Rostowski na Bilderberg 2012

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: janusz »

 Za machinacje finansowe i różne podobne odpowiedzialnych jest wiele nacji i nieformalnych grup,toteż zwalanie wszystkiego na żydów to zwykły prymitywizm i wypaczanie rzeczywistości.Zresztą ostatnimi czasy wszystcy zwalają wszystko na tą jedną nację,czy to w rzeczywistości nie jest wygodna przykrywka dla rzeczywistych,skrytych i potajemnych działań zupełnie innych sił ?.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Katarzyna_1 »

Jest wielka różnica między zwykłymi Żydami, a żydowskimi syjonistami. W 1968 r. Gomułka gromił syjonistów. Urażeni zwykli Żydzi wyjeżdżali z Polski, a wielu syjonistów pozostało i czekało na lepsze czasy.

Tu Gomułka nie mówi o Żydach tylko o syjonistach. <a href="https://www.youtube.com/watch?v=livaHrj ... Hrj2kg4</a> Z Polski wyjechali Żydzi, a syjoniści pozostali. "Falkonetti" miał rację!
Ostatnio zmieniony śr cze 10, 2015 6:29 pm przez Katarzyna_1, łącznie zmieniany 1 raz.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Katarzyna_1 »

Chłopaki nie płaczą! A może? A dlaczego ten łysy facet gada ze sztucznie wywołanym amerykańskim akcentem?
<a href="https://www.youtube.com/watch?t=64&v=j2 ... -TIzjuk</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122298" data-time="1434996547">
Chłopaki nie płaczą! A może? A dlaczego ten łysy facet gada ze sztucznie wywołanym amerykańskim akcentem?
<a href="https://www.youtube.com/watch?t=64&v=j2 ... -TIzjuk</a>
</blockquote>
 
Bo niektórzy mają taki kompleks i udają, że zapomnieli akcentu ;) Co innego gdy ktoś urodził się w USA i tylko uczył się trochę polskiego.
Ale w tym przypadku ważniejsze jest to, co mówi, a nie jak mówi.
 
Wysłałem wczoraj wiadomość na FB do Anne Applebaum w sprawie jej uczestnictwa w tegorocznej edycji ale dziwnie milczy :)
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2015 6:52 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Katarzyna_1 »

"Wysłałem wczoraj wiadomość na FB do Anne Applebaum w sprawie jej uczestnictwa w tegorocznej edycji ale dziwnie milczy :)"

Bo jabłuszka do koszyczka zbiera i zaraz jej tutaj nie będzie. Zostawi głupka bez kasy? Raczej tak. Wiedział.., więc ciułał nawet na służbowych kilometrówkach :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122300" data-time="1435001265">
"Wysłałem wczoraj wiadomość na FB do Anne Applebaum w sprawie jej uczestnictwa w tegorocznej edycji ale dziwnie milczy :)"


Bo jabłuszka do koszyczka zbiera i zaraz jej tutaj nie będzie. Zostawi głupka bez kasy? Raczej tak. Wiedział.., więc ciułał nawet na służbowych kilometrówkach :)
</blockquote>
Coś mi mówi Kasiu ,że może być zupełnie odwrotnie.Ciekawe co Sikorka robił z pewnym Francuzem kilka miesięcy temu w Książu?
Z informacji jakie otrzymałem wynika ,że to ptaszek oprowadzał tego gościa .
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="122301" data-time="1435051917">Coś mi mówi Kasiu ,że może być zupełnie odwrotnie.Ciekawe co Sikorka robił z pewnym Francuzem kilka miesięcy temu w Książu?
Z informacji jakie otrzymałem wynika ,że to ptaszek oprowadzał tego gościa .</blockquote>Przed pożarem dachu, czy po? :)
Może jakieś fotki pracownicy zamku sikorce zrobili? W sieci nie ma nic na ten temat.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122303" data-time="1435061489">
Przed pożarem dachu, czy po? :)

Może jakieś fotki pracownicy zamku sikorce zrobili? W sieci nie ma nic na ten temat.
</blockquote>
Przed pożarem Kasiu.A o wizycie wiem od przewodników.W sieci w ogóle jest mało konkretów - same dyrdymały.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Rostowski na Bilderberg 2012

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="122304" data-time="1435062362">Przed pożarem Kasiu.A o wizycie wiem od przewodników.W sieci w ogóle jest mało konkretów - same dyrdymały.</blockquote>Też ten artykuł z grudnia ub.r daje dużo do myślenia "perełka" (na szyi) :)
<a href="http://pressmix.eu/2014/12/24/radek-wyj ... skiego/</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”