jak nauczyć się telepati

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

jak nauczyć się telepati

Post autor: vrilion »

mam do was pytanie a mianowicie jakie znacie w miarę konkretne sposoby na naukę telepati i jakie są sposoby na sprawdzenie czy mój umysł ma do nauki telepati predysypozycję czy są jakieś testy na tego typu umiejętności tak jak np mierzy się czyjeś iq czy sami kiedyś próbowaliście podobnych nauk??.. pozdrawiam
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: danut »

Nie wiem- jak nauczyć. Wiem, natomiast jak rozpoznać, że taka możliwość jest faktem. Jest to bardzo ulotna sprawa umiejętności rozpoznawania napływu swoich mysli od impulsywnego odbierania cudzych, napływających nagle bez przyczynowo u nas. Tylko to jest bardzo indywidualna sprawa, nawet w samym uznawaniu tego- co czym jest i do przekazania bardzo trudna, łatwiej opisuje się juz sytuacje po faktach jakie zaszły niz bez ich znajomości rozprawiać o telepatii jako zjawisku.
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: vrilion »

no mi się wydaje właśnie że nie wszyscy mają do tego predyspozycję więc zastanawia mnie to czy wogulę warto taką naukę zaczynać myślę że są jakieś konkretne sposoby na nauczenie się tego...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: Arek 1973 »

Na pewno jest warto...... tak jak koleżanka napisała jest to jednak bardzo ulotna sprawa. Aby sprawdzić swoje predyspozycje trzeba zrobić odpowiednie testy, najlepiej jakby ktoś drugi o podobnych predyspozycjach się też zgłosił, wtedy możecie zacząć testy, a po testach okaże się czy ktoś "ma to w sobie"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: danut »

Arek 1973- mnie o tej predyspozycji przekonało parę niesamowitych faktów z życia. Początkowo myślałam jednak, że telepatia może dotyczyć tylko osób bliskich, spokrewnionych o których się myśli często, które się dobrze zna, jako pewny rodzaj schematycznych wydarzeń, powtarzających się i w ten sposób kojarzonych. Jednak potem zaczęłam zauważać sytuacje związane zupełnie z przypadkowymi osobami i wtedy już to mogłam wykluczyć. Z ostatnich chwil do takich zaliczę, bo znowu mi się przydarzyło najwcześniej wczoraj. Śmieszne, ale zobacz tu, nawet kiedy pojawił się Arkadjusz na forum, też tak było i inne przypadki, związane np. ze stroną i forum FN. Nie zaglądam tam, nie piszę, nie śledzę i.. od czasu do czasu dostaje taki sygnał i tylko wtedy wchodzę na tamtą stronę i aby było śmieszniej od razu wzrok kieruje tam, gdzie ktoś o mnie pyta, lub pisze.Uwierzcie nie błądzę, na chybił trafił, tak spojrzę w celu przejrzenia i wiem co przeczytać, nie czytam wszystkiego i nawet wczoraj malutkie literki komentarzy pod artykułem i wybieram jeden, od niego zaczęłam choć nie znajdował się na pierwszej stronie, tak samo mam z innymi np. nk, pocztą, itd.
Ostatnio zmieniony sob kwie 28, 2012 12:36 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: arek »

komunikacja pozawerbalna jest raczej pewnikiem ,tylko ,ze teraz jesteśmy przyzwyczajeni do analizy doznań i to czego nie widzimy i nie słyszymy odrzucamy .

Inna sprawą jest to ,ze w głowie mamy z reguły natłok mysli .Dlatego najlepiej "słuchanie" zacząć od ludzi wypitych ,lub w transie ,gdzie mysli są spowolnione.

Dla niedowiarków - siądź na minutę spokojnie i zobacz o ilu rzeczach myslisz jednocześnie ,to jest jak ogladanie tv,przy oddaniu pilota do telewizora małpie .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: vrilion »

teleptia jest faktem nie dotyczy ona tylko członków danej rodziny ale wszystkich organizmów żywych wliczając w to zwierzęta są podobno osoby które potrafią wydawać komendy swojemu psu lub kotu z użyciem telepati za pomocą telepati można się komunikować na baaardzo dalekie odległości np wielu kontaktowców komunikuje się z obcymi za pomocą telepati majestic 12 również pierwszy raz z szarakami skontaktowali się za pomocą telepati oczywiście uprzednio wyszkolili odpowiedniego oficera do tego zadania tagże uważam że seti zamiast wysyłać prymitywne sygnały w kosmos powinno skorzystać z telepati lub pisma automatycznego myślę że napewno są jakieś ćwiczenia aby się takowej zdolności nauczyć tak samo jak są ćwiczenia na telekinezę np należy położyć coś lekkiego na biórku w tym wypadku długopis narysować linię i prubować poruszyć długopis siłą woli próbowałem kilka razy ale nic nie wychodziło więc dlatego właśnie zastanawiam się czy się wogule mogę tego nauczyć....... pozdrawiam
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: danut »

Ciężko jest opisywać takie zdarzenia dotyczące osób nam najbliższych, chociaż wtedy dobitnie można przedstawić ten problem , to wywołuje to emocje u piszącego, wzruszenie, itp. - ja takich miałam już zbyt wiele i chciałabym uniknąć, dlatego odwołuje się do takich z forum i nie raz tu pisałam, i pewno niektórzy pamiętają sny z kotami, z orzechami, itp. - też zaliczam je do odbioru informacji, bo sprawdzaliśmy i zbyt dużo faktów było zgodnych. Zdarzyło się mi wiele i takich sytuacji, gdzie słyszałam całe zdania- to słyszenie nie mylić z :D głosami w głowie, ale porównać np. z przywołaniem swoich żywych wspomnień w myślach, choć było tak wyraźne, ze potrafiłabym nawet rozpoznać głos pewnej kobiety spotykając ją okazyjnie gdzieś i słysząc, kobiety z forum- tu nie Kasi i w sumie nierozpoznanej inaczej tylko przez zapamiętanie jej barwy bardzo charakterystycznego głosu.Były takie osoby, które się nie przyznają, już to wywnioskowałam, ale tez jestem pewna że je odbierałam, choć powód jest zakręcony, ale cóż.. Nie taki test ze mną myślę, ze nie wypali- to nie zależy od skupienia się- dlatego to byłoby trochę udawane umówić się i eksperymentować, ale mogę Wam pisać kiedy coś się wydarzy i coś odbiorę i liczyć na szczerość osoby od której to będzie.
Ostatnio zmieniony sob kwie 28, 2012 4:57 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
2012
Infrzak
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:14 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: 2012 »

Na telepatię dobry jest sok pomidorowy z wódką czyli tzw. krwawa Mery. Im więcej wódki tym więcej wizji :)
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: valdemar99 »

Absynt jeszcze lepszy......oczywiście trzeba popić go Calvadosem... :)



Jeżeli ta przypadłość istnieje to tylko wrodzona ...nie bardzo wierzę w jej wyuczoną forme...



Wiem , że zawsze można podać przykład splątania kwantowego ...ale z tym to ostrożnie.. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”