Awaria w UFO i katastrofa

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
agatrop
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 4:16 pm
Kontakt:

Re: Awaria w UFO i katastrofa

Post autor: agatrop »

[quote name='ADAX' post='98534' date='01 lipiec 2012 - 21:20']jeśli są to goście z innego wymiaru, to zapewne są tak jak my a mrówki. Choć jedno i drugie może współistnieć i oddziaływać wzajemnie, to za cholerę mrówki nie wiedza czym jestesmy.[/quote]



Co wy z tymi mrówkami? Jakie mrówki?

To, że być może obcy ( a może to my sami za X milionów lat) odwiedzają/odwiedzamy tę planetę, w tym czasie, czyli dzisiaj, nie ma związku z żadnymi mrówkami!

My jesteśmy świadomi możliwości istnienia wyższej kultury. Mrówki nie są świadome.

I to chyba definitywnie kończy temat, że my dla nich jesteśmy jak mrówki.

A przenikanie się równoległych światów może być faktem, bo my posiadamy - w przeciwieństwie do mrówek - świadomość tego, że istniejemy.

Być może jest tak, że nasze mózgi rozwinęły się w przyszłości na tyle, że wiemy jak przekroczyć prędkość światła i wtedy możemy się cofać w czasie, być może wszechświat jest pełen życia i odwiedzają nas inni, którzy odkryli tunel czasoprzestrzenny, a być może jest tak, że nasza "dusza" - cokolwiek to znaczy - jest nieśmiertelna, i istnieje nieskończona ilość wymiarów we wszechświecie...

Tylko odnośnie ostatniej kwestii jest pytanie - co my tu na ziemi robimy? A raczej, po co tu jesteśmy?



Ech...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Awaria w UFO i katastrofa

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='agatrop' post='98574' date='02 lipiec 2012 - 22:16']Tylko odnośnie ostatniej kwestii jest pytanie - co my tu na ziemi robimy? A raczej, po co tu jesteśmy?



Ech...[/quote]



Wszystko jest mozliwe jak zreszta napisales i nie mozna odrzucac zadnej mozliwosci.



Dobrze, ze zadales to pytanie, niektorzy przez cale swoje zycie nawet sie nad tym nie zastanawiali...

Ja sie nad tym zacząlem na powaznie zastanawiac jakis rok temu i mam juz pewne przypuszczenia graniczące z przekonaniem ale to nie ten dział przeciez... :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Awaria w UFO i katastrofa

Post autor: ADAX »

Co wy z tymi mrówkami? Jakie mrówki?


Bo to najlepsze porównanie.


To, że być może obcy ( a może to my sami za X milionów lat) odwiedzają/odwiedzamy tę planetę, w tym czasie, czyli dzisiaj, nie ma związku z żadnymi mrówkami!


Trochę mnie dziwi twój tok myslenia, no ale cóż. Co do przemieszczania się w czasie, to raczej wydaje mi się, że nie są to nasi z przyszłości, choć nie wykluczam samych możliwośći przemieszczania się w czasie.


My jesteśmy świadomi możliwości istnienia wyższej kultury. Mrówki nie są świadome.

I to chyba definitywnie kończy temat, że my dla nich jesteśmy jak mrówki.
A czy jesteś świadomy tego co może istnieć ? Czy wyobrażasz sobie co cię może spotkać ? Czy widzisz inne wymiary ? Wiesz jak je opisać ? Czym one są i z czego sie składają ?

Raczej nie, więc jesteś jak mrówka, wiesz co sie dzieje na twoje płaszczyźnie rozumowania i postrzegania.


bo my posiadamy w przeciwieństwie do mrówek - świadomość tego, że istniejemy
A to ciekawe, skąd możesz wiedzieć, że mrówki nie posiadają świadomości swego istnienia ?.



Najwyraźniej za mocno wziąłeś przykład mrówki a człowieka do serca ;)
agatrop
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 4:16 pm
Kontakt:

Re: Awaria w UFO i katastrofa

Post autor: agatrop »

A czy jesteś świadomy tego co może istnieć ?


TAK


Czy wyobrażasz sobie co cię może spotkać ?


TAK


Czy widzisz inne wymiary ?


NIE


Wiesz jak je opisać ? Czym one są i z czego sie składają ?

Raczej nie


Nie wiem, ale mogę sobie wyobrazić.


, więc jesteś jak mrówka, wiesz co sie dzieje na twoje płaszczyźnie rozumowania i postrzegania.


Sam jesteś jak mrówka ;-)

Taki żart ;-)




A to ciekawe, skąd możesz wiedzieć, że mrówki nie posiadają świadomości swego istnienia ?.


A posiadają?
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”