Sposoby kontaktu z obcymi

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: vrilion »

witajcie mam małe pytanie do was odnośnie indiwidualnych sposobów na kontakty z obcymi czy są jakieś konkretne sposoby aby się z nimi skontaktować sprawić aby udało mi się sfotografować ich statki gwiezdne???? wie że może mam fantastyczne ale prosiłbym o konkretne porady z góry dzienkuje pozdrawiam ps myślałem nad kręgami w zbożu a może by odpowiedzieli :NotDoneCare:
Ostatnio zmieniony pt wrz 21, 2012 2:07 pm przez vrilion, łącznie zmieniany 1 raz.
iteratorzx81
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 29, 2010 9:43 pm
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: iteratorzx81 »

No więc nie sądzę... To tak jak byś próbował przekonać mieszkańca np. Panamy, którego nie znasz, nigdy nie widziałeś ani nawet nie rozmawiałeś z nim przez Internet żeby przyjechał pod twój dom.
2012
Infrzak
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:14 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: 2012 »

[quote name='vrilion' post='96651' date='26 kwiecień 2012 - 01:01']witajcie mam małe pytanie do was odnośnie indiwidualnych sposobów na kontakty z obcymi czy są jakieś konkretne sposoby aby się z nimi skontaktować sprawić aby udało mi się sfotografować ich statki gwiezdne???? wie że może mam fantastyczne ale prosiłbym o konkretne porady z góry dzienkuje pozdrawiam ps myślałem nad kręgami w zbożu a może by odpowiedzieli :NotDoneCare:[/quote]

Wiesz… w starożytności to łatwo ich było skusić jakąś ofiarą z młodej dziewicy, paroma litrami krwi utoczonymi z niewolnika lub świeżo wyciętym i bijącym azteckim sercem, To na pewno kiedyś bardzo lubili. Jak jest dzisiaj trudno powiedzieć, gusta się nawet kosmitom mogą zmienić. A biorąc pod uwagę te okaleczenia bydła na świecie to wnioskuję, że przerzucili się na krowy. Możesz spróbować ich zwabić na przykład świerzymi wymionami krowimi, parą bydlęcych oczu lub choćby byczymi jądrami… z tym dodatkiem/wiadomym/. Połóż na parapecie i zaczaj się z kamerą może przylecą. Jak to nie poskutkuje to…. no cóż będziesz musiał pomyśleć o starych tradycjach :)
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2012 11:23 pm przez 2012, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: Arek 1973 »

Vrilion, trochę naiwny tekst napisałeś więc się nie dziw komentarzom.

Myślę że nie ma czegoś takiego jak "przepis na kontakt", jeżeli będą się chcieli z Tobą skontaktować to cię dopadną. Ty niestety możesz sobie kombinować co i jak ale raczej na niewiele się to zda.

Konkretnych porad nie ma!. Nie wierz żadnym sektom bo oni dopiero zamęt sieją!
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: arek »

Możesz spróbować sekciarskiego sposobu ,zobacz najpierw w google maps gdzie jesteś i zacznij wizualizować jak do Ciebie trafić .Ustaw kamerę włacz ,usiądź w fotelu i wizualizuj (wyobrażaj sobie) . Tak chociaż ze dwie godziny dziennie 7 dni w tygodniu. Oczywiście użycie wabików jakie opisał 2012 jest wielce wskazane ,możesz też ustawić na balkonie cielaka w całości jeszcze żywego .

Inna metodą jest pisanie sms w kręgach zbożowych ale muszą być to autentyki . E.T. na pewno oddzwoni.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: vrilion »

hehee rozumiem nie gniewam się na nikogo ;) tylko zastnawiałem się ostatnio nad kręgami w zbożu skoro obcy wyrabiają takowe kręgi jak wiadomo są istotami bardzo mądrymi mądrzejszymi od nas więc wytapiaję kręgi ale nikt z nas nie potrafi ich odczytać czy to nie trochędziwne??? istoty inteligętne kierujące się wyłącznie logiką nie mogłyby takich kręgów wytapiać bez celu a więc znaczy że na ziemi są jakieś osoby które takie kręgi potrafię odczytać zastanawialem się nad zrobieniem własnego kręgu i sprawdzeniu czy odpowiedzą wiadomo że problemem może być to że niewiadomo jak mogą zaragować na mój przekaz co wy otym sądzicie ps jestem ufologiem od 6 roku życia więc znam temat pozdrawiam :AlienGreen: krowy porywają nie dlatego że są głodni lecz do eksperymentów genetycznych ponieważ szaraki potrzebują pewnych organów do stworzenia rsy hybryd :)
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2012 7:35 am przez vrilion, łącznie zmieniany 1 raz.
sandixei
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 7:23 pm
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: sandixei »

Jesli serio chcesz tak ryzykować i brakuje Ci do szczęścia bezsennych nocy przy lampce (a to tylko jedna z atrakcji), zrób to w najprostszy sposób - poproś o taki kontakt w myślach. Ale zrob to proszę, z głową, popros o kontakt pozytywne i życzliwe istoty, a nie jakiekolwiek. I przygotuj się na niespodzianki, jeśli się uda. I jeszcze wiedz, że czym innym jest fantazjowanie o kontakcie, a zupełnie czym innym jest znalezienie się nagle w samym jego środku, niezależnie jak łagodny ma przebieg.



Nie pojmuję, jak ktoś w ogóle może chciec tego i osobiście szczerze odradzam.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: ADAX »

sandixei jak sądze masz z tym szerokie doświadczenie, czy tylko powielasz ?
sandixei
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 7:23 pm
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: sandixei »

[quote name='ADAX' post='100608' date='21 wrzesień 2012 - 03:37']sandixei jak sądze masz z tym szerokie doświadczenie, czy tylko powielasz ?[/quote]



Mam doświadczenie z własnego kontaktu o który na pewno naiwnie nie prosiłam. I doświadczenie ze skuteczności telepatycznego porozumienia, gdy pewne elementy okazały sie w pewnym okresie dla mnei zbyt trudne do zniesienia, stąd wiem że takie porozumienie działa. Potem dopiero ( a jeszcze nawet nie była to era internetu) spotkałam się w literaturze z podobnymi przypadkami, ze zgrozą odkrywając, czym w ogóle może byc seria takich zjawisk. Wtedy dowiedziałam się, że zjawisko ufo może dotyczyć zwykłych ludzi i to niekoniecznie w USA.



Dlatego nigdy nie pojmę, jak ktoś na własne życzenie chce się w coś takiego wpakowac.
hoobertoos
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 05, 2009 9:56 am
Kontakt:

Re: Sposoby kontaktu z obcymi

Post autor: hoobertoos »

[quote name='sandixei' post='100613' date='21 wrzesień 2012 - 10:30']Mam doświadczenie z własnego kontaktu o który na pewno naiwnie nie prosiłam. I doświadczenie ze skuteczności telepatycznego porozumienia, gdy pewne elementy okazały sie w pewnym okresie dla mnei zbyt trudne do zniesienia, stąd wiem że takie porozumienie działa. Potem dopiero ( a jeszcze nawet nie była to era internetu) spotkałam się w literaturze z podobnymi przypadkami, ze zgrozą odkrywając, czym w ogóle może byc seria takich zjawisk. Wtedy dowiedziałam się, że zjawisko ufo może dotyczyć zwykłych ludzi i to niekoniecznie w USA.



Dlatego nigdy nie pojmę, jak ktoś na własne życzenie chce się w coś takiego wpakowac.[/quote]





Jeśli miałabyś chwilkę na opisanie tego spotkania to byłbym (na pewno nie tylko ja) bardzo wdzięczny. ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”