EURO 2012

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że Polska ma wielką szansę wyjść z grupy.

Mecz oglądałem w Chorwacji, specjalnie nie chciałem oglądać w pokoju więc poszedłem do "strefy kibica" żeby mieć widok na ludzi. Chętnie powiem wam że Chorwaci więcej dopingowali Polakom .

Co do samego meczu....Po pierwszej połowie:

a) Polacy lepiej grali.

b) mieli prowadzenie

c) mieli jednego piłkarza więcej na boisku.

Druga połowa należała do Grecji, nadrobili wszystkie straty
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: arek »

Pobili wolontariuszy .Nie policję ,ale skoro jest film mozna i znaleźc takiego psubrata ,jest tez możliwość że UEFA zabroni wstępu ruskim kibicom na mecz wystarczy jeden , bo oprócz bójek puszczają rasistowskie texty .

a to jest ruski zadymiarz

[ external image ]



zdjęcie mozna a nawet nalezy kopiować wszędzie ,mozemy jako internauci cos zrobić ,czyli porobic skany ,pokazać facjaty ,zrobic z nich "gwiazdy" Moze któryś z naszych kiboli rozpozna takiego i odpłaci mu po cichu za załukiem, to na dodatek jakis gnojek w krótkich spodenkach i białym emblematem "mewy"
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2012 7:33 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='arek' post='97946' date='10 czerwiec 2012 - 09:28']a to jest ruski zadymiarz[/quote]

Po czym rozpoznajesz jego narodowość? :)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: arek »

Bo jest to klatka z filmu zamieszczonego przez dino ,słychać język rosyjski ,a Czesi się nie awanturowali ,Polacy też nie sądzę by bili wolontariusza .

A tam celowo przyszli na zadymę ,maja kaptury ,a przecież jest ciepło .ten gnojek czuje sie bezkarny bo nie czai ,ze jest nagrywany .Podobnie inni zakładaja kaptury po starciu (inteligencja bejzbola).
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2012 4:16 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Sandra »

Damy radę i wszystkim dokopiemy xD







Odnośnie Tytonia:





- Jak się rzuca Tytoń?



- w lewo :NotDoneCare:
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: azor »

[quote name='arek' post='97978' date='10 czerwiec 2012 - 20:12']Bo jest to klatka z filmu zamieszczonego przez dino ,słychać język rosyjski ,a Czesi się nie awanturowali ,Polacy też nie sądzę by bili wolontariusza .

A tam celowo przyszli na zadymę ,maja kaptury ,a przecież jest ciepło .ten gnojek czuje sie bezkarny bo nie czai ,ze jest nagrywany .Podobnie inni zakładaja kaptury po starciu (inteligencja bejzbola).[/quote]



Arku a słyszałeś co powiedział szef Rosyjskich kibiców że we Wrocławiu należało sie mu za chamstwo jakie rzekomo

Polak okazał wobec Rosjan. Tylko na filmie widać zupełnie coś innego. Jednak Rosjanie pokazali swoje prawdziwe oblicze wcale sie nie zdziwię jak jutro w W-wie nasi im ''podziękują'' za Wrocław. Dobrze że UEFA zatrzymała juz kilku i poszukuje reszty.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Rysiek23 »

Tylko jakoś nikt nie mówi o awanturze z policją w Poznaniu Polaków, Irlandczyków i Chorwatów. Z tego co było widać zadyma była ostra. Jak widać niemal każdy jest nastawiony, że "Ruscy coś nabroją" a tu figa z makiem. W Wawie spotkałem wielu Rosjan, prawdę mówiąc nie wyglądali na kiboli tylko na całe rodziny wielopokoleniowe turystów, którym aż brakło "achów i ochów" jak jest tu fajnie (wiem bo łaziłem za nimi specjalnie i podsłuchiwałem :)). Greków też było dużo i też fajnie się bawili.



W ogóle w tym temacie więcej emocji pozasportowych niż sportowych a to przecież temat o piłce nożnej i największym święcie Europy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: azor »

Jak nie przecież media mówiły ja słyszałem. Michał nikt nie twierdzi, że wszyscy kibice z Rosji to kibole pewno większość co zresztą widać to kulturalni ludzie z prawdziwą pasją :D ale jak pokazał Wrocław zawsze w stadzie znajdzie się czarna owca. Jutro zobaczmy ja obstawiam remis nie jestem takim pesymistą Rosjan mozna pokonać nie wiem dlaczego taką otoczkę dorobiły im media ? Najlepiej to skwitował zresztą Boniek.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='98008' date='11 czerwiec 2012 - 21:40']Jutro zobaczmy ja obstawiam remis nie jestem takim pesymistą Rosjan mozna pokonać nie wiem dlaczego taką otoczkę dorobiły im media ? Najlepiej to skwitował zresztą Boniek.[/quote]



No nie wiem ja po meczu Rosji z Czechami stwierdzam, ze w najlepszym wypadku bedize remis a i o to bedize cięzko no ale zobaczymy :)
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: flying humanoid »

[quote name='azor' post='98008' date='11 czerwiec 2012 - 21:40']Jutro zobaczmy ja obstawiam remis nie jestem takim pesymistą Rosjan mozna pokonać nie wiem dlaczego taką otoczkę dorobiły im media ? Najlepiej to skwitował zresztą Boniek.[/quote]



To nie media zrobiły im otoczkę, bo ostatnie wyniki z tego roku nie zostały wymyślone przez jakiegoś dziennikarzynę ;)

Z Dania 2:0, z Urugwajem 1:1, z Włochami 3:0, no i juz na mistrzostwach z Cechami 4:1 co tylko potwierdza formę z okresu przygotowawczego. Oczywiście wbrew rozsądkowi całym sercem będe kibicował jutro Polsce, ale nie pamiętam kiedy ostatni raz pozytywnie zaskoczyła mnie nasza reprezentacja. "Pogromy" Łotwy i Słowacji po 1:0 i Andory raczej nie rozbudzają oczekiwań ;)



W każdym razie mam nadzieję że się grubo mylę, bo nic mi nie sprawi takiej frajdy jak wygrana z ruskimi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”