Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Nie nawoływał ale gdyby doszedł do władzy to kwestia czasu a historia pokazuje jak tacy ludzie dyktatorzy działają. Majątków było zarówno w Polsce jak i w nie mniejszej ilości w Niemczech. Myśmy też mieli majątki zza Bugiem też nam odebrano w podły sposób. Skoro USA tak walczy i spiera Żydów to jak tacy są ok dlaczego nie zrzekli się na ich dobro ziemi z ich kraju a przyczynili sie m.in do odebrania innych ziem. Generalizujesz w ostatnim zdaniu !!!



[quote name='Czakrawartin' post='98772' date='07 lipiec 2012 - 23:34']Ja powiem tak - dziel i rządź - złota zasada. Ciekawe kto azor czerpie profity z twojej nienawiści do Żydów, bo podejrzewam, że nigdy żadnego nie widziałeś :)[/quote]





widziałem m.in u mnie w mieście co roku odwiedzają swój były cmentarz w drodze do Lezajska wiec nic nadzwyczajnego chyba że dal Ciebie, tylko uważaj bo oskarzysz mnie za chwilę o antysemityzm bo nienawiść juz potrafisz mi wmawiać a chłopcze nawet mnie nie znasz tylko tutaj z forum a to nie ''znajomość''.
Ostatnio zmieniony sob lip 07, 2012 7:49 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Czakrawartin' post='98772' date='07 lipiec 2012 - 23:34']Ja powiem tak - dziel i rządź - złota zasada. Ciekawe kto azor czerpie profity z twojej nienawiści do Żydów, bo podejrzewam, że nigdy żadnego nie widziałeś :)[/quote]





Cóz azor poprostu wyklada na wierzch przykra prawde.

Gdzie tu nienawisc ja sie pytam??



Idac tym tokiem dokladnie to samo powiedziec moge o Zydach, którzy mowią, ze Polacy to naród antysemicki i przy kazdej dobrej okazji (na szczescie nie wszyscy tacy są) starają sie udowodnic jak to my Polacy własnymi rekami zabijalismy oraz zostawialismy na pastwe losu hitlerowcom- a wiadomo przeciez, ze byla spora rzesza naszych rodakow, ktorzy Zydom pomagali - a, ze zdarzali sie tez i tacy co robili odwrotnie? Nie wszyscy ludzie maja nieskazitelny charakter i nie wszyscy są na tyle odwazni by ryzykowac zyciem ratując innych w czasie wojny, która niestety rzadzi sie swoimi prawami.

Tak wiec ja moge uzyc okreslenia w takiej sytuacji, gdy starasie za wszelka cene zrzucic głowna wine na Polakow mianem AntyPolskości, które to okreslenie uwazam, ze ma rownie mocne podstawy by istniec tak samo jak AntySemityzm



Prawda powinna byc wykladana na stól bo inaczej zniknie bezpowrotnie i nazywanie tego nienawiscią do nacji jest gigantycznym naduzyciem- a ze nie mozna generalizowac-oczywiscie racja, bo to bardzo krzywdzące.

Swoją drogą Czakrawartin, cos mi sie zdaje, ze nie przez przypadek Twoj sposob wypowiedzi i ta wzmianka o nienawisci do Zydow przypomina mi pewnego uzytkownika, ktory znikł jakis czas temu, ale widac, ze chyba nie do konca? xD



Co do Tej zasady "dziel i rządz" to złota moze ona i jest ale pytanie dla kogo?

Złota jest dla tych co rządzą, a wiadomo nie od dzis, ze w tamtych kręgach pewne wartosci jak na przyklad moralnosc poprostu nie istnieją.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Przemku jako jeden z niewielu tutaj masz odwagę wprost nazywać fakty po imieniu BRAWO - masz rację coś mi się zdaje że Pantanal się zreinkarnował w inne wcielenie.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='azor' post='98786' date='08 lipiec 2012 - 13:36']Przemku jako jeden z niewielu tutaj masz odwagę wprost nazywać fakty po imieniu BRAWO - masz rację coś mi się zdaje że Pantanal się zreinkarnował w inne wcielenie.[/quote]



BRAWA to ja Tobie biję Arku za skuteczne nakręcanie tematów antysemickich. Pogratulować wytrwałości ale niestety to nie miejsce na to. Jeszcze bym Cię zrozumiał gdybyś mieszkał w Hebronie albo Jerozolimie, ale siedząc wygodnie w Ropczycach wydajesz osądy o tym co dzieje się na Bliskim Wschodzie? Coś tu nie gra. Jeśli chcesz się zająć biednymi Palestyńczykami masz tysiące możliwości poza zaśmiecaniem tego forum.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: dino_24 »

[quote name='RysiekINFRA' post='98788' date='08 lipiec 2012 - 14:52']Coś tu nie gra. Jeśli chcesz się zająć biednymi Palestyńczykami masz tysiące możliwości poza zaśmiecaniem tego forum.[/quote]



Masz rację Ryśku ''cosik'' tu nie

gra ...



Mamy dział ''Polityka'' ? ... Mamy !

Więc w powyższym można poruszać ''kontrowersyjne'' tematy .

Tym bardziej , że nikt nie namawia do żadnych waśni ani ubliża innym ''nacjom'' .



Być może azor cierpi na pewien rodzaj ''alergii'' lecz to co robi jest uzasadnione ,

chce co niektórym ''kretom'' otworzyć oczy i zwrócić uwagę na istniejący

problem , i to problem bardzo poważny .



Jeżeli ktoś śledzi polską politykę to zdaje sobie sprawę , że być może jeszcze w tym

roku , w Polsce będzie obowiązywał drugi język urzędowy hebrajski .



Nasze ''słoneczko Peru'' latając co jakiś czas na wizyty ''robocze'' do Israela ...

nie widzi w tym żadnego problemu i sprzeczności konstytucyjnych .



A lobby żydowskie coraz bardziej , nachalnie ''naciska'' na nasze ''słoneczko'' .



... i dalej uważasz , że nie ma problemu ???

Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Widzisz Dino jednak Rysiu ma jakieś uprzedzenia i na siłę ciśnie, że nakręcam tematy antysemickie a to zwyczajne kłamstwo co Dino również wspomniał Ryśku nie umiesz odróżniać rożnych opinii. Zdaje mi się, że propaganda antysemityzmu dosięgnęła zbyt wiele osób, którzy wszystko podciągają do jednego worka - Rysiu nie trzeba być w Palestynie aby zobaczyć co się tam dzieje tylko ślepi tego nie zauważają litości.





Zaśmiecam ? Ok już nie będe Panie Rysiu !!!
Ostatnio zmieniony ndz lip 08, 2012 2:51 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='dino_24' post='98793' date='08 lipiec 2012 - 16:33']A lobby żydowskie coraz bardziej , nachalnie ''naciska'' na nasze ''słoneczko'' .

... i dalej uważasz , że nie ma problemu ???

[/i][/size][/font][/quote]



Nie widzę problemu ze zwyczajnego powodu... Żydów w Polsce nie ma, czemu się nie dziwię.

Arku jesteś moim zdaniem nieobiektywny w ocenie polityki Izraela i nie ma co tutaj o co się obrażać i rzucać zabawki w kąt. Żydzi mają na sumieniu sporo podobnie jak i Palestyńczycy. Dlaczego nie potępiasz OWP, która sama przyznała się do zbrodni? Pamiętaj, że Izrael jest państwem sztucznym, utworzonym na obcej tkance, dlatego ludzie żyją tam w poczuciu wiecznego zagrożenia. Nie obwiniaj ich o to.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: ADAX »

Jest różnica, pomiędzy żydami, a "żydami". Ci pierwsi mieszkają sobie spokojnie, żyją spokojnie i nie czynią drugiej osobie tego czego im niemiłe. Ci drudzy, chcą sobie podporządkować wszystko i wszystkich. Czerpać pieniądze z wszystkiego i z wszystkich. Wybić się na cierpieniu innych ludzi, oraz wszystkich ludzi, których uważają za zwykłe "pod' władne. I czym różnią się tacy od innych dyktatorów ? Dyktator, to taki, który narzuca i dyktuje warunki drugiej osobie...



...Po za tym Ameryka dla Indian !
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: azor »

Czakrawartin nie rozśmieszaj mnie o ministrze i rządzie chłopie obudź się lub zmień kanał w TV. Forum jest poniekąd od ''ględzenia'' czy to sie tobie podoba czy nie.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Ciekawy film o rabunkowej polityce Izraela

Post autor: ADAX »

Czy wszyscy obrońcy Palestyny wspierają ją tylko swoim buntowniczo-dziecinnym duchem, czy może idzie za tym organiowanie jakiejś pomocy materialnej?
To się źle skończy, patrz przykład pomocy dla Afryki itp. (nawet Polska za "komuny" ! o!)
Co do tego, że ktoś chce Polsce narzucić hebrajski jako 2gi język...
Teoretycznie nic, ale praktycznie to już problem. Walczyliśmy tyle z niemieckim (Września) Z rosyjskim (a nie maco przykąłdów jak pole zboża ministra Sawickiego) a tutaj pierdykna nam hebrajski, a później to cóż, może i przymusowe nauczanie ? Bo od narzucenia języka do przymusu jest niedługa droga. Zresztą może to brzmi rasistowsko, antysemity-stycznie ?. Nie...

No ale cóż, żeby wprowadzać takie przywileje, trzeba mieć mocną władze z mocnymi jajami a już w ogóle z jajami by póxniej móc nad bajzlem, który się wytworzy zapanować.


Ani Palestyńczykom, ani nikomu innemu to nie pomoże
Moze i nie... ale im wiecej porusza się tego typu problemów, tym więcej robi się dla tych, którzy je stwarzają niewygodnie. Ci o których pisze, chca by siedzić cicho, a w razie czego, straszyć hasełkami, czy MOSADEM :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”