Aura na ruinach pałacu.

Duchy, Zjawy, Klątwy
lech44
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 15, 2012 7:05 pm
Kontakt:

Aura na ruinach pałacu.

Post autor: lech44 »

Witam robiąc zdjęcia w starych ruinach pałacowych na jednym zdjęciu pokazała się aura.Co sadzicie o tym i faktycznie jak to wytłumaczyć. Pozdrawiam

[ external image ]



Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Aura na ruinach pałacu.

Post autor: PASTOR »

Przy takiej jakości i rozmiarze ciężko zrobić analize nawet w exifie, bo to kadr zdj. jest. Nie była to zabawa z szybą i diodą led :)?
[left][indent] [/indent][/left]
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Aura na ruinach pałacu.

Post autor: robertcb »

Ktoś najprawdopodobniej w czasie robienia zdjęcia świecił pilotem od TV do obiektywu z góry pod kątem.

Diody IR właśnie kamery widzą w takich fioletowych barwach.
Ostatnio zmieniony ndz cze 17, 2012 8:28 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
lech44
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 15, 2012 7:05 pm
Kontakt:

Re: Aura na ruinach pałacu.

Post autor: lech44 »

Witam widzę że wam kombinacji nie brakuje , ale ja nie jestem od kombinowania robiłem zdjęcia i na jednym mi wyszło co widać.Może i przyczyną był aparat ?Mogę na pocztę przesłać całą fotkę jak ktoś jest zainteresowany.Jak będę w tym miejscu to postaram zrobić więcej zdjęć i od razu zwrócić uwagę czy znowu mi coś dziwnego wyszło albo zapomnieć o sprawie.







P.S.Miejsce gdzieś koło Radomia koło pałacu w parku Moskale powiesili hrabiego i zakopali.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Aura na ruinach pałacu.

Post autor: PASTOR »

lech44<<<<Tak owszem, bo na podstawie takiej fotografii ciężko coś wyłapać. Możesz, to wyślij do mnie merkury79@op.pl lub na ipi.czynnikx@gmail.com. Jutro poszukam tego miejsca, może ktoś na forach coś pisał juz o takowych anomaliach. Fakt jest to trochę podobne do zdjęć Pani Ziętek, tyle , że tamte były niebieskie, ale kolororów energii duchowych jesr sporo. Czekam na fot. :)
[left][indent] [/indent][/left]
renatka6
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 27, 2012 3:56 pm
Kontakt:

Re: Aura na ruinach pałacu.

Post autor: renatka6 »

Szkoda, że zdjęcie się nie wyświetla:( ale na zdjęciach często pojawiają się jakieś "dziwne" rzeczy, które można łatwo logiczne wytłumaczyć
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”