Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: arek »

Po prostu "faceci w czerni" , ciekawe do kogo szli . W bloku w którym mialo miejsce to zajcie ,czy czasem nie mieszka jakis ufolog ?

To że REW ich zauważył to pikus ,to ,że ONI zauważyli jego to jest wazne .Byli świadomi zaistnienia w naszej rzeczywistosci ,nie byli tym zadziwieni ,wiedzieli jakie wrazenie wywołają na świadku zdarzenia i całkowicie to zlekceważyli .

Zatem, znali nasze ograniczenia . Wiec nie jest to pierwsza ich "wizyta" z jakiś powodów wykorzystują naszą czasoprzestrzeń do swoich celów .Są bardziej zaawansowani technicznie. Legendy o "facetach w czerni" maja realne podstawy .

Jesli "portale czasoprzestrzenne"(z braku innej nazwy, chodzi o miejsca gdzie dochodzi do takich spotkań )moga zaistniec, to wyjasniałoby wiele w temacie artefaktów ,pojawienia sie kryptyd ,powstawania cywilizacji "jednego władcy"(nagły rozkwit i równie szybkie znikniecie ).

Brrr.. a to dlatego ,że REW zobaczył gości ,kórzy odeszli przez scianę i zamkniete drzwi ,do tego stali niżej niz podłoga.Oj REW popraw sie bo zmieniasz mój odbiór czasoprzestrzeni.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='arek' post='95749' date='24 marzec 2012 - 08:34']Po prostu "faceci w czerni" , ciekawe do kogo szli . W bloku w którym mialo miejsce to zajcie ,czy czasem nie mieszka jakis ufolog ?[/quote]



Faceci w czerni słyszalem, ze odwiedzali równiez osoby, które miały jakieś bliskie spotkania typu CE-2/3

Ale czy to byli ONI ????? :Cool:



Pozazdrościć ja bym chciał coś takiego przeżyć
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: arek »

Olsztyn na Warmii ? jaka ulica ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Rew
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2012 2:47 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: Rew »

[quote name='arek' post='95769' date='25 marzec 2012 - 12:15']Olsztyn na Warmii ? jaka ulica ?[/quote] Tak, Olsztyn na Warmii, ulica Pana Tadeusza 7, trzecia klatka.
Ostatnio zmieniony wt kwie 03, 2012 11:23 am przez Rew, łącznie zmieniany 1 raz.
shadow hunter
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 25, 2011 2:56 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: shadow hunter »

Jeżeli chodzi o zdarzenie w kuchni to nic dziwnego, bo w Londynie pełno jest nawiedzonych mieszkań i ludzi, którzy 'mieszkają' z duchami.



Brat mojej przyjaciółki pracuje w The Woodbridge Inn (Wiltshire), gdzie też coś się dzieje.

Kilka razy słyszałam od niego historie o duchu kucharza czy kobiecie, która szuka swojego dziecka. Przyjaciółka podobno sama widziała owe nawiedzenia. Ale czy mówiła prawdę? Tego nie mam już jak sprawdzić. :D Może kiedyś skorzystam z zaproszenia i odwiedzę ich, żeby się przekonać na własnej skórze.



Natomiast co do mężczyzn w garniturach... Brzmi jak niezły sci-fi, chociaż nie mówię, że Pan Paweł zmyśla. Wręcz przeciwnie, historia jest tak spójna, że przerażająco realna. Oklaski dla Niego, że nie uciekł, bo ja bym chyba nie była na tyle odważna, żeby podejść potem do miejsca, gdzie stali.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: arek »

dokonałem wpisu na ten temat na bloogu WMGU wraz z zarejestrowaną wypowiedzią świadka ,niestety z mojej nie najlepszej jakości .Postanowiłem nie ingerować w treść ,może później oczyszczę nagranie .

A oto wizualizacja zdarzenia wykonana przez REW.Na zrobione przez Bogdana zdjęcie oryginalnego miejsca REW nałożył postacie.Reszta na bloogu

[ external image ]
Ostatnio zmieniony pt kwie 27, 2012 11:09 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Rew
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2012 2:47 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: Rew »

Rozpoznałem jednego z "facetów w czerni" na filmiku z youtube: https://www.youtube.com/watch?v=M_IWMMH1WG4Nazywa się Andy Basiago.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: Katarzyna_1 »

Rew, sorry nie zakumałam na s-b Twojego wpisu, bo nie pamiętałam lub może nie czytałam wcześniej tego tematu. Ciekawa sprawa, tym bardziej, że ten Andy ma typowo słowiańską urodę. Okulary z późnych lat osiemdziesiatych. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Rew" data-cid="115695" data-time="1406206885">Rozpoznałem jednego z "facetów w czerni" na filmiku z youtube: https://www.youtube.com/watch?v=M_IWMMH1WG4Nazywa się Andy Basiago.</blockquote>http://www.youtube.com/watch?v=seLuy-S5mXY :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Duch na filmie i spotkanie z tajemniczymi mężczyznami

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie ulega watpliwości, że tego rodzaju fejki jak powyższy film czemuś muszą służyć. Na pewno nie chodzi tu o zabawę i zrobienie sobie przysłowiowych jaj. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam końcówkę filmu, gdzie autor wskazuje na starszą już panią "for Varsaw"? [ external image ]
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”