Robert A. Monroe - Podróże poza ciałem, Najdalsza podróż, Dalekie podróże

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Eloquentt
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 28, 2012 6:18 pm
Kontakt:

Robert A. Monroe - Podróże poza ciałem, Najdalsza podróż, Dalekie podróże

Post autor: Eloquentt »

Seria trzech książek do pobrania w formacie pdf dla zainteresowanych zjawiskiem LD oraz OBE. Obowiązkowa lektura dla osób doświadczających tych niezwykłych przeżyć.



Podróże poza ciałem - Robert A. Monroe

[ external image ]

Jedna z najsłynniejszych książek z nurtu literatura parapsychologicznej! Robert Monroe, spokojny biznesmen z USA, zaczął doświadczać tajemniczych stanów, które całkowicie odmieniły jego życie. Były to odmienne stany świadomości, podczas których opuszczał swoje fizyczne ciało i wędrował przez świat astralny, spotykając istoty, których istnienie podejrzewa każdy z nas i które każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał...

LINK: http://www38.zippyshare.com/v/77081623/file.html



Najdalsza podróż - Robert A. Monroe

[ external image ]

Najnowsza książka - po "Podróżach poza ciałem" i "Dalekich podróżach" - Roberta Monroe, będąca podsumowaniem jego niezwykłych doświadczeń. Autor odkrywa prawdę o przyczynach, które skierowały go w podróż poza granice świata fizycznego, być może najbardziej niezwykłą wyprawę, jaką człowiek może odbyć. Kres owej podróży przynosi zrozumienie tajemnicy naszego istnienia i przeznaczenia.

LINK: http://www22.zippyshare.com/v/71549901/file.html



Dalekie podróże - Robert A. Monroe

[ external image ]

Jedna z najsłynniejszych książek z nurtu literatura parapsychologicznej! Robert Monroe, spokojny biznesmen z USA, zaczął doświadczać tajemniczych stanów, które całkowicie odmieniły jego życie. Były to odmienne stany świadomości, podczas których opuszczał swoje fizyczne ciało i wędrował przez świat astralny, spotykając istoty, których istnienie podejrzewa każdy z nas i które każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał...

LINK: http://www4.zippyshare.com/v/16218605/file.html



Wydawnictwo Limbus Dom Wydawniczy
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Robert A. Monroe - Podróże poza ciałem, Najdalsza podróż, Dalekie podróże

Post autor: ADAX »

A to ciekawe ! W księgarni kosztuje coś około 30 zł a tutaj za darmo. Ludzie !
RAFAL31
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 09, 2011 8:06 pm
Kontakt:

Re: Robert A. Monroe - Podróże poza ciałem, Najdalsza podróż, Dalekie podróże

Post autor: RAFAL31 »

Czytałem,gorąco polecam , to działa!!!
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Robert A. Monroe - Podróże poza ciałem, Najdalsza podróż, Dalekie podróże

Post autor: hordagoga78 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RAFCIO" data-cid="109546" data-time="1385124466">Czytałem,gorąco polecam , to działa!!!</blockquote>co dziala?lektura jest bezcenna, zwlaszcza, ze kazdy z nas doznal OBE, chocby nieswiadomie... zgadzam sie z autorem i jestem gleboko przekonany o powtarzalnosci ludziej egzystencji na tym swiecie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”