Oszukując przeznaczenie

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Oszukując przeznaczenie

Post autor: Newsman »

Oszukując przeznaczenie



Dr Ruediger Dahlke /Studio astropsychologii



Ruediger Dahlke jeden z najbardziej znanych autorytetów w dziedzinie duchowości i holistycznego zdrowia wprowadza Cię w arkana praw rządzących Twoim przeznaczeniem. Są one równie przewidywalne i pewne jak prawa fizyki, a ich znajomość może okazać się bardzo przydatna.



Prawa polaryzacji, rezonansu i świadomości to najważniejsze zasady kierujące życiem. To one określają rzeczywistość oraz oddziałują na różne obszary Twojego istnienia. Ich znajomość może przesądzić o sukcesie bądź porażce w każdym podejmowanym działaniu. Praktyczne zastosowanie tych reguł pomoże Ci nie tylko uniknąć cierpienia, lecz także wykorzystać swój pełen duchowy potencjał. Autor udowadnia istnienie praw dzięki odkryciom współczesnej fizyki i naukowym badaniom nad ludzkim mózgiem, a zawarte w książce ilustracje i ćwiczenia ułatwiają przyswoić opisane zasady.



?Każdy jest kowalem swojego losu? więc nie ma co zdawać się na przypadek tylko należy brać życie w swoje ręce. To Ty rządzisz swoim przeznaczeniem!



Zobacz także:



- Przeczytaj fragment książki



- Przejdź do strony wydawnictwa
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2012 8:17 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Oszukując przeznaczenie

Post autor: Arek 1973 »

Chciałem przeczytać ten fragment książki ale nie można się przelinkować
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ola25
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:46 pm
Kontakt:

Re: Oszukując przeznaczenie

Post autor: ola25 »

Serdecznie polecam książkę "Sekret" Rhonda Byrne. Książa również mówi o tym jak własnymi myślami przyciągamy do siebie dobro lub zło. "Książka, która zmieni całe Twoje życie. Poznając Sekret, dowiesz się, jak mieć wszystko, czego pragniesz, być, kim pragniesz, i mieć, czego pragniesz."
"To, w co wierzycie, ziści się"

Najlepszy sennik internetowy, sprawdź co znaczą twoje sny. Sprawdź również swój horoskop dzienny i dowiedz się co cię czeka.

dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Oszukując przeznaczenie

Post autor: dino_24 »

[quote name='Yan Polskee' post='96836' date='01 maj 2012 - 10:53']Oszukując przeznaczenie



?Każdy jest kowalem swojego losu? więc nie ma co zdawać się na przypadek tylko należy brać życie w swoje ręce. To Ty rządzisz swoim przeznaczeniem![/quote]



Czyż można je oszukać ?? Nawet ''bogowie''

Olimpu nie potrafili oszukać ''Parki'' , a w zasadzie nieubłaganą Atropos .



Więc jak możemy oszukać , bądż mieć wpływ na przeznaczenie/przyszłość .

Nawet fizyka tego nie potrafi , strzałki ''czasu'' nie da się ''wyprzedzić'' .

Możemy ją tylko [teoretycznie] spowolnić .



Życie zawsze w ciężkich sytuacjach , gdzie mamy dokonać wyboru , stawia nam alternatywę ,

taki sobie rodzaj'' rozstajnych ''dróg'' ... i badż tu mądry , którą z nich mamy podążyć

dalej .



Swego czasu w US , prowadzono takie tam sobie ''doświadczenia'' ... kilku gości

zajmujących się przepowiadaniem i jasnowidztwem starało się odgadnąć jakie padną

cyferki w losowaniu ich jejszego lotto , co się okazało ; kiedy zapisane wcześniej

cyferki zamykano w sejfie ... padały główne wygrane ... kiedy cyferki wysyłano , o

dziwo szczęście nie było im doznane .



Czyli Olimpijskie ''Mojry'' robiły wszystko na przekór zaangażowanym w owe losowe

''doświadczenie'' .

W świecie mikro , odpowiednikiem jest splątanie kwantowe [wyżej kolega o tym

napomknął] ... kiedy sie nie patrzymy , ''fotoniki'' [czy tak naprawdę istnieją ?]

biegną sobie tak jak książka pisze ... natomiast kiedy się patrzymy na nie , robią

nam psikusa i wtedy biegną sobie , tak jak im wygodnie , doprowadzając do

szewskiej pasji ''kwantowców'' ... ot taka sobie ''małpia'' złośliwość mechaniki

niebieskiej .



Z całym szacunkiem do ''znakomitości'' astropsychologii , lecz w tym przypadku

nie ma racji [moje zdanie] ... powinien choć podeprzeć się jednym przykładem

[osobą] , dającym dowód na to , że można ''oszukać'' przeznaczenie .



Kiedyś ''starzy'' ludkowie gadali ... dopóty , dopóki , tam na górze ogarek się

nie wypali można żyć spokojnie ... tylko nikt nie wie jak długi jeszcze jest ten

ogarek .

I chyba tak powinno być ... inaczej nasz żywot nie miał by sensu ...



Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: Oszukując przeznaczenie

Post autor: Konstantina »

Co to w ogóle według was znaczy "oszukać przeznaczenie"? To chyba jakaś kategoria zbiegu okoliczności - tak mi się przynajmniej wydaje - rodzaju "fuksa", który sprawia, że zaczynami nieco inaczej pojmować naszą rolę w skomplikowanej rzeczywistości. Warto dodać, że przekonanie o celowości życia dodaje mu smaku... tylko nikt nie potrafi nas o tym zapewnić.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Oszukując przeznaczenie

Post autor: danut »

Konstanitna nie do końca tak jest.Ja miałam takie momenty w życiu, przez które wydaje mi się, że właśnie moja świadomość zapanowała nad złym losem i "oszukała przeznaczenie.Powstrzymać panikę, powstrzymać strach, nie mówić "a będzie co będzie", nie rezygnować.Pamiętam spore komplikacje podczas porodu, gdzie erka jechała po krew dla mnie bo nie było takiej w szpitalu, a ja traciłam już przytomność- spokojnie z uśmiechem na ustach ku zdziwieniu innych - "Pani to my tu walczymy o pani życie, a pani się śmieje? ".- ?? - A czy nie o to w tym chodzi? Po wylewie odzyskałam w szpitalu na chwilkę przytomność, tak aby słyszeć i zdać sobie sprawę co się stało-moje myśli: "Spokojnie i tak nic mi nie będzie, nie, nie teraz nie umrę"..:) Rzeczywistość jest bardzo skomplikowana, ale w tej sieci i my odgrywamy bardzo znaczącą rolę, nasza wola, nasza siła.
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2012 11:38 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Oszukując przeznaczenie

Post autor: Arek 1973 »

Ja osobiście nie wierzę w przeznaczenie, nie chce mi się wierzyć że może być coś takiego ponieważ całe staranie się o coś w życiu nie miałoby sensu.

Za to jestem jak najbardziej za przysłowiem "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz", to przynajmnie bardziej odpowiada rzeczywistości.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”