Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: ADAX »

Wpadłem dzisaj na tę oto wiadomość, ale jajca xD

link.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Nic dziwnego skoro w polityce jest przewaga ''pejsów'' oby nie doszło do realizacji tego głupiego pomysłu.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Katarzyna_1 »

Przecież to czysta prowokacja na onecie i innych stronach. Po to aby ludziska "Polaczki" zaczęły ujadać. Trzeba pokazać i nagłaśniać polski "antysemityzm". Dziwne, że chcą powrotu do antysemickiego kraju? Nie chcą się osiedlać np. we Francji bo tam dostali by mocno w tyłek. Francuzi są w większości antysemitami. A ten jelonek to w poście Adaxa to chyba syryjski wynalazek.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='azor' post='98749' date='07 lipiec 2012 - 11:43']Nic dziwnego skoro w polityce jest przewaga ''pejsów'' oby nie doszło do realizacji tego głupiego pomysłu.[/quote]



Azor obejrzyj od 28 minuty filmu do 31.

28:15 do 31:30

http://gloria.tv/?media=308280



Nie ma co się lękać.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Bardzo dobre nie od dziś wiadomym jest że Zydzi walczą z katolicyzmem tak to dobre pytanie pchają sie do kraju ''antysemitów'' aby nasz kraj urobić pod ich dyktando.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='azor' post='98762' date='07 lipiec 2012 - 18:56']Bardzo dobre nie od dziś wiadomym jest że Zydzi walczą z katolicyzmem tak to dobre pytanie pchają sie do kraju ''antysemitów'' aby nasz kraj urobić pod ich dyktando.[/quote]



Nasz kraj mając takich bojowników jak tutaj na to nie pozwoli! NO PASARAN!



P.S. Nie mów o walce Żydów z katolicyzmem bo to trochę obciach biorąc pod uwagę ile sił i chęci Kościół Katolicki włożył w nie tyle tępienie wiary żydowskiej co w eksterminację całej nacji.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Zaden obciach tylko taka prawda Rysiu a prawda często boli co widać m.in w tym i innym wątku jaki poruszam o Izraelu i Zydach. Jesli mówisz o eksterminacji czyli o czynniku zła/zabijana itp. zobacz na facebooku czyją podobiznę nosisz na koszulce dla mnie to gorsze niż obciach...
Ostatnio zmieniony sob lip 07, 2012 6:23 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='azor' post='98764' date='07 lipiec 2012 - 20:22']Zaden obciach tylko taka prawda Rysiu a prawda często boli co widać m.in w tym i innym wątku jaki poruszam o Izraelu i Zydach. Jesli mówisz o eksterminacji czyli o czynniku zła/zabijana itp. zobacz na facebooku czyją podobiznę nosisz na koszulce dla mnie to gorsze niż obciach...[/quote]



Wybacz ale nie jest to wątek o mojej koszulce czy gaciach. Akurat o Che Guevarę możemy się spierać w sensie oceny historycznej ale chyba nie zamierzasz porównywać go do np. Hitlera czy Stalina?

Nie jestem fanem polityki Izraela tak samo jak polityki walczącej Palestyny. Ale nie można nadużywać pewnych słów i sformułowań. Biegnąc Twoim tokiem myślenia Izrael powinien być rozwiązany a 7 mln ludzi rozpędzonych gdzie pieprz rośnie? Wybacz, że to powiem, ale dlatego takimi sprawami zajmują się ludzie, którzy mają do tego powołanie oraz pewne naturalne predyspozycje w przeciwieństwie do tych, którzy kierują się uprzedzeniami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

No nie, ale wspomniałeś o eksterminacji a Twojemu ''idolowi'' też o to chodziło, którego tak mocno eksponujesz, w sensie ocen historycznych dla niektórych zbrodni w Katyniu też nie było :D Guevarę można określić jako zbrodniarza sam wiesz doskonale i dobrze, że nie doszedł do władzy. Dlaczego rozwiązany to Ty tak sadzisz w dodatku twierdzisz, że jak tak myślę ojjj stało sie trudno winni nie są w Izraelu, ale Ci którzy te ziemie kazali bezprawnie oddać dlaczego nie zaproponowano oddania im jednego stanu w USA czy części wyspy ? Ja żadnego powołania nie mam i nie zamierzam lecz lubię sledzić pasożytniczą politykę Izraela.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Rysiek23 »

Arku nie chce mi się dyskutować w tym tonie. Che Guevara nie nawoływał do eksterminacji kogokolwiek, poza tym nie jest moim idolem, jako człowiek świtały powinieneś wiedzieć, że jest tylko i wyłącznie pewnym symbolem.

Mówisz o oddaniu ziemi Żydom, ale dlaczego w USA? Przecież gros majątków było w Polsce tyle że odebranych przez hitlerowców (ku uciesze polskiej gawiedzi).
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”