UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: MarcinAdk »

NIszczyciel typu DDG 1000,  USS "Zumwalt", zarówno uzbrojenie jak i stystem kierowania ogniem czynią ten niszczyciel najpotęzniejszą  jednostką morską świata ( przynajmniej teoretycznie), co znamienne cały system informatyczny oparty jest na Linuxie.
Ostatnio zmieniony pt lis 08, 2013 8:35 pm przez MarcinAdk, łącznie zmieniany 1 raz.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: Arek 1973 »

Znaczy że używają
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: MarcinAdk »

Budowane są jeszcze dwie jednostki tego typu. Koszty są naprawdę duże, zresztą mało co by nie doszło do realalizacji budowy, gdyż US Navy włąsnie zwg.na koszy chciała caly program DDG 1000 zamknąć, ale nacisk przemysłu zbrojenowego okazał się mocniejszy.
Ostatnio zmieniony pt lis 08, 2013 8:50 pm przez MarcinAdk, łącznie zmieniany 1 raz.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: Arek 1973 »

Tak Marcinie, właśnie przed chwilę czytałem o tym Zumwalcie.Więc tak ja  z  Stealth, gdy technologia na to pozwoliła i sprawy finansowe zostały zatwierdzone, przystąpiono wtedy do produkcji. Ale czy są jakieś tajne technologie które nie wejdą w produkcję żeby wróg ich nie przechwycił  i nie wyprodukował swoich???. Mnie  w tym momencie tylko jedno  przychodzi do głowy........trzymcie się mocno i nie rechotajcie przy kompie  o tak  póżnej porze :D , no to  z grubej rury: "Eksperyment  Filadelfia"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: MarcinAdk »

Arku tyle ze  program DDG 1000 jak by to napisac, jest  opóźniony w realizacji o jakieś 20 lat, miał być realizowany  na przełomie lat 70/80, tyle że zbyt szybki postepujący rozkład rywalizującego bloku  komunistycznego wymógł na władzach amerykańskich ograniczenie zbrojeń.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: arek »

 Jest kilka technologi które "odłozono" na potem . W latach 70 wymyslono promiennik dźwiękowo - elektromagnetyczny ,prawie jak głośnik ,z tym że mial byc stosowany w mysliwcach dla mniejszenie poru powietrza na dziobie samolotu . Druga sptawa było zaprzestanie produkcji śmigłowca cheyenne ,miał byc rozpoznawczy w technologii stealth .Oficjalnie zmieniło sie pole walki i nie był taki potrzebny ,jednak przy zdobywaniu domu Bin Ladena prawdopodobnie użyto takiego ,niestety przez przypadek uszkodzili go i spalili na miejscu. Mówili w tv że to jakies tam transportowy ale szczątki w żaden sposób nie pasowały do niczego oficjalnego. nie weszły do produkcji materialy z włókien żelazowych czy stalowych ,Pewnie jest dużo polimerów które są lepsze od włókien węglowych . Ale ich produkcja może byc wykorzystana do produkcji militarnej ,i caly przemysł cięzki produkujący pancerze mozna sobie zamknąc . To tyczy sie równiez baterii ,silników turbinowych.I oczywiście cała elektrostaryka ,poszliśmy w zmniejszanie energii ,Przepływ jednego elektronu otwiera lub zamyka bramkę tranzystora , całkowicie odeszliśmy od lamp elektronowych ,a przecież eksperyment Filadelfia to energie wysokoenergetyczne. Ech duzo tego. Np. do łask wracaja silniki elektryczne ze stojanami z magnesów stałych jako bardziej wnergetycznie wydajne .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: azor »

No, ale to ni jak się ma do obserwacji ''latających spodków'' i ich możliwości fizycznych itp...Arku spawa eksperymentu o którym wspominasz nadal do dziś mnie intryguje, i nie mam do końca wyrobionego zdania ?  Zdobywanie domu Bin Ladena to sprawa wysoce dyskusyjna bo mnie ta pozorowana ''akcja'' wcale nie przekonała, ale to chyba temat do innego działu forum ;)
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="108939" data-time="1383988145">Przepływ jednego elektronu otwiera lub zamyka bramkę tranzystora , całkowicie odeszliśmy od lamp elektronowych ,a przecież eksperyment Filadelfia to energie wysokoenergetyczne.</blockquote>Eksperyment Filadelfia jest wymysłem, nie było takiego.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="108942" data-time="1383992730">Eksperyment Filadelfia jest wymysłem, nie było takiego.</blockquote> I długo , długo takiego nie będzie . Lecz nie o to chodzi . W kontekście wspomnianego ''EF'' występuje ''wątek'' jednorodnego pola magnetycznego . W samej naturze pole takowe nie występuje . Trzeba je wygenerować sztucznie , i tu jest problem gdyż co niektórzy naukowcy , właśnie w monomagnetykach upatrują rozwiązanie problemu ''antygrawitacji'' - być może odnosi się to także do napędu obiektów UFO .   
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: UFO i broń jądrowa: Agent, który oszukał ufologię

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="108965" data-time="1384023159"> i tu jest problem gdyż co niektórzy naukowcy , właśnie w monomagnetykach upatrują rozwiązanie problemu ''antygrawitacji'' - być może odnosi się to także do napędu obiektów UFO .   </blockquote>Obiekty UFO raczej muszą dysponować 2 rodzajami napędu. Na planecie powinny używać silnika pozwalającego osiągać duże szybkości ale podświetlne, natomiast aby pokonać odległość między układami słonecznymi to nie wystarczy. Tutaj potrzeba silnika modulującego przestrzeń.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”