Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Rysiek23 »

Temat ten poświęcamy NOL-om rejestrowanym w czasie monitoringu nad Zakładami Magnezytowymi w Ropczycach. Materiały pochodzą z Archiwum A. Miazgi.



_____________________________



[ external image ]4 kwietnia 2012 roku udało się sfotografować obiekt UFO, który jest jednym z lepszych zdjęć tego zjawiska jakie uchwyciłem w przeciągu 5 lat rejestracji na zdjęciach. Analizy i opinie jakie zebrałem od wielu osób nie pozostawiają złudzeń co do charakteru obiektu.







CAŁOŚĆ NA BLOGU ARKA MIAZGI
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2012 2:23 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Przemekkk666 »

Chyba jedna z tych najlepszych Twoich Arku fotka :)

Ale nei wiedzialem ze az taką serie w to okno dales 400 zdjec :)



Tu juz nie ma wątpliwosci co to moze być tzn wszelkie znane i racjonalne wyjasnienia odpadają
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: azor »

Mogła być zawsze lepsza ;) ale moze się uda jak uruchomię swój ''monitoring'' wtedy może być ciekawie. Tak zawsze robię duże serie zdjęć. Tak to jedna z najlepszych fotek NOL jakie wykonałem. Dlatego zaliczyłem to jednak do UFO ;)



Przemku kolej na Ciebie myślę, że w tym roku cos konkretnego ''upolujesz'' a masz farta do filmów.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='96677' date='26 kwiecień 2012 - 20:59']Tak zawsze robię duże serie zdjęć.

Przemku kolej na Ciebie myślę, że w tym roku cos konkretnego ''upolujesz'' a masz farta do filmów.[/quote]



A w jaki sposób te serie robiłeś? Tak, że co chwila manualnie pstrykałeś serie czy jakiś gotowy "program" który sam strzela przykładowo po 50 fotek?



Mam nadzieje kurcze, choć narazie cały czas nie ma warunków meteo dobrych :(
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: azor »

Serie zawsze robię w manualu jak już większość fotek i niskie ISO czasem jakaś zabawa z balansami. Nie bez programu nie używam tego, wtedy akurat sporo robiłem na duzej ogniskowej 105 mm i kombinacja z czasami i przysłoną.



Ten Nikon dobrze widzi ''podczerweń'' co sprawdzałem ;)
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Newsman »

Kolejna rejestracja NOL nad "Magnezytami"



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Ja4N7rJBO5k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



Więcej informacji na Spotkaniach z Nieznanym....
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2012 2:41 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Andrzej 58 »

Coś mi podpowiada ,że przyczyną tak wielu rejestracji Arka w okolicy Ropczyc ,jest magnezyt i jego właściwości fizyczne.Pewnie jest on składnikiem pokrycia tych noli ,które budowane są na ziemi.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Andrzej 58' post='98296' date='25 czerwiec 2012 - 19:13']Coś mi podpowiada ,że przyczyną tak wielu rejestracji Arka w okolicy Ropczyc ,jest magnezyt i jego właściwości fizyczne.Pewnie jest on składnikiem pokrycia tych noli ,które budowane są na ziemi.[/quote]



Ciekawa koncepcja, oczywiscie jest to mozliwe, mozemy sie domyslac jedynie.

Niemniej uwazam ze nie wszystkie NOLe pochodza z naszej planety.



U mnie nad osiedlem po prostu przelatują i lecą nie wiadomo skąd i nie wiadomo dokąd.

Raz gdy sfilmowalem NOl-a w okolicy elektrocieplowni Żeran to lecial do góry az zniknąl za chmurą - no i ciekawe co robił w okolicy elektrocieplowni ? :)



Z kolei przy EC Siekierki w W-wie doslownie 2 razy cos zlapalem w IR ale nie mam pojecia co tam robią- raz sfilmowalem rządowy bodajze helikopter w poblizu ktorego pojawily sie dwa jakies obiekty doslownie na chwilke - czyzby to byly specjalne pojazdy latające ktore eskortowaly, bądz obserwowaly helikopter?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: azor »

Andrzeju chyba jest to zbyt daleko idący wniosek i nie poparty żadnymi faktami - niestety NIKT nie wie z czego jest zbudowany prawdziwy NOL a w wielu przypadkach wręcz NOL-e są jakby pozbawione materii.



Dodam do tego że dzień wcześniej dosłownie nad samym ZM moja kamera zarejestrowała rząd ''kolorowych punktów'' nie wiem moze meteoryt ?



A przy okazji Euro czy ktoś was zauważył jakiegoś UAV przecież powinny latać ''setkami'' nie ma też zgłoszeń ?

Przemku pochwal się również swoim filmem z wczoraj ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='98305' date='25 czerwiec 2012 - 20:37']Przemku pochwal się również swoim filmem z wczoraj ;)[/quote]





Film juz jest na moim kanale ale czekam narazie az Rysiek wrzuci go tutaj w formie okienka
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”