Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Post autor: ADAX »

Czyli w wielkim skrócie nasi "spece" chcą po raz kolejny przepchnąć po cichu ustawę, nakazującą (jak się można domyślić) obowiązkowych szczepień dla dorosłych. Po ACTA, wydawało by się, żę chyba nie da się już robić w bambuko naród. Jednak można.?" Ustawa o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego. druki sejmowe nr 289, do druku nr 289, 433, do druku nr 433druk senacki nr 142Był to senacki projekt ustawy.Do prezentowania stanowiska rządu w toku prac parlamentarnych został upoważniony Minister Sprawiedliwości.Ustawa dostosowuje prawo do wyroku TK poprzez zmianę zasad orzekania o kosztach procesu w przypadku umorzenia postępowania i przewiduje, że jeżeli przyczyny umorzenia postępowania powstały w toku postępowania, sąd może orzec od Skarbu Państwa zwrot uzasadnionych wydatków z tytułu ustanowienia jednego pełnomocnika.Sejm uchwalił ustawę na 16. posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2012 r.Do Senatu została przekazana w dniu 15 czerwca 2012 r.Termin rozpatrzenia jej przez Senat upływa w dniu 16 lipca 2012 r.Marszałek Senatu w dniu 20 czerwca 2012 r. skierował ustawę do:─ Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji,─ Komisji Ustawodawczej.Posiedzenie Komisji Ustawodawczej oraz Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji w tej sprawie odbędzie się 4 lipca 2012 r. (środa) o godz. 16.00 w sali 176."

Więcej o tym:AlertList otwarty

Zastanawiam się, po co to "profilaktyczne zapobieganie" ? Czyżby zlecenie NWO ? A może skok na kasę ?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Post autor: Katarzyna_1 »

NWO to już nie jest teoria spiskowa. To fakt moim zdaniem. A skok na kasę swoją drogą.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Post autor: Przemekkk666 »

Trochę o szczepieniach + wywiad z Panią profesor http://www.prisonplanet.pl/multimedia/tota...zny,p1918520629
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Post autor: Przemekkk666 »

Najnowszy wywiad z profesorem Jaśkowskim na temat szczepieńhttp://www.youtube.com/watch?v=b3Wd2_vCOKU&feature=player_embeddedhttp://www.youtube.com/watch?v=Ul4z-rFpomo&feature=player_embeddedZródło: Prisonplanet.pl
Ostatnio zmieniony sob sty 19, 2013 5:37 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Post autor: Elowen »

Bardzo ciekawy wywiad. Potwierdza wszystko to, co do tej pory czytalam o szkodliwosci szczepien. Porazenia mozgowe, autyzm, astma, wstrzas anafilaktyczny i wiele innych powiklan, to skutki wspolczesnych obowiazkowych szczepionek. Rodzicom, ktorzy nie chca szczepic swoich dzieci groza rozne sankcje prawne. Co do epidemii - zawsze sie smieje, kiedy czytam, ze wybuchla w Polsce czy na swiecie jakas nowa, gdyz odnotowno kilka zgonow. Nigdy rowniez nie wierzylam w epidemie ptasiej czy swinskiej grypy. Co sie zas tyczy wspolczesnej medycyny akademickiej - jest oczywistym faktem, ze jest skorumpowana, moze po czesci nieswiadomie, przez przemysl petrochemiczny. Juz nie jestesmy pacjentami, tylko klientami i im gorzej sie czujemy, im wiecej chorujemy, tym wieksze zyski odnotowuje branza petrochemiczna. Zyjemy w strasznych czasach, czasach przemocy, mamony i glupoty. Cale szczescie, sa tacy lekarze, jak prof. Jaskowski, ktorzy probuja odklamiac rzeczywistosc. Polecam rowniez poczytac listy i wypowiedzi prof. Marii Doroty Majewskiej, prawdziwej aktywistki w temacie szkodliwosci szczepien.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Przymusowe Szczepienia dla Polaków

Post autor: ADAX »

Porazenia mozgowe, autyzm, astma, wstrzas anafilaktyczny i wiele innych powiklan, to skutki wspolczesnych obowiazkowych szczepionek.
 Bez przesady, co najwyżej szczepionki mogą powodować powikłania, które skutkują później wraz z innymi czynnikami wyżej wymienione choroby. Głównego współwinowajcę (wzrostu chorób) upatrywałbym raczej w opadzie radioaktywnym, oraz wszelkiej masie oprysków, także znajdujących się w jedzeniu. ___ Z jednej strony szczepienia powinny być obowiązkowe, gdyż niezaszczepiona część społeczeństwa może zagrozić reszcie, jako nosiciele chorób i wirusów, które mogą mutować. Z drugiej strony, nie wiadomo czy czegoś się tam nie pakuje ze skutkiem szkodliwym dla naszego zdrowia, lub zwyczajnie chodzi tylko i wyłącznie o zarobek dla firm farmaceutycznych. Najlepiej wzmacniać organizm poprzez ćwiczenia fizyczne plus naturalne witaminy. Tylko problem będzie wtedy, jak wymyśla super wirusa na którego odporność bedzie mieć tylko 20% populacji na Ziemi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”