.



To nie są jednostki, to są setki ludzi którzy próbują połączyć się z wróżem, żeby coś tam usłyszeć, coś co w ogóle nie ma sensu, a zapłacić trzeba.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Wróż David - czyli problem ezoterycznych idiotów

Post autor: PASTOR »

Prawda jest taka iż człowiek łapię się wszystkiego by uzyskać pomocy, pomocy w sensie uspokojenia duchowego "moje aniołki" niestety większość ludzi to tępa masa i większość programów TV jest robionych pod tą masę, dlatego ja nie płacę abonamentu :D Wróżbita Maciej dawał czadu, teraz kolej na Dawida :) Dajcie mu zarobić na dom :)
[left][indent] [/indent][/left]
CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

Re: Wróż David - czyli problem ezoterycznych idiotów

Post autor: CRH »

[quote name='PASTOR' post='95157' date='05 marzec 2012 - 08:27']Wróżbita Maciej dawał czadu, teraz kolej na Dawida :) Dajcie mu zarobić na dom :)[/quote]



Ależ on nie musi zarabiać na dom i rodzinę :D . Mając taką moc i piórko do machania, już dawno odciął problemy finansowe aż do czwartego lub szóstego pokolenia wstecz w swej rodzinie. Z resztą, ma kontakt ze wszystkimi aniołami i ich królową, więc teraz wszelkie problemy i kłopoty omijają go szerokim łukiem ]:-> ]:-> . Demony wiedzą, że to TEN słynny wróżbita i to z nie jakieś tam szkoły ezoterycznej, ale z samego TVN!! xD
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wróż David - czyli problem ezoterycznych idiotów

Post autor: danut »

Oj, tak CHR :D - nie wiem, czy ta sława spodoba się obsługującym prawdziwą magię..a wtedy- tylko strach i zgrzytanie zębami :D ..Pojawił się na stronie ciekawy artykuł "Ze wspomnień..." hmm..polecam. A tak nawiasem, nawet ja jakieś wróżki wystraszyłam.. ;) -??
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2012 3:21 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”