Okręty i spodki: UFO na morzu

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Historia spotkań z USO (niezidentyfikowanymi obiektami podwodnymi) jest równie długa co kontrowersyjna. Według świadków, wśród których znajdowali się także marynarze, obiekty te wykazywały szereg niezwykłych zachowań. Skąd jednak biorą się te obiekty? Czy podmorskie bazy UFO i tajne operacje wojskowe to jedyne wytłumaczenie dla „nieznanej aktywności” we wszechoceanie?



WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: sxxs »

Nie pamiętam w której to książce czytałem chyba to było na Bałtyku jak polski kapitan kutra rybackiego też spotkał się z kula. Koledzy poprawcie mnie jeśli się myle ale chyba Pan Lucjan Znicz opisywał ten incydent, gdzie załoga spotkała się z kulą nad Bałtykiem. Wtedy też było opisywane dziwne zachowanie załogi.



Swoją drogą wydaje mi się osobiście, że takich spotkań jest o wiele wiele więcej niż jest opisywane, otwarta przestrzeń morze ocean co innego mała grupa przypadkowych światków a co innego całe miasto.



Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='DeImoS' post='95085' date='03 marzec 2012 - 13:13']Nie pamiętam w której to książce czytałem chyba to było na Bałtyku jak polski kapitan kutra rybackiego też spotkał się z kula. Koledzy poprawcie mnie jeśli się myle ale chyba Pan Lucjan Znicz opisywał ten incydent, gdzie załoga spotkała się z kulą nad Bałtykiem. Wtedy też było opisywane dziwne zachowanie załogi.



Swoją drogą wydaje mi się osobiście, że takich spotkań jest o wiele wiele więcej niż jest opisywane, otwarta przestrzeń morze ocean co innego mała grupa przypadkowych światków a co innego całe miasto.



[/quote]



Incydent ten był opisany w książce "UFO nad Polską" B. Rzepeckiego i K. Piechoty. Z tego co pamiętam miało miejsce oddziaływanie fizyczne na obserwatorów (fala ciepła). Bardzo ciekawy przypadek, chyba lata 80-te.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

Przypomnę że rejestrowałem NL/CE-1 z USO na Bałtyku około 2000 roku a sprawę opisałem w jednym z UFO oraz mojej książce Rysiek chyba to zna ;) to nie był już daleki obiekt-światełko lecz obiekt rzędu około 3 metrów z odległości około 100 m od statku/promu Regalin świadków było bardzo wielu.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

Pantanal to USO które ja dokumentowałem w postaci owalu wystrzeliło z wody i unosiło się nad nią emitując świetlną poświatę na tafle morza - więc trudno mówić o łodziach podwodnych ;) Tak słyszeli np. obserwacja w jeziorze Zegrzyńskim w 80 latach obiekt wyleciał z zalewu dokumentowali go badacze z grupy Bzowskiego, w Wilczej Woli k/ Rzeszowa mam obserwacje z drugiej ręki (główny świadek w USA mieszka) jak w zimie jakiś obiekt wystrzelił z jeziora. Za naszą wschodnia granicą też coś było bodaj opisywał Rzepecki w periodykach ;)
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: sxxs »

Rysiek wielkie dzięki za poprawkę :) masz racje teraz kojarzę te książkę i ten przypadek ;)

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='DeImoS' post='95095' date='03 marzec 2012 - 15:34']Rysiek wielkie dzięki za poprawkę :) masz racje teraz kojarzę te książkę i ten przypadek ;)

[/quote]



Nie ma za co. Niestety teraz nie mam pod ręką książki aby to sprawdzić ale był to przypadek niezwykły. Przede wszystkim trwał dłuższy czas i zaangażowanych w obserwację było wiele osób. Zresztą później rzekomo był analizowany przez ówczesne struktury oficjalne, w tym wojsko.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='95094' date='03 marzec 2012 - 15:22']Tak słyszeli np. obserwacja w jeziorze Zegrzyńskim w 80 latach obiekt[/quote]



Tzn zalew Zegrzynski aby być konkretnym ;) I to też było zimą, obiekt wystrzelił z wody i zniknął po krótkim czasie
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

A co powiecie na UFO wystrzeliwujące z gruntu ?? ;) ?? to jest dopiero ciekawostka mam takie informacje od Bzowskiego potwierdził to też Dariusz Cichocki w rozmowie na skypie w skrócie w okolicy Bernardyńskiej widywano kilka razy dziwne jakby blade smugi ''wystrzeliwujące'' z gruntu w niebo. W jednym przypadku udało się Zenitem wykonać fotkę gdy smuga wystrzeliła w niebo a potem przeksztalciła sie w jakby materialny obiekt wówczas wykonano to zdjęcie niestety ktoś je zagarnął ? Dysponuję jedynie oryginałem e-maile w tej sprawie od K.Bzowskiego ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

A dlaczego nie skoro dwie osoby to potwierdzały była fotka więc...Tak Bzowski publikował takie historie które dla innych badaczy nie pasowały do ich światopoglądu czyli UFO = .E.T, a Bzowski juz w latach 80 miał zupełnie inne spojrzenie nie jak Pan RL który pisał, że cygara mogą spełniać rolę to jak nasze ''ciężarówki'' :D



Tak to ja publikowałem te nagrania myślę, że gdyby miał dostatecznie dużo czasu na antenie mógłby np. opisać te CE-3 które dwa razy miało miejsce na Bernardyńskiej o tym drugim CE-3 malo kto wie chyba poza mną i Przemkiem a sam Przemek poznał samego świadka tego Ce-3 jakiś czas temu acz cała sprawa jest dość dziwna ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”