HAARP i kontrola pogody

Nowokaina
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 5:23 pm
Kontakt:

HAARP i kontrola pogody

Post autor: Nowokaina »

Ostatnio trochę myślałam nad tym zjawiskiem i ciekawi mnie co o tym myślicie.



W tym roku w Polsce mieliśmy wyjątkowo ciepłą zimę, po czym, w lutym zalała nas fala mrozów. Z jednej strony nie jest to nic nadzwyczajnego w naszej strefie klimatycznej, z drugiej strony wspominano o efekcie cieplarnianym i coraz gwałtowniejszym zmianom pogody w ostatnich latach.

Zastanawia mnie czy to naturalna kolej rzeczy, w końcu nasza planeta przeżywała już gorsze katastrofy naturalne niż obecnie, czy ma to jednak związek z działalnością człowieka.

Ostatnio miałam okazję przeprowadzić poważną (jak na majówkowego grilla z dużą ilością kiełbasy i piwa) rozmowę o tym, czy cała koncepcja ocieplania się klimatu, spowodowaną industralizacją, nie jest przykrywką dla skutków prób sterowania pogodą.

Wśród kilku wróżb i przepowiedni występuje wątek sterowania pogodą oraz wojen prowadzonych w ten sposób. W połowie lat 40 ubiegłego wieku Amerykanie podjęli próby tworzenia chmur deszczowych, badania rozwijały się i powstał projekt HAARP High Frequency Active Auroral Researh, po Polsku projekt Wysokoczęstotliwościowych Aktywnych Badań Zorzy Polarnej.

Jednak w wielu artykułach można spotkać informacje o tym, że projekt ma na celu kontrolę pogody.

ONZ stworzyła w 1997 konwencję ENMOD (Environmental Modification Convention) o zakazie modyfikacji środowiska. Pełna nazwa to: Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques - konwencja o zakazie militarnego lub innego wrogiego używania technik modyfikacji środowiska naturalnego.

Ciekawy krótki artykuł o HAARP

[post="0"]http://www.eioba.pl/a/1wha/haarp-pogoda-w-kajdanach[/post]



Oficjalna strona projektu, która wygląda dość ubogo

[post="0"]www.haarp.alaska.edu[/post]
Nowokaina
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 5:23 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Nowokaina »

Dopiero po dodaniu tego tematu zauważyłam, że wątek był wcześniej już poruszony. Wcześniej mi nie wyszukiwało :/
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: kropka »

Wpisz na youtube ,,dziwne chmury" i pooglądaj je sobie.

Potem zawołaj mamę tatę albo babcię i dziadka.

Zapytaj ich.. bo żyją dłużej niż ty ,, pamiętacie takie chmury... widzieliście takie kiedykolwiek na naszym niebie?"

Wiem co Ci odpowiedzą... A wnioski wyciągniesz sam / sama

Takie chmurki nie powstały same. Całą resztę można sobie dośpiewać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Przemekkk666 »

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technol...amy,p1235632826



News od doradcy naukowego Obamy odnosnie rozpylania chemii na niebie
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: azor »

Ciekawość jak teraz odnoszą sie sceptycy którzy wyśmiewali tą teorię a swoją drogą coraz bardziej oficjalnie mówi sie o tym nawet wśród polityków czyżby to taki powolny proces w informowaniu ?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='96999' date='07 maj 2012 - 16:58']czyżby to taki powolny proces w informowaniu ?[/quote]



Z pewnoscią, to takie oswajanie ludzi z tematem...

Ktory notabene wogóle nie powinien byl zaistnieć...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Arek 1973 »

Pisali czy będą ratować tym tylko USA czy też cały świat? :D bo Niemcy swoje lodowce w Alpach ratują już od lat przykrywając je jakąś folią która nie przepuszcza promieni słonecznych
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='97033' date='09 maj 2012 - 08:19']Pisali czy będą ratować tym tylko USA czy też cały świat?[/quote]



To nie jest podkreślone akurat, ale ogólnie padło stwierdzenie, ze rozpylanie uratuje planetę więc napewno chodzi o tzw zabezpieczenie całego globu
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: Arek 1973 »

Kolega w pracy mówił jakiś czas temu ,że chińczycy coś kombinowali w chmurach ( coś tam mieli rozpylać) żeby deszcz padał ale zamiast deszczu śnieg poleciał.

Słyszeliście coś o tym?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: HAARP i kontrola pogody

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Arek 1973' post='97073' date='10 maj 2012 - 06:49']Kolega w pracy mówił jakiś czas temu ,że chińczycy coś kombinowali w chmurach ( coś tam mieli rozpylać) żeby deszcz padał ale zamiast deszczu śnieg poleciał.

Słyszeliście coś o tym?[/quote]



Masz tu linki poniżej faktycznie Chinczycy są w stanie próbowac zrobic wszystko dla zysku.



Link1

Link2
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”