Zydzi proszą się o wojnę?

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: azor »

Tak oto młodzież z Izraela zabiega o ''pokój'' z Iranem film dobry/efekty acz iście propagandowy :D



http://www.kciuk.pl/Ostatni-dzien-Izraela-a84767



Oby nie wykrakali no, ale premier Izraela musiał osobiście zainterweniować na ''bierną'' postawę Obamy w kwestii Iranu. W Iraku też miała być broń chemiczna i co... :D Teraz kolejny bezbronny kraj będzie sterroryzowany przez Żydów i USA !
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: arek »

Wiesz azor, tu akurat chyba tak niekoniecznie ,sam lider Iranu ma na swoim koncie morderstwo dziennikarza ,jak się wydaje to Iran dąży do wojny .Tam też jest ciężko żyć i ludzie to widzą .Bez wojny czeka ich to co w Afryce północnej ,wiosna ludów .Muzułmanie mają często rodziny w Europie i wiiedzą że można życ inaczej ,normalnie a przy tym zachowując swoją wiarę i tradycje. Widzą bogate kraje arabskie ,poziom życia opieki med. u nich też jest ropa i co ? wiece poparcia i brak choćby mleka w proszku. Potrzebują zatem wroga, wojny ,dużej armii .I wiedzą że drogą do konfliktu może być jedynie budowa bomby atomowej . Jeśli chodzi o Palestyńczyków ,to żal mi ich ,ale panuje tam taka korupcja ,że głowa mała .Francuzi szacowali ,że 70-80% pomocy z ich strony dla Palestyńczyków trafia na prywatne konta przywódców palestyńskich .Mam nadzieje ,że Izrael tak jak juz to kiedyś zrobił ,zrobi i teraz ,zbombarduje ośrodki produkcji materiałów rozszczepialnych ,skażeniu ulegną te właśnie obszary i będzie to jak chirurgiczne cięcie.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: azor »

No nie żartuj a Izrael jest święty - co wyprawia z Palestyńczykami mordują ich bezpodstawnie niszczą im dosłownie wszystko nawet drzewa wycinają. Były premier Ariel Szaron jakiego ludobójstwa sie dopuścił na Palestyńczykach nawet ONZ interweniowało, Korupcja ? Korpucja jest wszędzie to nie argument do zabijania niewinnych osób. Iran jak na razie w żadnym wypadku nie dąży do wojny to Izrael cały czas straszy i szantażuje a nawet szantażuje świat ''opcja samsona''. Wątpię czy faktycznie Iran ma bombę atomową a to jest tylko pretekstem napaści na kraj tak jak wcześniej USA na Irak !



Dlaczego Izrael moze mieć broń atomową a jego sąsiad nie ? To Izrael i USA wykazuje militarna agresję i szukają na siłę wojenki w wiadomych celach.



Jak Izrael zbombarduje zapewne nie pozostanie to beż odpowiedzi ze strony Iranu :D
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2012 9:02 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='95181' date='05 marzec 2012 - 22:59']a to jest tylko pretekstem napaści na kraj tak jak wcześniej USA na Irak !



Dlaczego Izrael moze mieć broń atomową a jego sąsiad nie ? To Izrael i USA wykazuje militarna agresję i szukają na siłę wojenki w wiadomych celach.[/quote]



I tak samo jak z Wietnamem :Cool:



Iran nie może mieć atomu bo opiera się jako jedno z ostatnich państw działaniom bloku Izrael-USA :)



Cóż niech sobie Żydzi sami napadną na Iran, nikt im nie broni, ale jakoś się nie garną a najlepiej by innych do tego wykorzystali m.in USA i jeszcze Europe hehe :D
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: azor »

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: arek »

Ależ ja wcale nie chcę wybielać Izraelitów , w żadnym wypadku , sami sobie markę wypracowali .Chcę tylko pokazać że atomówka w rękach Iranu , to jak piroman z fajerwerkami w rafinerii .To nie jest nawet w przybliżeniu demokratyczne państwo .

Jeśli chodzi o Wietnam ,porozmawiajcie z Wietnamczykami ,jak im się żyło w komuniźmie ,po wojnie Tę wojnę wywołała niestety ZSRR z Chinami ,Wietnamczycy byli ofiarami tej wojny i tej "wygranej".

Gdyby pozostali podzieleni byłaby to taka róznica jak teraz w Korei.
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2012 9:33 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: azor »

Ja bym tak nie demonizował Iranu jak wiadomo Izrael ma ogromny arsenał głowic atomowych a wg. rezolucji ONZ Wschodnie Kraje mają ''zakaz'' na atom. Izrael nawet nie ma dowodów że tak jest druga sprawa pamiętacie ile Izrael złamał rezolucji ONZ w tej sprawie. Oni mogą.



Iran nie jest ideałem to jasne ale jest u siebie natomiast Izrael okupuje zagarnięte ziemie i uzurpuje sobie prawo wrecz do wszystkiego ;)
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: dino_24 »

Teraz , to pojechałeś po bandzie i

to równo ...



[quote name='arek' post='95184' date='05 marzec 2012 - 23:31']Chcę tylko pokazać że atomówka w rękach Iranu , to jak piroman z fajerwerkami w rafinerii .[/quote]



... jakie przedstawisz tu gwarancje , że ''Icki'' jako pierwsi nie skorzystają ze swoich

głowic ... perswadując w ten sposób innej nacji ... jak ma wyglądać ''nowoczesny'' model

cywilizowanego państwa ?



[quote name='arek' post='95184' date='05 marzec 2012 - 23:31']To nie jest nawet w przybliżeniu demokratyczne państwo .[/quote]



A MY jako nacja reprezentujemy tą demokrację ... w naturze czy tylko ... wirtualnie ?



93 rakiety taktyczne Sidewinder AIM-9X-2 Block II , 4 rakiety szkoleniowe CATM-9X-2 , 65 rakiety AIM-120C-7 , 42 bomby kierowane Paveway II GBU-49 ,

200 bomby kierowane JDM (Joint Direct Attack Munitions) , 642 bomby BLU-111 ,

127 klasyczne bomby Mk82(..)



Pojawila sie informacja iz nasz kochany nierząd zakupil nowy osprzet do naszych F-16 .

Chodzą sluchy , że nie zostal on dostarczony do Polski tylko do Izraela i tam ma byc

montowany na "nasze Fszesnastki" .



Sprzet:



9 silników F-100-PW-229, 28 urządzeń do nocnej obserwacji (Night Vision Devices) i tzw. Połączony System Planowania Misji.



Wedlug dostepnych w internecie informacji na temat tego sprzetu mozemy sie dowiedziec iż jest to sprzet do bombardowania celow podziemnych.



Tak wiec pytam - po co nam do obrony takie uzbrojenie?







... za Nowym Ekranem .



Racz też zauważyć , że w Israelu przebywa non stop pełna obsada załogowa w ''sile''

1 eskadry [około 34 polskich żołnierzy + logistyka + jakeś tam ''dowództwo''] .





Idąc tokiem twojego myślenia ... następny krok to wieloletnia okupacja Iranu , bo

przecież to nie ''demokratyczny'' kraj ... ale ropa już jest ''demokratyczna'' .



Z tego co ''wiewiórki'' trzebioczą , można się spodziewać [nie ma nigdzie sprecyzowanego

''zdania''] , że po Iraku , Afganistanie ... Nasz ''demokratyczny'' kraj [a jakżeby] , będzie

udzielał ''lekcji demokracji'' ... islamskiemu Iranowi .



Niestety , Polska zapomniała już ... niektóre lekcje historii .

Chociażby , wsólną agresję z ''Adolfem'' na Czechy [osławione Zaolzie] .

Można to sparafrazować i przyrównać LWA i HIENĘ we wspólnym ''polowaniu'' i konsumpcji

''zdobyczy'' ... z jedną małą różnicą ... LEW mając dalej ''wilczy apetyt'' ... opi*****ił

w międzyczasie i HIENĘ .





Post scriptum

Nieraz mam wrażenie , że na niektóre problemy [polityczne] ... patrzysz ''ZEZEM'' ...

jak nasz ''nieodżałowany'' kolega MRF ;)

Lecz nie bierz sobie tego do serca ... to tylko moje wrażenia ...



Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zydzi proszą się o wojnę?

Post autor: Newsman »

Zamykam temat. Proszę o zaprzestanie żydożerczych rozmów i o nie wklejanie linków do Stop Syjonizmowi, bo obraża to moje uczucia religijne.
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2012 6:58 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”