Ghost Fliers

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Ghost Fliers

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W regionie wyżyny Peak District w Górach Penińskich krążą opowieści o spotkaniach z nisko latającymi, widmowymi samolotami, przypominającymi maszyny z II Wojny Światowej. Doniesienia są na tyle realne, że wielokrotnie wzbudzały reakcje służb ratowniczych, do których zgłaszali się przerażeni obserwatorzy twierdzący, że byli świadkami katastrofy lotniczej. Jeden z najsłynniejszych incydentów tego typu zdarzył się w 1997 r.; wśród jego wielu świadków znajdowali się m.in. policjantka i dwaj leśnicy. Tego typu historii jest jednak znacznie więcej i nikt nie potrafi wyjaśnić, skąd się biorą.



CAŁOŚĆ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Arek 1973 »

Toż to prawdziwe samoloty widmo, jeżeli leci tak nisko i nawet nie słychać silników to coś się tutaj nie zgadza. Ja bym to przyrównał do tych innych historyjek jak np: "Niekończąca się bitwa", "Kareta-widmo" lub innych podobnych. Coś jakby się zapisało w ten obszar i od czasu do czasu zapis pokazuje się na nowo chociaż tak naprawdę nie ma prawa.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Zbyszek »

Raczej goscio przysnal i nie wie ze umarl, latajac w kolko ta sama trasa. Warto zwrocic uwage na tych ludzi co go widza, ci moga dostarczyc wyjasnienia niezwyklego zdarzenia, a lotnik, ten bedzie latal az sie obudzi na amen.

Trafilem raz z kolega na jednego pilota, co skakal z samolotu jakies 60 lat. zacial sie chlopina:(

Bardzo ciekawy jest proces budzenia takich zjaw, by nie lataly juz wiecej jak szalone w kolko, zawieszone nieopatrznie w czasie.

Ciekawa rzecz mi sie przytrafila. Zniknalem w fizyku na jakies 5 minut, najnormalniej mnie skasowalo. Schwycila mnie jakas biala mgla, usypiajaca moja swiadomosc. Hm, samo puscilo.)))

Pojawilem sie spowrotem ku zdziwieniu kolegi, w tym samym miejscu, w ktorym zrobilo mi sie spontaniczne oobe. O rety, a jak mnie wetnie na lata. Az strach pomyslec, co bede mowil zamkniety w psychiatryku, na przyklad za 200 lat. A opowiem o infrze, ze to wszyyystko przez nich.
Ostatnio zmieniony pn kwie 23, 2012 10:25 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Katarzyna_1 »

Widmowe samoloty? Być może te, które ja widziałam w Jurmali, też były widmowe? Czerwiec 1988 r. sobota lub niedziela - nadbałtycka plaża. Nagle pojawiły się nisko latające samoloty. Było ich więcej niż dwa. Bardzo ciemno-zielone niemal czarne. Dokładnie takie jak na archiwalnych filmach z czasów II wojny światowej. Nie pamiętam czy słyszałam jakieś dźwięki. Niektóre osoby z plaży podnosiły wzrok do góry, ja także.

Ki diabeł wtedy pomyślałam? Ruski szczycą się osiągnięciami techniki, a takimi starymi trupami oblatują plażę.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Katarzyna_1 »

"Raczej goscio przysnal i nie wie ze umarl, latajac w kolko ta sama trasa. Warto zwrocic uwage na tych ludzi co go widza, ci moga dostarczyc wyjasnienia niezwyklego zdarzenia, a lotnik, ten bedzie latal az sie obudzi na amen."

:)

Zbyszek, pewnie nie odpowiesz, ale mimo to zapytam. Co miałeś na myśli pisząc powyższe?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Zbyszek »

Wlasnie przyjechalem z delegacji i chetnie odpisze. Jesli czloweik niekorzystnie umrze, to moze sie nie polapac i latac tak latami, choc wojna od dawna skonczona. Moze wojowac na zaboj, i sie roztrzaskiwac ile dusza zapragnie, chyba ze sie ocknie z tego amoku, albo ktos mu oczka przetrze. Sa rozne choroby posmiertne, Mozna latac samolotem a byc swiadomoscia gdzies indziej, niz sam latajacy samolot ( osobowe przesuniecie). W samym posmiertnym samolocie nie widze nic nadzwyczajnego a w widzacych ich ludziach. By zobaczyc takiego smoka, trzeba sie dostroic do niego i zobaczyc cos, co moglo tam "zawsze" spadac, a byc postrzegane jedynie w zmienionym stanie swiadomosci. Kiedys latalem na metrowym, plastykowym samolociku, siedzac mu na jednym ze skrzydel. .Ha, tez bylem wtedy widoczny, ale zeby zaraz na policje!!!
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2012 11:29 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Katarzyna_1 »

A ja właśnie się obudziłam, szkoda trochę bo ciekawy sen z delegacją w tle.

Dziękuję Zbyszeku za odpowiedź, bo już teraz wiem, kto i co te odmienne stany świadomości wywoływało. :Kissy:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Zbyszek »

W dziecinstwie wyczytalem o duchach psotnikach i duchach Kołaczacych. Pierwsze dokuczaly a drugie staly niemo i straszyly dryfujac w jakims miejscu, w dziwnym bezruchu. PAre lat temu, gdzies tam na dalekim wschodzie, trafilem na opisy smierci , gdy to jazn leci najczesciej za kare do zrodla a jej ciala astralnomentalne - KAMA-MANAS szaleja w samopas, straszac i dokuczajac. - znaczy mieszanka psotnika z kolaczacym, Jazn jest gdzies indziej a pozostawione ciala neif. byly na tyle swiadome by hulac samemu bezpansko po swiecie. Majac pamiec jazni odtwarzaly jakies zdarzenia z jej zycia i kolowaly w kolko, az do znudzenia, czy wypalenia sie problemu. Czy dotyczy to tego spadajacego samolotu, hm, nie mozna tego wykluczyc.

Kto wie ile przeszlych zdarzen jest w ten sposob utrwalonych. Samo zjawisko jest juz dosyc dobrze znane, sa nawet ludzie ktorzy takie twory rozbrajaja. Sam delektuje sie w takich przygodach, ganiajac za czyimis wspomnieniami z przeszlosci a i mozna zrobic sporo dobrej roboty przy tym, - miedzy innymi odciazyc kartoteki policyjne.

Podobny efekt osiagam, gdy znajduje sie w ciele mentalnym i trace zainteresowanie do postrzeganych obiektow, rozmyslajac nad czyms. Wtedy samo cialo astralne, porzucone obok, wykonuje ruchy adekwatne do moich mysli. Moge je obserwowac w roznych odcieniach szarosci, z pewnym dystansem, wiedzac iz ono jest na pewno moje,- odczucie rozdzielenia na tego co mysli i tego co wykonuje.. Dziwny dyskomfort, w porownaniu do scalonej swiadomosci dziennej, choc bardzo ciekawe i pouczajace doswiadczenie.

Niezwykly jest ten swiat.))))
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2012 9:11 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Casey
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 6:50 pm
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Casey »

[quote name='RysiekINFRA' post='96545' date='21 kwiecień 2012 - 13:40'][ external image ]W regionie wyżyny Peak District w Górach Penińskich krążą opowieści o spotkaniach z nisko latającymi, widmowymi samolotami, przypominającymi maszyny z II Wojny Światowej. Doniesienia są na tyle realne, że wielokrotnie wzbudzały reakcje służb ratowniczych, do których zgłaszali się przerażeni obserwatorzy twierdzący, że byli świadkami katastrofy lotniczej. Jeden z najsłynniejszych incydentów tego typu zdarzył się w 1997 r.; wśród jego wielu świadków znajdowali się m.in. policjantka i dwaj leśnicy. Tego typu historii jest jednak znacznie więcej i nikt nie potrafi wyjaśnić, skąd się biorą.



CAŁOŚĆ W SERWISIE INFRA[/quote]
Casey
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 6:50 pm
Kontakt:

Re: Ghost Fliers

Post autor: Casey »

Ja bym przypuscil ze jest to projekcja tego co jakis swiadek tego wydarzenia widzial w danym momencie. Duch danej osoby moze znajdowac sie w tamtym miejscu i stara sie przekazac telepatycznie. informacje o katastrofie.



Lub moment z tego zdarzenia widziany przez swiadka jest w jakis sposob zarejestrowany i zachowany w przestrzeni w formie fali stojacej.

W okreslonych warunkach przypadkowe osoby moga wlasnie odbierac ten zarejestrowany holograficzny obraz,
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”