HAARP i kontrola pogody

Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Katarzyna_1 »

Chyba gdzieś wiosną tego roku pisałam, że nie widzę nad "moim niebem chemitrailsów". Obserwowałam mimowolnie całe lato samoloty, które tu często latają m.in. zataczając koło do lądowania na Okęciu. O Modlinie nie wspomnę, gdyż one mają jakieś inne tory na północny zachód ode mnie.Nie dość, że samoloty nie pozostawiały tych "chemitrailsów" to zwykłych smug kondensacyjnych nie było widać. We wcześniejszych latach "chemitrailsy" pojawiały się często i ze słonecznej pogody nagle na niebie pojawiały się rozmazane chmury. Albo paliwo jest lepsze :D



albo rzeczywiście instalację HAARP na Alasce zamknięto.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: charlie2tango »

Albo nie ma żadnych chemitrialsów, a HAARP to nic innego jak zwykły program badawczy.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="116815" data-time="1411141256">Albo nie ma żadnych chemitrialsów, a HAARP to nic innego jak zwykły program badawczy.</blockquote>Bardzo możliwe. Dlatego chemitrajsy biorę w cudzysłów - "......" zresztą jak inne, co nie mam do końca przeświadczenia o prawdziwości "......" :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”