CZASZKA GWIEZDNEGO DZIECKA?

Tajemnice zaginionych cywilizacji i zagadki współczesności. Kontrowersyjne odkrycia, hipotezy i rzeczy, o których milczą podręczniki
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: CZASZKA GWIEZDNEGO DZIECKA?

Post autor: Ariadna »

M4K chyba sobie jaja robisz. Czego sie niby dowiedzielismy na temat tego wapiennego bloku w szybie piramidy? Guzik. Niby bylo wszystko LIVE a nie bylo, a Zahi Hawass bral udzial w utajnieniu co naprawde znajdowalo sie po drugiej stronie. Niby jeszcze jedna sciana. Akurat. Nie chca nam powiedziec co tam znalezli.



Odnosnie Gwiezdnego Dziecka to wyglada mi to na naturalna deformacje, i mysle ze moglo powstac w wyniku zamnipulowania genetycznego. Moze to jakis eksperyment obcych, jak Neandertalczycy?



[ external image ]



Tak moglo wygladac Gwiezne Dziecko.

[ external image ]



A gdyby tak sprobowac porowac wyglad tego dziecka do stworzen opisywanych w ksiazce Van Helsinga ("Rece precz od tej ksiazki"). Chodzi mi o te ze spiralnymi nosami...
Awatar użytkownika
seele87
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 9:10 am
Kontakt:

Re: CZASZKA GWIEZDNEGO DZIECKA?

Post autor: seele87 »

Ciekawe to, nawet bardzo, zobaczymy co z tych badań wyniknie...Tyle deformacji w jednej czaszce, możliwe, że są one spowodowane kilkoma chorobami (jak np. u człowieka słonia kombinacją nerwakowłókniakowatości NF-1 zwanej chorobą Recklinghausena i syndromu Proteusza, żeby nie było podałam ten przykład, żeby pokazać, że różne deformacje są możliwe w jednym osobniku, absolutnie nie porównuje obu przypadków;) oraz dodatkowo mutacjami genetycznymi, aczkolwiek statystycznie jest to mało prawdopodobne. Dziwi mnie fakt, że nie mogą odizolować kompletnego DNA, przecież czaszka ta nie jest skamieliną, aczkolwiek mogło ulec zanieczyszczeniu... Czekam z niecierpliwością na wyniki badań :)
Studentka ciekawa świata;)
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: CZASZKA GWIEZDNEGO DZIECKA?

Post autor: Ariadna »

A jesli to owoc pierwszego ludzkiego przypadku partenogenezy? Skoro zidentyfikowano tylko DNA matki... Nie nalezy tego wykluczac dopoki nie rozwiklamy zagadki tego dziecka :)
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: CZASZKA GWIEZDNEGO DZIECKA?

Post autor: Lazy »

Ariadna
A gdyby tak sprobowac porowac wyglad tego dziecka do stworzen opisywanych w ksiazce Van Helsinga ("Rece precz od tej ksiazki"). Chodzi mi o te ze spiralnymi nosami...
Istnieje pewne podobieństwo,lecz Ci ze "spiralnym nosem" to Atlantydzi.Czyżby ta czaszka była Ich ?



Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADKI HISTORII”