Okręty i spodki: UFO na morzu

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

Pantanal ja też to pismo przestałem kupować ;) Kazimierz był wyjątkowy miał swoje wady i plusy. Jak pisałem sprawę reptyliana nie była nawet przez nich brana poważnie była to robocza nazwa to wszystko. Niestety nie bardzo chcieli się dzielić z innymi a to mnie sie nie podobało i nie roblili raportów lecz jakies zapiski itp



Załączam oryginał cytatu napisanego przez Bzowskiego 15 maja 2003 roku o 22:15 dotyczącej w/w sprawy w meilu do mnie



''Ja wiem, że dla sceptyków i dla "ufologów" to brzmi niewiarygodnie,

ale ja nie mówię tego bez podstaw. Mam obserwcję wzrokową - moją i

p.Dariusza C., również ufologa z Warszawy. W naszej obecności ,

ok.godz.19,00 dn.12 sierpnia 1982 r. w Warszawie , ze zoranego pola

"wyskoczył" :pionowy słup czerwonej enrgii, który błyskawicznie wzniósł

się na kilka tysięcy metrów i zamienił się w czarne UFO z kopułą! W

tym momencie zrobiłem zdjęcie Zenitem na kolorowym negatywie i mam ten

negatyw....(nigdy nie publikowane).

Takich wyskoków energii zamieniającej się w obiekt było więcej, parę

obserwowanych

wzrokowo przeze mnie i moich kolegów ufologów w latach 80-tych.''
Ostatnio zmieniony sob mar 03, 2012 10:33 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Maria »

[quote name='Pantanal' post='95110' date='04 marzec 2012 - 00:08']Trzeba mieć bardzo dobre oczy, żeby zobaczyć na kilku tysiącach metrów "UFO z kopułą". Nie skomentuję tego...[/quote]

Uważam iż jest to niemożliwe

Przychylam się do tego iż te kule a nawet obiekty są ziemskiego pochodzenia.......tylko okryte tajemnicą...po co----pewnie dla dezinformacji a może jest w tym jakiś cel.

Kiedyś ludzi przez wieki straszono diabłem i w ten sposob utrzymywano w posłuszeństwie .....teraz takim straszakiem...moga być OBCY ---tylko czekać na ich atak z powietrza a potem w ramach pomocy...stworzyć jeden rząd kontrolujący niebo i ziemie ----bo przeciez i tu mamy gady, szaraki.ha ha ha

Ciekawe że na terenach słynacych ze złej opinii......widzi sie UFO, USO a także jakies gady, snieznych ludzi, wilkołaki itp.

Jednocześnie dużo sie psze o eksperymentach, nowych broniach.......a potem wysypie niezydentyfikowanych pojazdów, humoidów itp.

Gdybać sobie można a rządy i tak będą potajemnie konstruować maszyny zniewalające, wplywające na psychike człowieka --- z pewnościa posiadają technike o jakiej zwyklemu smiertelnikowi sie nie śniło .

Oni maja technikę a my...mamy swoja wyobrażnie i domysły .
Ostatnio zmieniony ndz mar 04, 2012 9:02 am przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

A skąd wiesz, że było na kilku tysiącach to ich zdanie mogło to być 2-3 a zatem mozna zobaczyć ja kule/świetlne spod ZM widziałem które były powyżej 2 tysięcy metrów ;) ? Jak powiedziałem na skypie rozmawiałem z Darkiem o tym zdarzeniu i potwierdził je więc jest to fakt autentyczny, ale pewnie innym nie pasuje do oklepanej koncepcji UFO ;) a już nie wspominając o tym, że coś może byc nie widoczne a na zdjęciu tak przecież to ''nonsens'' :D



Maria zapomniałaś o tym iż UFO to nie wymysł z czasów z zimnej wojny czy po 1945 roku, zjawisko sięga setek lat a nawet tysięcy do tyłu - więc teoria ziemskiego pochodzenia całości zjawiska UFO jest cholernie kiepska owszem gdyby zjawisko nie występowało wcześniej a po 45 roku to sam przychyliłbym się do tego.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

Tak ale czy oni mieli rację ? Jak Ci napisałem to mozę być 2, 3 a nie kilkanaście tysięcy metrów ! To nie bajdurzenia bo jak nie zauważyłeś jeszcze a powtarzam zdarzenie potwierdziła inna osoba czyli świadek z którym nigdy nie rozmawiałeś Pantanal ! A najlepiej pisać, że to bajdurzenia nie mając żadnych argumentów ;) Pokaż mi to zdjęcie/link na jakie się powołujesz - owszem Kazio dużo spraw traktował zbyt dosadnie co i ja mu napisałem delikatnie, ale w kwestii techniki ''polowań'' na NOL-e był w Polsce pionierem uzyskując czasem znakomite Pantanal efekty o jakich inni ''ufolodzy'' mogą jedynie pomarzyć ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: arek »

A co powiecie na UFO wystrzeliwujące z gruntu ?? Wink.png ?? to jest dopiero ciekawostka mam takie informacje od Bzowskiego potwierdził to też Dariusz Cichocki w rozmowie na skypie w skrócie w okolicy Bernardyńskiej widywano kilka razy dziwne jakby blade smugi ''wystrzeliwujące'' z gruntu w niebo.


Podczas rejestracji i badania kręgów Bogdan zawsze stawia kamerę na statywie i nagrywa ,jak leci .Podczas właśnie takiego badania ,z tego co pamietam w Elblągu lub Ełku ,Nagrał jakieś właśnie dziwne cośki wystrzeliwujące z gruntu do góry ,są tak szybkie że nie widać ich przy normalnym odtwarzaniu ,dopiero przy bardzo duzym spowolnieniu .Na pewno nie są to owady ,kształtem przypominają dwie sklejone literki "L" .Nie mamy innego skojarzenia wyglądu tych obiektów.

Więc nie wkładał bym grupy Bzowskiego do tej samej szuflady co Nautilus.



Czy można zobaczyć kopułę z 3 000 m zobacz na samolot pasażerski leci na 10 000m zobacz co widać ogon ,czasem silniki . co byście widzieli z 3000 m (weź lornetkę ) .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

Arku do pewnej grupy osób takie zdarzenie nie mogą dotrzeć ponieważ ufologia wykształciła w nich co ma być a co nie ;) innych faktów ich głowy nie dopuszczą ;) czego miałem przykład w postaci choćby RL.





Gdyby nie Bzowski i '' towarzystwo'' nie poznałbyś tak interesującego zdarzenia CE-2 Pantanal. W książce jest wiele fotek wiele to zwykłe paski z aparatu co mu napisałem i przy końcu 2005 roku tuż przed śmiercią przyznał mi rację ponieważ wykonałem kilka podobnych podczas doświadczeń.



Pantanal trzeba niestety troche wiedzieć jak funkcjonowała Grupa Bzowskiego i i jak robiono eksperymenty aby potem móc krytykować ja rozmawiałem bardzo wiele razy telefonicznie, meilowo z Bzowskim, Cichockim teraz Przemek poznał Pana Zarnocha i uzyskaliśmy kilka nigdy nie publikowanych fotek świetlnych zjawisk bardzo interesujących i mówienie że te ''refleksy'' to czysty żart ;)



Aby kogoś osądzać trzeba choć trochę go poznać ;)



Arku przy okazji wczoraj podczas nagrywanie w dzień w IR kamera z IR plus filtr IR na obiektywie w znanej okolicy ''złapałem'' dwa podlużne jasne ''błyski'' nie wiadomego pochodzenia. Samolotów czy innych pojazdów nie zauważyłem ;) Przemek otrzymał już nagranie ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Pantanal' post='95125' date='04 marzec 2012 - 13:10']Wydaje mi się, że towarzystwo Bzowskiego wzajemnie się nakręcało, co już wyszło przy sprawie "reptyliana".[/quote]



A co niby wyszło w tej sprawie "reptyliana" co by miało stanowić o tym, że to towarzystwo wzajemnie się nakręcało??
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: arek »

Nareszcie przeszłeś na kamerę ;)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: azor »

Tak ale z fotek nie zrezygnuję acz tego roku dużo będę robił w IR z filtrem 950 nm kory będę sie starał kupić z USA lub innego miejsca w Polsce. Nie tylko ja cos trafiłem Przemek uchwycił coś lepszego lecącego jak ''owad'' acha Przemku odnotuj z tej godziny nagrania temperaturę to ważne aby ''sceptycy''nie twierdzili ze to owad.



Za nie długo wrzucę nagranie na yutube chętnie też Twoje dam na blogu ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Okręty i spodki: UFO na morzu

Post autor: Przemekkk666 »

Sfilmowałem to coś ok 12 45-50, temp ok 5 stopni na plusie, jednak nie mógł to być owad z racji tej, że wyleciał zza drugiego budynku naprzeciw, który stoi ok 30m od mojego więc musiałby to być owad gigant :) Poza tym owady w IR raczej wogóle nie wychodzą a jak już to jako ciemne punkty.

Na dodatek to coś poleciało do góry za chmurę, która była dość daleko mysle ze ok 5km ode mnie.



Jasne wrzuć na bloga :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”