Dziwny znak na ciele (szyja)

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Dziwny znak na ciele (szyja)

Post autor: Elowen »

 Oj jak sie obrazil... wybacz, ale nie znam Cie, nawet z tego forum, wiec mam prawo watpic. Nic na to nie poradze, ze to co opowiadasz i pokazujesz na niewyraznych zdjeciach nie wydaje mi sie wiarygodne. Ale Ty mnie rowniez nie znasz, wiec co tak naprawde  Cie  obchodzi  moja opinia? Rozmawiaj z tymi, ktorzy Ci uwierzyli i tyle. Pozdrawiam.   
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwny znak na ciele (szyja)

Post autor: arek »

Nie wiem czym może być ten znak ,myśle że dobrym krokiem w wyjaśnieniu byłaby wizyta u lekarza ,fajnie by było gdyby wykonano ci zdjęcie Rentgena w odcinku szyjnym lub USG ,w sumie wystarczy zasymulować krancz czyli skurcz mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa , tylko najpierw przeczytaj jak ,albo powiedz lekarzowi rodzinnemu ,że po W-F boli cię szyja i drętwieje twarz i bark ,(namawiam do złego ale w dobrej wierze) .

Przyjmuje ,że nie kłamiesz i jestem ciekaw w postępie wyjaśnienia tej sprawy.

Wyeliminowałes możliwość odgniotu.

Nie jest to mazak,pisak zadrapanie zrobione w celu poklasku

Postaraj sie przypomnieć sobie czy odczuwałeś w tym miejscu nadmierne pieczenie ,swędzenie ,czy i kiedy to było nie chodzi to o noc po której to zauwarzyłes ale w przeciagu powiedzmy ostatniego miesiąca .

Celna uwaga z tym wysiłkiem ,zatem zrób zdjecie po spokojnym powrocie ze szkoły ,potem po zrobieniu kilkunastu/kilkudziesięciu pompek ,po spaniu .Spróbuj zapisywać sny.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 15, 2012 8:07 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
momus13542
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 3:57 pm
Kontakt:

Re: Dziwny znak na ciele (szyja)

Post autor: momus13542 »

Tak jak napisałem wyżej znak powoli zanika, został samo "koło" któjkąt jeśli tak można to nazwać zanikł została jeszcze jedynie lewa odnoga trójkątu , zdj być może są nie wyraźne lecz jedno było 2pikselową nokią robione wiec zatem fajerwerków nie ma, natomiast drugie zdj zostało już zrobioę 8mega pikselowym samsungiem, nie jest łatwo zrobić zdj tego "czegoś" ponieważ światło padające dniem odbija a natomiast lampa już totalnie zamazuje....

Co do lekarza byłem tak lekarz rodzinny nie jest w stanie określić co to może być, po prostu go zagieło powiedział że to być może uczulenie no ale bez jaj... w jednym miejscu na całym ciele? i to jeszcze tak dokładę? przynajmniej moim zdaniem to zwykłe lanie wody.....

rozmawiałem też z kuzynem, miał popytać znajomych na AGH zajmujących się takim czymś lub mającymi z czymś takim do czynienia..



tak wiec, być może jest jakieś racjonalne wytłumaczenie tego znaku..
Ostatnio zmieniony pn kwie 16, 2012 12:35 pm przez momus13542, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”