HAARP i kontrola pogody

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Arek 1973 »

Tak, też bym się nie zdziwił jak kiedyś z powodu pogody wybuchną zbrojne konflikty.

Jak już chińczycy coś takiego próbują to tylko czekać aż dostaną upragniony deszcz.... a potem Korea Płn. się oburzy że to przecież były ich chmury....wszystko możliwe...a potem poślą Chinom chmurę w kształcie grzyba
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: niedzwiec »

Hej, wiem że to odświeżanie starego tematu, ale obecna pogoda coraz bardziej mnie niepokoi. Ostatnio coraz bardziej przyglądam się chemtrailsom (kiedyś uważałem to za bzdurę), bo jestem pewien, że coś tu nie gra. Mieszkam w UK, w promieniu ok. 30 mil ode mnie jest - uwaga - 11 baz lotniczych RAFu. Oczywiście nie we wszystkich stacjonują samoloty, ale wszystkie mają pilotów... są też, co najmniej dwa samoloty chyba meteorologiczne (takie z wielkim grzybem na plecach), czasem się je widuje w powietrzu, ale do rzeczy: Jakieś dwa tygodnie temu, w niedzielę wstałem ok 5 rano (z przyzwyczajenia), niebo czyściutkie, niebieskie zapowiadał się piękny dzień. Około 5:20 przyleciały samoloty - 4 sztuki - i przez ok. pół godziny robiły przeloty, potem odleciały, a chemtrailsy zostały. Przez kolejne 4 godziny po tym nie było ani jednego samolotu w powietrzu, co samo w sobie jest podejrzane, bo ruch lotniczy jest chyba bardziej płynny. Zdjęcie jest cyknięte o 07:18, czyli 2 godziny po przelotach. Idealnie równoległe linie. To co zostało po przelotach do godziny 11 rozmyło się w powietrzu i przykryło niebo białą chmurą nad calutkim miastem. Oczyściło się dopiero pod wieczór i też nie do końca. Teraz za każdym razem się temu przyglądam i za każdym razem jak widzę chemtrailsy, to przez następne 2, 3 dni całe niebo zasnute jest burą chmurą, tak, że nic nie widać na niebie.Do tego te temperatury - 10 st z rana w prawie połowie czerwca, to przez całe życie nie widziałem chyba. Nie wiem, co o tym sądzić, ale czuję się kurewsko zaniepokojony...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Przemekkk666 »

A czy to były komercyjne samoloty czy jakieś nieoznaczone?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Katarzyna_1 »

Jako, że dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu, często patrzę w niebo. Dziwne, ale tej wiosny w słoneczne dni nie zaobserwowałam ani razu "chemtrailsa". Owszem w ubiegłych latach było ich b.dużo.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="105586" data-time="1370847316">A czy to były komercyjne samoloty czy jakieś nieoznaczone?</blockquote>Nie mam bladego pojęcia, były za wysoko, a lornetki nie mam. Tamtej niedzieli, po południu równiez widziałem samoloty, ale ogony za nimi znikały.



Może w PL jest tego mniej, ale w UK widzę to cały czas. W piatek byłem u kolegi na grillu, piękne słoneczko itd. a na niebie chemtrailsy. Od soboty rano nie widziałem słońca, bo całe niebo przykryła ta pieprzona bura chmura. Coś jest grane, jestem tego coraz bardziej pewien.
Ostatnio zmieniony pn cze 10, 2013 9:12 am przez niedzwiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="niedźwieć" data-cid="105595" data-time="1370855456">Tamtej niedzieli, po południu równiez widziałem samoloty, ale ogony za nimi znikały.</blockquote> To czy smugi znikają szybko czy nie w głównej mierze zależy od warunków meteo na danej wysokości.Niemniej rozrastanie się smugi do rozmiarów chmury faktycznei jest dziwne choć w Polsce tego nie zauważyłem.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Elowen »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="niedźwieć" data-cid="105584" data-time="1370846657">To co zostało po przelotach do godziny 11 rozmyło się w powietrzu i przykryło niebo białą chmurą nad calutkim miastem. Oczyściło się dopiero pod wieczór i też nie do końca. Teraz za każdym razem się temu przyglądam i za każdym razem jak widzę chemtrailsy, to przez następne 2, 3 dni całe niebo zasnute jest burą chmurą, tak, że nic nie widać na niebie.Do tego te temperatury - 10 st z rana w prawie połowie czerwca, to przez całe życie nie widziałem chyba. Nie wiem, co o tym sądzić, ale czuję się kurewsko zaniepokojony...</blockquote> Niedźwieć. Ja również mieszkam w UK i to grubo ponad 7 lat i również niedaleko bazy lotniczej, ale biorąc pod uwagę rozmiary brytyjskiej floty powietrznej i samej wyspy, to kto tam nie mieszka blisko jakiegoś lotniska? ;) . Dlatego smug na niebie i samolotów widuję masę codziennie. Niepokoi mnie trochę ilość tych smug, ale niestety nie potrafię odróżnić chemtrails (jeśli w ogóle jakieś są) od zwykłych, "niewinnych" powietrznych śladów, jakie zostawiają samoloty. Czy ktoś z Was naprawdę to potrafi? Dla mnie wszystkie wyglądają tak samo. W każdym razie, z tą pogodą to troszku przesadziłeś Niedźwiećiu ;). Nie wiem, jak długo mieszkasz w UK, ale sądząc po Twoich poprzednich postach nie od wczoraj. Przypomnij sobie lato z zeszłego roku – prawie wcale go nie było. I poprzednie lata. Jakiś tydzień, dwa ciepła i znów pochmurno, deszcz i mgła. Więc to nie żaden HAARP w UK, tylko taki jest na wyspie klimat – pory roku się kompletnie rozmywają. Zawsze tak było ;)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: niedzwiec »

Mieszkam tu od przeszło pięciu lat, w okolicy Nottingham - pogoda w tym roku jest dużo bardziej gówniana, niż w zeszłym. Jest dużo zimniej i wietrzniej. Co do chemtrailsów to po prostu poobserwuj jak się rozmywają. Zwykły contrail znika po paru sekundach, z reguły zaraz za samolotem, a to dziadostwo wisi w powietrzu godzinami i powoli się rozprzestrzenia. Jak już wposminałem - w piątek po południu rozpylali na czyściutkim niebie i teraz od 3 dni jest ta dziwna chmura. To nie wygląda naturalnie. Po prostu polecam poobserwować - zamarznięta para wodna się tak nie zachowuje. Uwierz mi - chciałbym, żeby to było nic, bo mam dzieci, ale to na pewno jest coś.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Elowen »

No widzisz, czyli pogoda w UK, to kwestia opinii, bo ja uważam, że w zeszłym było gorzej ;) . Ale mieszkam ok. 170 km od Ciebie, więc nasze mapy pogodowe mogą się bardzo różnić.Obserwowałam, obserwowałam i nic mi z tych obserwacji nie wyszło, zwłaszcza, że po obserwacjach czytałam sobie np. takie teksty :http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109820,niebo-przyslonily-smugi-lotnicze
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: niedzwiec »

Nie chcę was zaśmiecać kolejnymi fotami, ale wczoraj wróciłem z lotniska do domu około północy i było czyściutkie niebo, tylko po to, żeby wstać dzisiaj o 6 rano i zobaczyć częściowo już przykryte niebo i kolejne samoloty dokładające swoje działki. W tej chwili całe niebo jest już trupio blade. Jak chcecie mogę wrzucić parę zdjęć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”