HAARP i kontrola pogody

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: arek »

Misiu ,jak zaczynasz spisywać dni w których mają być te chemicośki ,to dopisz też aktualne warunki pogodowe ,zwłaszcza ciśnienie temperaturę i do zdjęć dodaj tez zdjęcie pogodowe z sat24 . Dlaczego o tym piszę ? a no dlatego ,że chemitrails opisywana w necie to bzdura .Owszem jest taki pomysł na lokalne kształtowanie pogody ,ale są to tak horendalne ilości ,że rozpylanie czegokolwiek na taką skalę o jakiej piszą jest niewykonalne . Owszem duża ilość samolotów w powietrzu ma wpływ na wypromieniowanie promieniowania IR przez Ziemię ,ale i nie dopuszcza do ziemi promieniowania cieplnego Słońca .Bez chemig...na. Czasem na niebie mogą pojawić się ślady przerywane ,po prostu samolot leci na jednej wysokości ale atmosfera pod względem obecności pary wodnej i temperatury jest niejednorodna ,więc w jednym miejscu skroplona przez samolot para wodna ulegnie sublimacji w bardziej wilgotnych warunkach utrzyma się dłużej .  Natomiast projekt HARP i jego wpływ na klimat jest trudny do oceny ,z całą pewnością ma duży wpływ na pogodę . Rozległość jego działania jest olbrzymia .Nie sądzę by ktokolwiek potrafił należycie ocenić jego wpływ długofalowy na klimat.Głównie ze względu na wpływ działania wiatru słonecznego ,zaburzonej magnetosfery,ilości światła w poszczególnych przedziałach na glony morskie, od których zależy w znacznej mierze pogoda . Nie wiem na pewno ,ale może również mieć, ten projekt,wpływ na przemieszczanie sie bieguna magnetycznego.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: niedzwiec »

Ależ ja nie upieram się, że to rzeczywiście jest jakieś świństwo rozpylane. Po prostu zaobserwowałem, że czymkolwiek są te smugi rozpływają się i tworzą nienaturalne chmury, które blokują słońce. To jest fakt i tyle. Czymkolwiek są wiszą nam nad głowami całymi dniami i bardziej chodzi mi o to. A swoje podejrzenia nadal mogę mieć.Tak na marginesie - zaobserwowałem już kilka samolotów zostawiających ogromne smugi, których nie było na radarze lotów, ale nie wyciągam na razie wniosków, bo nie wiem jak dokładny jest ten radar.Głupie pytanie, ale nie mam o tym pojęcia - czy i jaką lornetką jestem w stanie zobaczyć samolot na takiej wysokości w celu jego identyfikacji (logo na boku, cywilny czy wojskowy etc.)?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="105590" data-time="1370849779">Jako, że dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu, często patrzę w niebo. Dziwne, ale tej wiosny w słoneczne dni nie zaobserwowałam ani razu "chemtrailsa". Owszem w ubiegłych latach było ich b.dużo.</blockquote>Jak to się mówi "wywołałam wilka z lasu". Rano nie było żadnej chmurki na niebie. Około ósmej rano przelecialo kilka samolotów, powstały liczne chemtrailsy, a w tej chwili całe niebo jest zamglone bialymi rzadkimi chmurami przez które przebija się słońce.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: arek »

<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="105693" data-time="1371205154">Polecam http://sat24.com/pl</blockquote>Dzięki. Fajne....Wyniaka z tego, że za godzinę wyjdzie znów słońce, jeśli kierunek wiatru sie nie zmieni. 



ale nie podoba mi się, że chmura rozciaga się od Tatr, aż po Suwalki :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: s_virus »

Odnośnie sytuacji opisanej przez Niedźwieć'a prawdopodobnie obserwowałem to samo zjawisko  tego samego dnia. Dodam jedynie, iż wg wszystkich pogodynek bity tydzień powinien być słoneczny z temperaturami ponad 20 stopni.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Elowen »

A słyszałeś Niedźwiećiu co zapowiadają metorolodzy? Możliwe, że przez następne pięć do dziesięciu lat będziemy mieli w UK mokrą pogodę w lecie  :( . Weszliśmy w taki "mokry cykl" podobno. Może to właśnie jest wyjaśnieniem nieciekawej pogody…http://www.thestar.com/news/world/2013/06/18/forecast_for_uk_for_next_10_years_wet_wintry_wild.html
Ostatnio zmieniony czw cze 20, 2013 8:06 pm przez Elowen, łącznie zmieniany 1 raz.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: s_virus »

Oba przywołane w artykule "autorytety" to pracownicy instytucji wciskających nam "globalne ocieplenie", o którym to nie omieszkano wspomnieć na końcu artykułu. Jak dla mnie wiarygodność zerowa.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: niedzwiec »

Czytałem w gazecie, w pracy w tym tygodniu. Powiem tak - nie znam się w ogóle na meteorologii, ale dziesięcioletnia prognoza pogody, to jakiś absurd. W UK ogólnie jest wilgotno prawie cały czas. Druga sprawa, to to o czym napisał virus, czy o czym pieprzył Obama w Berlinie - globalne ocieplenie. Nie wiem, jak długo będą grać jeszcze tę nutę. Dziura ozonowa się zgrała, globalne ocieplenie się właśnie wszystkim ogrywa, w 'wojnę z terroryzmem' też już chyba nikt nie wierzy. Niedługo to już tylko Blue Beam im zostanie :)
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Elowen »

No właśnie, ja też się nie znam na meteorologii, więc nie wiem, co tak naprawdę myśleć o tych prognozach, zwłaszcza, że meteorolodzy w UK nie potrafią przewidzieć pogody na następny dzień, a co dopiero na dziesięć lat! Jednak, jeśli mówią o cyklu pogodowym, to może coś w tym jest…, bo w ostatnich latach pogoda jest rzeczywiście fatalna w czasie lata. Można się spierać, który rok był gorszy, a który lepszy, ale ogólnie czas letni jest do bani. Z drugiej strony, trochę to dziwne, że w całej Europie upały, a w UK wiosenne temperatury…
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”