Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='dino_24' post='95826' date='28 marzec 2012 - 07:39']To nie PRAWA rządzą ... tylko wszechpotężni Rothschildowie , Goldman Sachs ,

i inne ''Bilderbergi'' .
... oni ''piszą'' właśnie te PRAWA aby status-quo było

''ciągłe'' ... i nic się nie zmieniało w repertuarze ''Teatrzyku Zdarzeń'' .

Dorzućmy jeszcze Brzezińskich i Rockefellerów i mamy cały ''syf'' tej Planety .

[/quote]





Tak, to święta prawda co napisałeś, a Brzeziński to skur...l jakich mało, wstyd, że jest Polakiem. ]:->

To są ludzie, którzy powinni reszte życia przesiedzieć w pierdlu bo są zakałą tego świata i to oni są największymi terrorystami.



I Ryśku oraz Arku1973- to nie jest tak, że ta cała klika jest bezkarna i nie mamy wpływu na to, co zrobią i czy wogóle zrobią- z czatu o iluminatach przedstawiliście właśnie tak swoje stanowisko niestety.

Chodzi właśnie o to, że ich największym wrogiem jest zorganizowany opór, ale aby on powstał musi być świadomość wśród ludzi, inaczej za pomocą "legalnych" działań wdrożą swe założenia w życie (robią to od dawna z lepszym bądz gorszym skutkiem, problem w tym, że najgorsze dopiero przed nami)

A taka bierna postawa wcale nie pomaga...
Ostatnio zmieniony śr mar 28, 2012 7:14 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: azor »

Dino mam to w tyłku co o mnie Pantanal sądzi ;) Masz dużą rację w tym co piszesz bolesne to ale prawdziwe. Zobaczcie żadne media w Polsce nie wspomniały o zerwaniu stosunków Izraela z radą ONZ gdyby tak postąpił Iran, Polska cały świat huczałby no, ale które media w Polsce podadzą ten fakt TVN czy propagandzista Kuźniar ;) Przemku najważniejszą sprawą jest dążenie do prawdy nawet tej bolesnej a nie jej kneblowanie jak to ma m.in miejsce na tym forum dotyczącym szczególnie mojej osoby. Owszem Dino masz 100 % racje żadne prawa nie rządzą światem lecz kasa i wpływy a kto je mam m.in i Ty wymieniłeś. Brzeziński to moim zdaniem podły człowiek tylko omyłkowo Polakiem nazwany ;)



Przy okazji polecam Wam świetny film Ameryka Droga do Faszyzmu



http://www.youtube.com/watch?v=96TvK9HRPhk
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: Arek 1973 »

Wiesz Przemku, myślę że tacy Bilderbergowie, Iluminaci już zawsze istnieli, ile to razy w historii już napotkaliśmy takich wpływowych osobników?, tacy zawsze byli. A nawet gdyby teraz ten cały klub Bilerbergerów ktoś wysadziłby w powietrze to co by się stało?, poprawiło by się przecietnemu człowiekowi?, myślę że nie. Tą lukę wypełnili by następni i za 20 lat mówimy o klanie Busha czy może o innym nazwisku . Tak było jest i będzie że zawsze jakieś zamożne postacie będą ciągnąć za sznurki.

Wcale mnie to nie cieszy ale wiele na to nie poradzę, wolę przy tej muzyce tańczyć "Lambeth Walk"

http://www.youtube.com/watch?v=9j7Nc_j-JF4...feature=related



Mieliśmy też inny wybór, problem Bilderbergerów i Zydów byłby rozwiązany, Mielibyśmy jedną stolicę Germanię, ba nawet szkice były już gotowe a "Lambeth Walk" brzmiałby wtedy tak:



http://www.youtube.com/watch?v=XHtEKSg-ycQ



pozdrawiam i zatrzegam że nic nie sugeruję ani szufladkuję :P
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: arek »

prawdę powiedziawszy mam to ..., nie interesuje mnie to . Wiekszy wpływ na moje życie ma topnienie lodowców . Im ropa droższa tym lepiej dla świata ,bardziej opłacalne jest oszczędzanie energii , zmiany systemów produkcji , wykorzystanie energii odnawialnej .

Metanu dzieki krowom ,zielonce mamy dosyć by zaspokoić pragnienie gospodarki ,spalanie kopalin doprowadza klimat do tego jaki byl w triasie .

Byc moze dzieki napieciu na bliskim wschodzie na pustyni beda powstawać elektrownie słoneczne rozwalajace wode morska na wodór i tlen i wodór jako nosnik energii bedzie transportowany na północ .Jak ropa sięgnie 200 $ za baryłke może shell zainwestuje ,skorzystamy wszyscy.

Nie mam nic wspólnego z Palestyńczykami ,nie widzę powodu wspierania Hamasu ,nie widze powodu wspierania Izraela ,Amerykanów ,Afganów czy innych .Oni równiez maja mnie w d.. Bardziej zależy mi na zalesieniu hektara ziemi w jakimkolwiek państwie ,zachowania środowiska naturalnego niz na Przestrzeni zyciawej dla jakiegokolwiek narodu. 2 mln ludzi, olbrzymia pomoc materialna z UE ,krajów arabskich i co ? szczyt mażeń wysadzic sie w powietrze ze współobywatelami ?

To Arabowie sa teraz ksenofobiczni ,zobaczymy to zaraz jak zacznie sie sezon tyrystyczny .Ilu ludzi pojedzie na urlop do wolnych krajów północnej Afryki .Zaraz te wszystkie państwa przejmie bractwo muzułmańskie .Szariat i te sprawy, Izrael nie utrzyma sie jako państwo .Po prostu tam nie da sie niedługo żyć .

Jesli Iran wypracuje sposób produkcji atomówki ,zbombardowanie zakladów nie bedzie miało znaczenia .Musza rozpoczać wojne w ciagu miesiaca góra dwóch .Więc ropa na kartki ,zakładajcie lpg i HOH .Same Arabusy bedą nalegały na zrobienie porzadku z Iranem .

W obliczu takich zmian czy ktos przejmuje sie Palestyńczykami ? Ludzi jest 7 miliardów.

Czy ktos kiedys ujął sie za Prusami ? pozostała tylko nazwa ,na dodatek kilkaset lat później przywódca duchowy ,którego przodkowie sankcjonowali ludobójstwo i wysiedlenia pływał sobie kajaczkiem, stateczkiem i wszyscy byli tym faktem zachwyceni .Byc moze taki los czeka tez Palestyńczyków .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='95835' date='28 marzec 2012 - 13:07']tacy Bilderbergowie, Iluminaci już zawsze istnieli, ile to razy w historii już napotkaliśmy takich wpływowych osobników?, tacy zawsze byli. A nawet gdyby teraz ten cały klub Bilerbergerów ktoś wysadziłby w powietrze to co by się stało?, poprawiło by się przecietnemu człowiekowi?, myślę że nie. Tą lukę wypełnili by następni i za 20 lat mówimy o klanie Busha czy może o innym nazwisku . Tak było jest i będzie że zawsze jakieś zamożne postacie będą ciągnąć za sznurki.[/quote]



Owszem już od czasów Faraonów istniały takie wpływowe grupy, jednak nie zmienia to faktu, że można im przeciwdziałać poprzez uświadamianie ludzi, w konsekwencji czego będą mogli pózniej stawiać opór ich działaniom. Może to brzmi naiwnie ale w kupie siła, a ich skuteczność maleje w miarę zwiększania sie ilości ludzi doinformowanych.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='dino_24' post='95826' date='28 marzec 2012 - 06:39'] Z łaski swojej , racz zwrócić uwagę na to , że nie rozróżniasz podstawowej rzeczy ...

Nikt tu nie pisze o danej NACJI ... a o RZĄDZĄCYCH .

Jaki wpływ na ustawy w Polsce ma przeciętny obywatel tego Kraju ... żaden !

To samo tyczy się przeciętnego Żyda ... mającego ''przeciętny'' [geszeft] w tym

swoim Państwie .

[/quote]



O zapomniałem , że jesteś tym jedynym na forum oświeconym który potrafi czytać ze zrozumieniem wybacz. ]:-> Tylko tekst dajesz o nacji a nagle winisz rządzących.I zastanawia mnie to czemu odebrałeś mój tekst jako atak?!. Sądzę , że w tym temacie jak i w wielu tonach twoich wypowiedzi tu na tym forum są uprzedzenia którymi się kierujesz choć nie zawsze.Ale nie zmieniając tematu faktycznie rządzący są winni ale w Izraelu jak i w Polsce mamy demokrację a a mamy ją taką na jaką sami sobie zasługujemy od tego są wybory.Jedyny ratunek to obowiązek oddania głosu nie wspominając już o tym na jakiego pOSŁA zagłosujemy. :D
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: azor »

Nie chce zakładać nowych wątków aby nie posądzono mnie o antysemityzm jak to uczyniono, ale powinno Was to zainteresować ponieważ w sprawie Tuluzy nawet ślepy zobaczy że coś jest nie halo ? Najgorsze jest w tym wszystkim manipulacja mediów.



http://radtrap.wordpress.com/2012/03/27/fr...lagi/#more-7315
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='azor' post='95851' date='28 marzec 2012 - 19:59']Nie chce zakładać nowych wątków aby nie posądzono mnie o antysemityzm jak to uczyniono, ale powinno Was to zainteresować ponieważ w sprawie Tuluzy nawet ślepy zobaczy że coś jest nie halo ? Najgorsze jest w tym wszystkim manipulacja mediów.



http://radtrap.wordpress.com/2012/03/27/fr...lagi/#more-7315[/quote]



Arku zlituj się nad nami :) Jak można cytować coś takiego? Swoją drogą co byś powiedział na to, że obiło mi się o uszy, iż ten blog założyli syjoniści aby rozpętać antysemicką histerię w Polsce i ukazać Polaków jako totalnych matołów? Miecz ma dwa ostrza :D
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak to jest z internetem , że wszystkiego zweryfikować nie możemy ale wierzyć we wszystko chcemy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: azor »

A dlaczego nie ? Nie widzę w tym nic złego Ryśku ja w przeciwieństwie do masy osób nie wierzę tak bardzo w to co przekazują nam oficjalne media nawet w przypadku Tuluzy która ma kilka wręcz ''bajkowych'' wątków. Czy nie zastanawia Cię to, że zdarzenia mają miejsce przed WYBORAMI. Przypadek ?



Ostatnie sondaże wskazują, że głównym konkurentem w pierwszej rundzie wyborów prezydenckich Sarcrazyego, będzie Francois Hollande. Te zabójstwa pchnęły kandydaturę Sarcrazyego w sondażach o 1,5 % wyżej od konkurenta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”