EURO 2012

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

EURO 2012

Post autor: Newsman »

*EURO 2012*



czyli specjalny temat, a w nim:


[left]

[/left][left]- wasze przed- i pomeczowe refleksje

- piłkarskie uwagi

- typy

- komentarze
[/left][left] [/left]
____________________

Zapraszamy do komentowania

[left] [/left]
Ostatnio zmieniony ndz cze 17, 2012 8:08 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: flying humanoid »

widzę że gorączka Euro dotarła i tutaj ;) Z refleksji to właśnie nad tą gorączka najbardziej sie zastanawiam, a szczególnie nad ta osobista. Zapał do piłki przeszedł mi po mistrzostwach w 2008. Zawsze myślałem, że musi być genialnie czuć i przeżyć atmosferę tak wielkiej imprezy piłkarskiej. Teraz mam ją pod nosem we Wrocławiu i w ogóle nie czuje feelingu ;) Może to wiek, a może to to całe zamieszanie z infrastrukturą, kontraktami na grube tysiące (jeżeli nie miliony), i wykorzystywanie tego tematu w szarpaninach politycznych. Ale jakoś zainteresowanie powoli się budzi, więc może jeszcze szczególna atmosfera się wyzwoli lub udzieli.



Pozostaje tez trochę obawa żeby święto nie przerodziło się w międzynarodowe mordobicie, chociaż jak na razie powitania reprezentacji jak najbardziej pozytywne.



Uwag na razie brak, za to typy od zawszę te same. Hiszpanom dobrze życzę, podobnie jak Holendrom. W tej dwójce upatrywałbym mistrza. Podobnie jak we Francji, ale tam zawsze coś sie psuje w trakcie turniejów. Było by miłym zaskoczeniem gdyby tym razem wyszło inaczej. Niemców nie lubię od dziecka ;P no i wiadomo, ile by sie nie marudziło na Polaków, jak już wyjdą w tych koszulkach z orłem, i zagrają nam hymn to ciśnienie skacze ;) Polska czarnym koniem ... jak zawsze ;)



btw. w jaki sposób najlepiej oglądać mistrzostwa przez neta?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: arek »

jeśli chodzi o naszą narodową,to nie sadzę byśmy wyszli z grupy ,w rankingu jesteśmy na 63 ? lub dalej i to o czymś świadczy. mało kto wie że Grecy nie przegrali ostatnich 29 spotkań .

Trener polskiej reprezentacji nie zgrał zespołu więc jak sadzę nie ma pomysłu na grę.Liczenie na Lewandowskiego moze i jest patriotyczne ale jesli stanie kolo niego dwóch obrońców ,nic nie zdziała.

O drużynie Rosji nic nie wiemy tak naprawdę ,choć kilka drużyn grało w lidze mistrzów .Podobnie "dużo" wiemy o Czechach.

Jakoś ta cała medialna nagonka, oddawanie dróg w expresowym tepie i tym podobne zjawiska ,kojarzą mi sie z latami 70 i dożynkami.

Niestety ale mnie nie rusza piłkomania ,choć część meczy na pewno obejrzę w TV.Cieszę sie ,że do najblizszego stadionu EURO mam 200km

Fajnie by było gdyby była ankieta czy nasi wyjdą z grupy i typy wygranych meczy .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Newsman »

Arku, gotowe. Jakoś w pełni się z tobą zgadzam odnośnie reszty. To media nakręcają tą spiralę sukcesu, zresztą 4 lata temu też były wielkie ambicje. Rosjanie i Grecy to drużyny, które są w stanie wykorzystać błędy i niedokładność naszych.

A kto wygra turniej? Oczywiście, że Sborna ;)
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2012 7:16 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: azor »

Na razie nie jest źle, wielka szkoda że straciliśmy tak łatwo bramkę tym bardziej że przeciwnik grał w 10 xD osobiscie potwierdziło sie moje przypuszczenie o remisie, ale we wtorek przy takiej grze jak pokazli w drugiej połowie z Rosją nie mam żadnych szans. Gdy trener nie ruszy głową nie zacznie wprowadzać zmian będzie kiepsko. Arku ja też nie jestem jakimś ''maniakiem'' piłki ale gdy gra Polska zawsze kibicuje :D
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: sxxs »

Generalnie Arku to jeśli się nie mylę to jesteśmy najsłabszą drużyną na tym turnieju jeśli patrzeć na ranking :D

Szkoda troszkę tej straconej bramki wczoraj... mieliśmy parcie i nie było źle tylko po 30minutach gry naszym tak jakby zabrakło powietrza... Przygotowanie fizyczne unas zawsze leżało ;/



Na mecz z Rosjanami to chyba za bardzo nie mamy na co liczyć biorąc pod uwagę wczorajszy ich mecz z Czechami ...



Ale wczorajszy wniosek mam jeden... Chciałem rzucić palenie ale jak widzę jaki mamy dobry polski tytoń to ... :D
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Przemekkk666 »

Co prawda bylo lekkie rozczarowanie drugą połową w meczu z Grecją, to jednak pierwsza z bramką Lewandowskiego to byl miód na moje serce :D

Byl to mecz otwarcia wiec dobrze ze tak nasi zaczęli, a i skończyli tez nie najgorzej... choc moglo byc lepiej :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: azor »

Mecz meczem ale zaczyna robić się nie ciekawie z kibicami Rosyjskimi były juz dwie zadymy we Wrocławiu jedna bijatyka z pabie miedzy sobą jeśli oni leją sie po tak kapitalnym meczu co będzie podczas lub po przemarszu o ile dojdzie do niego ?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: arek »

Myślę że policja stanie na wysokości zadania ,do Barczewa przewieźli skazanych z Mazowsza wiec jest miejsce ,kara grzywny i deportacja z zakazem wjazdu do UE ,ktoś zaryzykuje ?

Jesli nie bedzie to ustawka Putina to nic nie bedzie,a raczej mu nie zależy by wrócił Kaczor na salony.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: dino_24 »

Z Czechami baty ... z Rosyją lepiej nie wnioskować .

Dane nam będzie rozegrać tylko 4 mecze ... potem Wiedersehen !!

Wykładnia jest jedna ... ''jaki Paniczek taki i kramiczek'' .

''Cygaro'' Listkiewicz nic nie zdziałał , ''smakosz trunków'' - Lato wszędzie ... pokazał co

potrafi ... a potrafi , pompować kasiejkę tylko kierunek mu się pomylił :D



Cały ten ''związek'' wysoko nieetyczny [ z grzeczności nie piszę

mafijny
] ... rozgonić na cztery wiatry ... co niektórych do kieleckich

kamieniołomów , innych do uprzątania krowich obór .



[quote name='arek' post='97934' date='09 czerwiec 2012 - 19:52']Myślę że policja stanie na wysokości zadania ,do Barczewa przewieźli skazanych z Mazowsza wiec jest miejsce ,kara grzywny i deportacja z zakazem wjazdu do UE ,ktoś zaryzykuje ?

Jesli nie bedzie to ustawka Putina to nic nie bedzie,a raczej mu nie zależy by wrócił Kaczor na salony.[/quote]



Kłóci sie to z tym co napisałeś ... a filmikiem ;)

Poniższy filmik , pokazuje dobitnie kim jesteśmy i jak

jesteśmy traktowani ... MY w naszym ''ryżyo''- landzie .



http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=C7D0fNtIdW0#





Ostatnio zmieniony sob cze 09, 2012 6:48 pm przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”