Kościół św. Stanisława w Żarkach

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
bialakarla
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 04, 2011 10:02 am
Kontakt:

Kościół św. Stanisława w Żarkach

Post autor: bialakarla »

Witam

Czy był może ktoś z Was na terenie Kościoła św. Stanisława w Żarkach ??? - jest to stara zabytkowa kapliczka.

Więcej info. tutaj: http://www.umigzarki.pl/index1.php?go=_kos...slawa_w_zarkach



W tym miejscu przydarzyła mi się ciekawa historia... Pewnego zimowego wieczoru z nudów postanowiłam wybrać się razem z dwoma kumplami na przejażdżkę tam. Kiedy tam dotarliśmy, zaparkowaliśmy żeby mieć widok z auta na kościół i gadaliśmy słuchając kasety. Nagle kaseta się skończyła i było specyficzne szumienie, byliśmy tak zagadani, że od razu nikt nie zmienił strony, ale nagle naszą miłą pogawędkę przerwało głośne krzyknięcie "WYNOŚCIE SIĘ STĄD!!" tak jakby z tego szumu na kasecie, ale tak głośno i realistycznie, że jakby to ktoś siedział razem z nami w aucie... Spojrzeliśmy się po sobie i na początku ja z kumplem myśleliśmy, że kumpel który był właścicielem auta nas wkręca i to było nagrane na kasecie, jednak ona zaprzeczył, cofnął kasetę do momentu zakończenia piosenki, przesłuchaliśmy ponownie szum i nic nie było. Nawet otworzyliśmy drzwi od auta żeby upewnić się, że nikogo oprócz Nas tam nie ma. Od razu zaczęłam mieć ciarki na całym ciele... i czuliśmy, że musimy znikać stamtąd jak najszybciej. Kierowca wycofał i już mieliśmy wyjeżdżać z tego terenu, ale prawie wjechaliśmy do rowu, zawiśliśmy przednimi kołami, jednak dał rade wycofać i auto nie stanęło w pionie, ale jak się okazało za chwilę nie to byłoby najgorsze, bo jakby tam nie było rowu i wyjechalibyśmy od razu na ulicę to dosłownie w kilka sekund pojawił się rozpędzony tir i mógł Nas skasować... Byliśmy przerażeni całym zdarzeniem i cała drogę powrotną to przeżywaliśmy.



Od tego zdarzenia byłam w tym miejscu jeszcze dwa razy, jednak nic nadzwyczajnego już mnie nie spotkało, ale niepokój pozostał. Może ktoś z Was doświadczył czegoś podobnego ??
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2012 8:22 pm przez bialakarla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Kościół św. Stanisława w Żarkach

Post autor: esco_bar »

"byliśmy tak zagadani, że od razu nikt nie zmienił strony"



chyba zajarani ;-)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kościół św. Stanisława w Żarkach

Post autor: Arek 1973 »

Rozpędzone TIRy to dość powszechne zjawisko
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
bialakarla
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 04, 2011 10:02 am
Kontakt:

Re: Kościół św. Stanisława w Żarkach

Post autor: bialakarla »

[quote name='esco_bar' post='98323' date='26 czerwiec 2012 - 18:50']"byliśmy tak zagadani, że od razu nikt nie zmienił strony"



chyba zajarani ;-)[/quote]



wypraszam sobie...

myślałam, że opisując moją historie na tym forum nie będę musiała wspominać, że nie miałam żadnej bani, ale zawsze znajdzie się ktoś kto się doczepi ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”