Aura czy pomieszanie zmysłów?

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Aura czy pomieszanie zmysłów?

Post autor: arek »

I od tej pory spieprzam jak najszybciej gdy ktoś zaczyna o swoich chorobach... i nie dotykam już tej osoby choćbym jej baaaardzo żałowała.

Unikam szpitali i jego pochodnych.. chyba się kropce nie dziwicie. Całego świata sie nie uzdrowi... Nie wiem czy jeszcze to mam.. Nie chce mi sie sprawdzać.
Podobnie mam ,z tym że ja po takich "bolących" rozmowach myje ręce w zimnej wodzie .Nie lubie podawac ręki na powitanie .Dobra strona to taka ,że moje dorosłe już dzieci ,nigdy nie były leczone w szpitalu (poza składeniem złamania ręki u syna ). Wydarzeniem jest katar.

Natomiast jesli chodzi o aurę ,gdyby nie fotografia Kirjanowska ,można by to miedzy baśnie włozyc ale są niepodważalne dowody istnienia biopola .Jest zatem pewne że można je zobaczyc.

Tak sie zastanawiam czy dło by sie zrobic tego typu zdjęciaw zapisie cyfrowym.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
arkadjusz
Infrzak
Posty: 40
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 5:20 am
Kontakt:

Re: Aura czy pomieszanie zmysłów?

Post autor: arkadjusz »

Dostrzeganie aury pomaga w postrzeganiu ludzi. Wyraźnie czujesz z kim masz do czynienia.

Problem zaczyna się gdy poczucia "obecności" aury jest silniejsze od przekazu nadawcy
Nie boję się śmierci, uczę się nie bać życia.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Aura czy pomieszanie zmysłów?

Post autor: Andrzej 58 »

Cyt Arkadiusz-Dostrzeganie aury pomaga w postrzeganiu ludzi. "Aurę można nie tylko dostrzegać ,ale też rejestrować.Ale z czym mamy do czynienia

http://www.eioba.pl/a/1r6e/elektrofotograf...anowska-biopola

polecam fragment związany z księdzem Włodzimierzem Sedlakiem.Coś mi mówi ,że profesor szukał w dobrym miejscu a to fragment:"W roku 1967 rozpoczął pracę nad bioelektroniką, według której reakcje chemiczne i procesy elektroniczne w organicznych półprzewodnikach są związane zależnościami kwantowo- mechanicznymi i stał się jednym z jej prekursorów na świecie. W 1967 opublikował też pracę, w której pojawiła się wzmianka o możliwości istnienia bioplazmy czyli piątego stanu materii obecnego jedynie w organizmach żywych. W 1969 sformułował koncepcję elektromagnetycznej teorii życia mówiącą, iż wszystkie procesy życiowe zachodzą na poziomie kwantowym dzięki sprzężeniom reakcji chemicznych z procesami elektronicznymi w środowisku półprzewodnikowym takim jakim są białka i przejawiają się emisją światła lub fal elektromagnetycznych i fononów."

Gdy wzmocnić te słabiutkie sygnały polem zewnętrznym można czytać nie tylko reakcje proste jak ból czy stany chorobowe ale też myśli.Stymulując mózg w stanie snu można skopiować pamięć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”