UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='arek' post='98484' date='01 lipiec 2012 - 14:12']Chyba żartujesz , popatrz na te zdjęcia których adresy zamiescileś . ]:->

Dlaczego ja mam udawadniać garb wielbładowi ,przedstaw swoja analizę tych zdjeć ,zrób powiekszenia do granicy pikseli ,odbarwienia ,temperatury kolorów .To co zamiesciłeś jest nędznym fejkiem .Udowodnij ,że jest inaczej.

Skoro kropki i plamki są niewiarygodne ? to zamieść też dlaczego ,po prostu zrób troche wysiłku .Jak na razie zamiesciłes jakieś g.. i rżniesz ważniaka .

Przeczytaj też to co napisano w temacie .[/quote]



Po cóż mam przedstawiać jako pierwszy analizę ? Ja zaprezentowałem te zdjęcia - Wasza odpowiedź był taka, że to graficzna manipulacja. Ja tak nie uważam. Ale skoro postawiliście tezę to ją udowodnijcie. Jeśli tego nie uczynicie to znaczy, że tworzycie tylko stertę pustych, nic nie znaczących słów.

Poza tym - czy ja rżnę ważniaka ? Nie powiedziałbym. Po prostu to co prezentujecie na swoich stronach, w swoich analizach to nic nie warte niby fakty.



Jedyne zdjęcia jakie potraficie analizować to 2 lub 3 mm plamki.

Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='Przemekkk666' post='98483' date='01 lipiec 2012 - 13:55']Tonący brzytwy sie chwyta co widac tu pięknie :)

o juz bezczelnosc, zeby ktos kto nie ma zadnego dorobku w kwestii rejestracji NOLi i nie ma o tym najmniejszego pojęcia podwazał dorobek kogos kto ten dorobek ma - jak nie weisz jak wyglada plamka to masz ja Ci pokaze :) http://zapodaj.net/2fc2ece64ba48.jpg.html



Najpierw narobiliscie szumu z niczego, a pozniej nie bylo chętnych zeby nawet odpisac na maila czy wogole odpowiedziec na pytanie odnosnie wspólpracy z nami

- i to jest żalosne.



Z resztą nie wiem po co tu napisales, skoro Pan Mizera z NPN juz zajął sie tematem, odpowiednio go nagłosnił.



czy p Mizera albo fundacja Nautilus nie moze zrobic analizy??

Ale chwila ostatnio cos ucichło nawet na NPNie nic nie piszą o sprawie :Cool: :)[/quote]





Piszesz "narobiliście szumu". Sugerujesz, że uczestniczyłem w rozprzestrzenianiu informacji o leoncińskich wydarzeniach ? A co mówią na to lekarze ? :) Sugerowałbym pozbycie się manniakalnych myśli o wszechobecnym spisku.



Najbardziej żałosne jest to, że te wasze wspaniałe badania NOL-i zawsze kończą się wielkim zachwytem nad zdjęciami małych kropeczek. Wiecie dlaczego tak jest ? Bo robicie ludzi w balona, robicie z ludzi idiotów i próbujecie wmówić, że przez tyle czasu nikomu nie udało się zrobić zdjęcia NOL-a z bliska. Z czystego rachunku prawdopodobieństwa wynika, że jest niemożliwe.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Danielll' post='98494' date='01 lipiec 2012 - 15:45']Najbardziej żałosne jest to, że te wasze wspaniałe badania NOL-i zawsze kończą się wielkim zachwytem nad zdjęciami małych kropeczek. Wiecie dlaczego tak jest ? Bo robicie ludzi w balona, robicie z ludzi idiotów i próbujecie wmówić, że przez tyle czasu nikomu nie udało się zrobić zdjęcia NOL-a z bliska. Z czystego rachunku prawdopodobieństwa wynika, że jest niemożliwe.[/quote]



Ja sie badaniami nie zajmuje, jedynie rejestracje, a badanie pozostawiam osobom, które mają konkretną wiedzę z konkretnych dziedzin.

Widac na złe fotki trafiasz bo ja znam wiele dobrych zdjec, gdzie nie ma sie doczynienia jedynie z plamką a z realnym obiektem, który fakt faktem nie znajdowal sie 1m od fotografa :)

Ja nikogo w balona nie robię, to co zarejestrowalem mozna obejrzec na necie, a co do tych fotek UFO z bliskiej odleglosci (względna sprawa bardzo co jest dla kogo bliskie) to owszem udalo się i to wiele razy choćby w latach 80-tych i 90-tych ale takze i wczesniej :)
Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='Czakrawartin' post='98495' date='01 lipiec 2012 - 15:51']I nagle tobie sie udało? W rozdzielczości 50 x 50? :)[/quote]



Dysponuję oryginałami przedstawionych zdjęć. Gdy je otrzymałem pierwsze co zrobiłem to skopiowałem je na nośnik i oddałem znjomemu grafikowi komputerowemu, który zajmuje się na jednym z portali obróbką zdjęć oraz reprodukcjami grafik. Jednoznacznie stwierdził, że ustawienia aparatu fotograficznego oraz ostrość obiektu wskazują (w połączeniu z odległością obiektu od świadka - bynajmniej obiekt nie był wysoko jak to piszecie), że ów obiekt mógł być kilkumetrowej wielkości, wskazał na 10 metrów długości jako najbardziej prawdopodobną wielkość.

Oryginały przesłałem 2 ludziom z Niemiec, którzy zajmują się tą tematyką. Wam pokazałem tylko to na co zasłużyliście swoim podejściem. Poczytałem trchę waszych wypocin i stwierdziłem, że cokolwiek wam coś pokaże to i tak zawsze znajdziecie jakieś "ale". Żadnego "ale" nie macie za to co do swoich "świetlistych, nocnych plamek" zaprezentowanych na zdjęciach o tragicznej jakości.

Najbardziej żałosne jest to, że nawet dysponując danymi exif potraficie podważyć niepodważalne fakty. Podniecacie się i ekscytujecie takimi danymi exif jak data i godzina wykonania zdjęcia. A przypominam, że dane exif można zmienić, zarówno na poziomie operacji w plikach jak i w ustawieniach aparatu fotograficznego - wystarczy tylko zminić nastawienia wewnętrznego zegara.

Z wami nie powinno się dyskutować tylko przedstawiac argumenty pokazujące wasze ograniczenia.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Rysiek23 »

Kolego a dlaczego nie wysłałeś nam rzekomych oryginałów tylko wstawiasz jakieś badziewne grafiki z photoshopa? Ba, nawet nie mówię, że nam ale nikomu kto tym się zajmuje tylko swojemu koledze grafikowi :)
Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='Przemekkk666' post='98496' date='01 lipiec 2012 - 16:07']co do tych fotek UFO z bliskiej odleglosci (względna sprawa bardzo co jest dla kogo bliskie) to owszem udalo się i to wiele razy choćby w latach 80-tych i 90-tych ale takze i wczesniej :)[/quote]



Udało się. Ale nie wam. Poza tym to nie były zdjęcia cyfrowe. Z fotografi wywołanej sposobami z tamtych lat ciężko wyrokować o prawdziwości przedstawianych obiektów.

Więc po co bredzić, że w latach 80-tych wykonano zdjęcia NOL-i z bliskiej odległości ? Rzucać miskami, beczkami, rondlami i talerzami wtedy także potrafiono.
Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='Czakrawartin' post='98495' date='01 lipiec 2012 - 15:51']I nagle tobie sie udało? W rozdzielczości 50 x 50? :) Ciemna ceramiczna budowa obiektu w zaskakujący sposób przypomina rurę PCV. Sądzę, że to kolejny dowód, na to, że UFO pochodzi z Ziemi. W zdanach była miska, tutaj mamy bardzo ciekawy przykład eksperymentów z użyciem różnego rodzaju przedmiotów - od puszek, po kawałki rur. Co więcej, relacja z Leoncina i pierwsze zdjęcia nie zgadzają się z tym, co pisze Danielll - to różne historie.[/quote]



Piszesz :



- Ceramiczna rura



Pokaż o jaką Ci chodzi.



- Rura



Zamknięta z jednej strony ? :D



- Niezgodność relacji



Niby w czym się nie zgadzają te relacje ? Jakoś zdjęcia ceramicznej obudowy z ostatnio przedstawionego zdjęcia zgadzają się z jednym z pierwszych zdjęć tego obiektu, na którym widać wyraźnie, że jedna ze stron walca posiada otwór otoczony czarną obwolutą. Twój brak ogólnie pojmowanego postrzegania, brak umiejętności łączenia pewnych niuansów i spójności tworzących pewien łańcuch wydarzeń predysponują Cię co najwyżej do siedzenia na kanapie kolego.



Skup się i wypunktuj w czym te relacje się nie zgadzają ? Ale najpierw sobie odpowiedz czy ja zdałem jakąkolwiek realcję ? Czy ja aby, nie zaprezentowałem tylko zdjęć ?

Jeśli uważasz, że to co do tej pory napisałem to relacja to pokaż mi gdzie owa relacja jest. Widzę, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='RysiekINFRA' post='98500' date='01 lipiec 2012 - 16:29']Kolego a dlaczego nie wysłałeś nam rzekomych oryginałów tylko wstawiasz jakieś badziewne grafiki z photoshopa?[/quote]



Rozśmieszacie mnie coraz bardziej. Nie zamierzam się powtarzać, ale widzę, że macie takie problemy ze zrozumieniem tekstu, że zlituję się nad wami i przypomnę jeszcze raz - przesłałem oryginały 2 niemieckim badaczom o sporej renomie. Specjalnie spędziłem kilka dni na wyszukaniu najbardziej uznanych. Oni mają możliwości bardzo dokładengo zbadania tych zdjęć pod kątem ewentualnego oszustwa.

Pozwolicie żeby zajęli się tym SPECJALIŚCI. Gdy orzekną, że przedstawiane obiekty są mistyfikacją to znaczy, że mieliście rację, gdy jednak stwierdzą, że wszystko jest tak jak wstępnie to sobie zakładam prześlę oryginały i wam.

Na chwilę obecną wiem jedno i jest to niepodważalne - obiekt nie został stworzony w grafice komputerowej i naniesiony na tło nieba.



Początkowa odpowiedź z waszej strony była taka :



"To zostało stworzone w grafice komputerowej"



Cały czas czekam na dowód lub dowody potwierdzające prawdziwość takiego twierdzenia.
Danielll
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 12:06 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Danielll »

[quote name='Czakrawartin' post='98502' date='01 lipiec 2012 - 16:30']Oj... czyli całkiem przypadkiem powtórka sytuacji z pierwszego posta. Tajemniczy chłopak, tajemniczy świadkowie + tajemniczy specjaliści z Niemiec, którzy znają się na wszystkim lepiej. Na pewno sprawa zostanie też utajniona, bo jest zbyt fajna na Polskę.

Oczywiście zdjęcia masz, ale nie pokażesz... Skąd my to znamy. Niestety, autorzy tej mistyfikacji są na tyle mało inteligentni, że nie potrafią zachować spójności narracji, ani stworzyć opowieści, która miałaby ręce i nogi. To już któreś UFO z Leoncina i za każdym razem jest inne.

Założę się, że grupka młodych ludzi, być może z tamtych okolic, opatentowała sposób robienia zdjęć puszek, mając zamiar rozpowszechniać ten kit po całej sieci. To, że nabrał się NPN nie znaczy, że inni są na tym samym poziomie.



PS: Zapewne wam łyso drodzy leoncinianie, że sprawa katastrofy UFO zdechła w mediach, dlatego potrzeba nowego uderzenia, być może za inspiracją któregoś z lokalnych mediów.[/quote]



Tajemniczy specjaliści ? Ci ufologowie są na pierwszych stronach w poczytnych magazynach poświęconych tego typu zjawiskom. O tobie za to nikt nie słyszał.



Druga sprawa - nigdy nie byłem w Leoncinie :D



Trzecia sprawa - jaki chłopak ? Mam sporo ponad 40 lat.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Danielll' post='98505' date='01 lipiec 2012 - 15:06']Tajemniczy specjaliści ? Ci ufologowie są na pierwszych stronach w poczytnych magazynach poświęconych tego typu zjawiskom. O tobie za to nikt nie słyszał.



Druga sprawa - nigdy nie byłem w Leoncinie :D



Trzecia sprawa - jaki chłopak ? Mam sporo ponad 40 lat.[/quote]



Jakie są poczytne magazyny o tego typu zjawiskach? Bo ja niestety nie znam żadnego :/ Twój wiek gra na Twoją niekorzyść o czym chyba mieliśmy okazję rozmawiać wczoraj na czacie.
Zablokowany

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”