Umysł ponad materią

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Umysł ponad materią

Post autor: Newsman »

[ external image ]Umysł ponad materią

D.Broers / Studio Astropsychologii



W jaki sposób wiara przenosi góry? Czy umysł wpływa na materię? Co oznacza fakt, że jesteśmy panami swojej rzeczywistości?



Mózg może służyć nie tylko do myślenia, ale i do kreowania wymarzonego świata. Tak twierdzi zarówno Autor tej książki jak i liczne naukowe autorytety, których wyniki badań zostały przytoczone w publikacji. Teraz i Ty możesz poznać prawdziwe możliwości swojego umysłu.



Znajdziesz tu dowody popierające tezę, że to mózg jest najważniejszym organem w ciele człowieka. Po dogłębnej analizie jego funkcji i możliwości Dieterowi Broers udało się wyjaśnić istnienie cudów. Okazało się, że przy odrobinie silnej woli i konsekwencji dosłownie każdy człowiek może zostać cudotwórcą. Dzięki tym odkryciom Twoim oczom ukaże się zupełnie nowy obraz świata ? takiego, na który masz pełny wpływ i który dostosowuje się do Twojej woli. Niezbitych dowodów na opisane w książce tezy dostarczają najnowsze zdobycze fizyki kwantowej. Ponieważ nasz naturalny potencjał umysłowy wzrasta wraz z wiekiem, nigdy nie jest za późno, by zacząć z niego korzystać.



Zobacz także:

- Więcej o książce

- Przeczytaj fragment
Ostatnio zmieniony czw mar 08, 2012 8:08 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Umysł ponad materią

Post autor: danut »

To może być bardzo dobra książka, z tego co widzę. To coś, potencjał woli, silnej woli, nie myliłabym z rozwinięciem umysłu w pojęciu przyjmowania wiedzy, to bardziej siła ducha, taka jak w rozumowaniu słów zawartych w artykule, ale przecież wypowiedzianych po raz pierwszy przez Jezusa "Gdyście mieli wiarę, powiedzielibyście tej górze a ona usunęłaby się ze swojego miejsca".. Czy nie widać w tych słowach tego znaczenia o poruszaniu rzeczywistością i tworzeniu jej wiarą, naszą wolą?? Wiem, co piszę, doświadczyłam nie tylko przejścia przez głęboką wodę, której obraz zmienił się w maleńki strumyk i zgodnie z tym obrazem uniknęłam topienia się, ale także przykładałam dłonie naciskając do rozgrzanej do czerwoności, omal blachy pieca kuchennego - nie parząc się i odczuwając zimno, a bo taki obraz odebrałam w swoim widzeniu.Wyraźnie widać, że w jaki obraz uwierzy się, ale tak rzeczywiście, a nie chaotycznie halucynacyjnie, to taki na nas oddziałuje i my z takich wchodzimy w interakcje.Jest to bardzo ważne, bo nawet silna wiara w to, że jesteśmy zdrowi, pomimo choroby doprowadza do wyzdrowień, wyrzucając, uznając coś za niebyłe można to coś zlikwidować- taka jest siła wiary i naszej woli.
Ostatnio zmieniony czw mar 08, 2012 10:59 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Umysł ponad materią

Post autor: Arek 1973 »

Musiałem 2 razy pomyśleć ale nie, ta książka którą posiadam nazywa się " Umysł ponad czasem". Podobnie ale to nie ten sam autor. To co przeczytałem wydaje się ciekawe, ""wytłumaczenie cudów"" hmmm na pewno warte przeczytania, ach niech tam, kupię sobie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”