Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W listopadzie 2010 r. nad bazą lotniczą El Bosque w Chile odbywały się pokazy lotnicze. Jakiś czas później agencja CEFAA zajmująca się wyjaśnianiem zagadkowych zjawisk powietrznych otrzymała materiał video, na którym widać przelot zagadkowego obiektu, który nie był widoczny gołym okiem. Problem w tym, że domniemane UFO widać aż na… 7 różnych ujęciach. I tak pojawił się pewien problem.



WIĘCEJ TYLKO W INFRA
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: Elowen »

TUTAJ material filmowy z owej konferencji w Phoenix, na ktorej Ricardo Bermudez zdaje relacje z owych wydarzen (filmik jest po angielsku)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: azor »

Może to nie przełom, ale bardzo interesujące zdarzenie moim skromnym zdaniem też wątpię aby to był owad. Jesli piszą że obiekt poruszał się z taką prędkością nie dziwne że był nie zauważony przez wiele osób . Ciekawe czy radary cos wykryły ponieważ obiekt stanowił zagrożenie dla samolotów.



Również niewidoczny obiekt o dość dużych rozmiarach został sfotografowany nad Kolumbią przyznam że bardzo to interesująco wygląda szkoda ze brakuje więcej informacji. Ze zdjęcia widać jakby obiekt nie był jeszcze całkiem widoczny ?



http://innemedium.pl/wideo/latajacy-spodek...ny-nad-kolumbia
Ostatnio zmieniony sob mar 17, 2012 12:14 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: Elowen »

Nie moze to byc owad, poniewaz z materialu dzwiekowego, (patrz link z mojego porzedniego postu) wynika, ze pilot wojskowego samolotu, niejaki Pelican, wyraznie komunikowal wiezy, iz widzi pojazd poruszajacy sie z ogromna predkoscia. Potwierdzil to pilot innego samolotu. No i ogolnie swiadkami sa trzy samoloty - dwa handlowe (roznych linii lotniczych) i jeden wojskowy. Bermudez mowi, ze analiza zdjec i nagran, wykazala, iz chodzi o zaokraglony metalowy obiekt (widac odbijajac sie od niego swiatlo) "un objeto metálico redondo con una bóveda moviéndose por la pantalla” - doslownie znaczy to " metalowy, okragly obiekt z kopula poruszjaca sie przy pomocy ekranu" -nie wiem czy to ma jakis sens, ale nie umiem tego inaczej przetlumaczyc... moze ktos z forum zna lepiej hiszpanski? W dodatku predkosc obiektu obliczono na 10 tys km. godz... nie znam sie na insektach, ale to chyba w ich swiecie jednak niemozliwe ;)  
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Czas pokaże czy istnieją te kolejne zdjęcia faktycznie mogła by być to bomba oczekiwana od lat no i przydało by się spojrzeć na zapisy radarowe.Poczekamy zobaczymy co przyniesie jutro...
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: Elowen »

Pantanal, musze przyznac, ze masz racje... troche sie pospieszylam z "rewelacjami" :Blush:



Umiescili ten filmik tuz pod opisem wydarzen z 4 listopada 2010... :Blush: i jeden z samolotow byl wojskowy :(
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: Elowen »

Jeszcze dorzuce cosik od siebie. Nie sadze, by to byla jakas wyjatkowa "bomba", przelomowe wydarzenie. Przeciez takich jest cala masa. Filmik, ktory umiescilam powyzej jest rownie interesujacy tak, jak i ten wrzucony przez azor. Jak dla mnie mianem "bomby" mozna nazwac wydarzenia z Rooswell. I co? Nadal pozstaja tzw. tajemnica publiczna. Wydaje mi sie, ze dopoki nie powtorzy sie wydarzenie na miare Fatimy, guzik z przelomu w ufologii. Dalej bedziemy sobie ogladac dowody na istnienie obcych cywilizacji zapodane jako rozrywka do kotleta.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Elowen' post='95616' date='18 marzec 2012 - 13:46']Jeszcze dorzuce cosik od siebie. Nie sadze, by to byla jakas wyjatkowa "bomba", przelomowe wydarzenie. Przeciez takich jest cala masa. Filmik, ktory umiescilam powyzej jest rownie interesujacy tak, jak i ten wrzucony przez azor. Jak dla mnie mianem "bomby" mozna nazwac wydarzenia z Rooswell. I co? Nadal pozstaja tzw. tajemnica publiczna. Wydaje mi sie, ze dopoki nie powtorzy sie wydarzenie na miare Fatimy, guzik z przelomu w ufologii. Dalej bedziemy sobie ogladac dowody na istnienie obcych cywilizacji zapodane jako rozrywka do kotleta.[/quote]



6 nagrań wykonanych z różnej perspektywy tego samego obiektu jestem pewien , że czegoś takiego jeszcze nie było.W tym sensie na pewno jest to ciekawe poza tym jeśli chodzi o Roswell to obrosło dorabianymi historyjkami przez co z roku na rok jest traktowane coraz mniej poważnie.I jeśli miałbym Roswell nazwać przełomem to musiał bym też wspomnieć o kontaktach Adamskiego i Billego Maiera są równie wiarygodne. :Cry:
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: Elowen »

No tak dla ufologow, to moze byc niebywaly material dowodowy, ale rzad/armia chilijski/a i tak wszystkiemu zaprzeczy i zatuszuje sprawe tak, jak to lezy w zwyczaju wszystkich rzadow i armii na swiecie. Nie wyobrazam sobie oficjalnego oswiadczenia z ich strony " tak, potwierdzamy, to byl niezidentyfikowany obiekt latajacy nieziemskiego pochodzenia". :(  
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Chile: Przełomowe nagranie z bazy lotniczej?

Post autor: AlienDNA »

Być może nie jest to 1 obiekt na 7 ujęciach tylko 7 obiektów na 7 ujęciach. Wiadomo że nasi mali przyjaciele lubia sie z nami bawić w takie gierki. Delfiny też czasami nasladuja dla zabawy ludzkie ruchy dlaczego oni by nie mieli tego robic jesli to im sprawia to radoche wyglada to dokladnie tak samo nasze ziemskie odrzutowce leca w formacji pokazujac swoja dominacje a ich 7 obiektów tez przelatuje w czyms podobnym do formacji przecinajac droge odrzutowcow na wyzszym pulapie ??????
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”