Ciałka - czyli OBE-opowieści

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

Nagralem Marka jasnowidza na audycje radiowa, poleci za 2 tygodnie. W czasie nagrywania robilismy wspolne eksperymenty, z ktorych czesc sie powiodla.. Podaje jego dzisiejsze prognozy, przypowiesci na najblizyszy czas. Zobaczymy czy sie sprawdzi.)) Marek Jasnowidz:W ciągu kilku dni a może być i gadzin w okolicy Japonii nałożą się dwie płyty na dużej głębokości pod woda, będzie wyczuwalne nawet na Alasce, bedzie to spore widowisko W marcu wydarzy się coś złego pod Palacem Bakingam, tam gdzie są trzy metra i drugie to budynek administracji jest postawiony kolo dużego kola młyńskiegoW tym roku będzie dużo trzęsień pod oceanem a kolo Meksyku będzie naziemne trzęsienie, w lipcu zginie kilkaset osób,a dokładniej w dużym centru Handlowym największym jakie powstało w Meksykumożesz sobie to sprawdzić, to centrum handlowe czy takie jest,- w Meksyku będzie najgorzej, zgina setki ludzi w samym centrum handlowym

Marek Jasnowidz Marek

W kwietiu tego roku beda wtorne trzesienia pomiedzy Hiszpania a Islandia



Kolejne trzesienia w Japoni na poczatku Lipca tego roku.



Nie dlugo zobaczycie w TV o Tankowcu zktorego wypłya ropa na Morzu Egejskim 19.03.2013 o godzi 19. i troche optymistyczniej, cos  juz mojego       http://youtu.be/aoRQelLPoRs
Ostatnio zmieniony wt mar 19, 2013 9:07 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

Tej niedzieli 24.03.2013, na radio Paranormalium,  gościmy po raz drugi Adama Bytofa. Odpowiada on na pytania zebrane na rożnych forach, związanych ze świadomym śnieniem.. Audycja trwa 40 minut a wiec jest wystarczająco czasu, by omówić najważniejsze zagadnienia związane ze świadomym śnieniem. Po wieli latach badan w tym temacie i przygotowaniu wielu uczniów, Adam pełen entuzjazmu, rozwiązuje niepewności słuchaczy, wspierając własne wypowiedzi porcja solidnej psychologii. Nie przegapcie tej audycji, gdyż jest czego wysłuchać. Audycja odbędzie się o 20:30 w niedziele.  By połączyć się z radiem, to należy wcisnąć biała strzałkę na niebieskim kółko.



http://radio.paranormalium.pl/



Tutaj znajdziecie  archiwum audycji z poprzednimi audycjami.



http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=12



A tutaj archiwum wszystkich paranormalnych programów INFRY



http://chomikuj.pl/infra.org.pl/Audycje+do+pobrania+%28mp3%29





 Zapraszam serdecznie.
Ostatnio zmieniony sob mar 23, 2013 7:17 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

<div>Lęk wysokości.

Malując na wysokim dachu obraz, co rusz spoglądałem przerażony na jego krawędzie. Tych kilka metrów wystarczyłoby bym się roztrzaskał. Unikając krawędzi, chodziłem sztywno przy ścianie zajęty praca. Wyraźnie odczuwałem obawy, będąc spięty. Nogi ciągnęły mi się ciężko jak z gumy, jakby z opóźnieniem, ślamazarnie za mną nadążając. Podchodząc do krawędzi, by zejść po zamocowanej do ścianie stalowej drabinie, zachwiałem się. Wydawało mi się, ze mogę zlecieć na dol. Wstrząsnęło mną gwałtownie, wychylając w stronę przepaści. Tracąc wzrok, odczułem zaniepokojony przestrzeń na dole. Tych kilka metrów, dzielących mnie z dołem ożyło, dostarczając mi bardzo zmysłowych doznań.

Jednym słowem, wystraszyłem się, ze spadnę, czując jednocześnie ta obawę, jak bym już spadał.

Ech, nie jest tak niebezpiecznie, pomyślałem, wstając po upadku. W spostrzeżeniu tym był jedynie cień tej myśli, czegoś co się naprawdę nie wydarzyło a pomyślane jest za możliwe.

Wtedy się ocknąłem, zdając sprawę, ze moje ciało astralne oddzieliło się ode mnie i spadło ze strachu na dol. Wstało, rozglądając się zaskoczone, nie odnosząc żadnych obrażeń. Pamiętam dobrze ten moment, gdy odzyskałem w nim chwilowo zamglona świadomość. Spojrzałem na ściany trochę rozbawiony, tak samo dzieje się w mentalkach, lub gdy śnię w nocy.

W momencie, gdy wysunęło się ze mnie, to nie czułem obaw. Zapomniałem już wcześniej o wysokości zajęty intensywnie praca a pomimo tego wysunęło się ze mnie, przypominając o niebezpieczeństwie. Nie było ono już potrzebne, gdyż doskonale sobie wtedy radziłem.

Wielokrotnie dostrzegłem opóźnioną reakcje mojego śpiącego ciała. Usamodzielniało się w nieodpowiednim momencie, przypominając mi o czymś. Wrażeniom jego ruch towarzyszyły jednocześnie gwałtowne emocje. Jednym słowem, ruch samego ciała astralnego odczuwalny jest wtedy we mnie jako bardzo oszałamiające przeżycie emocjonalne.

Chwile takie sa dla mnie często niebezpieczne, gdyż tracę chwilowo połączenie z ciałem fizycznym.Opisanie tych stanów sprawia mi sporo trudności, gdyż muszę opisać coś, co się dzieje poza mną, będące jednocześnie integralna częścią mnie samego, odczuwającego siebie, przecież zawsze jako jednolitą świadomość.

Taka postawa, odseparowanego obserwatora, wydać się może czytającym sztucznym i wydumanym tworem, przydatnym jedynie w teoretycznych rozważaniach.

Spojrzenie takie będzie bardzo dalekie od zrozumienia czym wlasciwie jesteśmy i uwarunkowane jedynie nieuzasadnionym przyzwyczajeniem.

Zaakceptowanie odseparowanego podmiotu od treści psychicznych ułatwi nam programowanie własnych reakcji i znacznie poprawi komfort życia.

By pozbyć się utrudniającą pracę leków wysokości, wyobrażałem sobie na brzegu dachu wielki mur a dostrzegłem metrowa stertę śniegu, wyłaniająca się z szarego tła.

Zamiast kamiennej zapory, pojawiła się puszysta góra, zapewne po wielokrotnym oglądaniu z dachu alpejskich szczytów.

Domyślam się jedynie, jakim utrapieniem jest dla ludzi spontaniczność i nieprzewidywalność tych zjawisk. Przeżywając je są bezradni i nie rozumieją co się z nimi dzieje, często samemu się przy tym raniąc. Filmik z mojej wystaw w mysl, ze pod dachem sie z niego nie spada, chyba ze z drabiny.http://youtu.be/iGMJAbFwzLw</div>
Ostatnio zmieniony czw mar 28, 2013 9:46 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

W ta niedziel o 20:30 na „Radio Paranormalium” http://radio.paranormalium.pl/ , odbędzie się spotkanie z jasnowidzem Markiem z Oławy. W czasie wywiadu przeprowadziliśmy parę eksperymentów. Polegały one na odczytaniu terenu i określeniu sytuacji w jakiej zostały sfotografowane przedmioty na zdjęciu. Przypomina to trochę nasze forumowe eksperymenty, jakie przeprowadzaliśmy przed laty na forach. Marek dobrze czyta mentalnie i efekty eksperymentu były udane. Przepowiada również o przyszłości ziemi w najbliższych latach. Czekamy wiec cierpliwie, by sprawdzić jego umiejętności.  Od roku prowadzona jest audycja o zjawiskach paranormalnych. Zapraszam do nich ludzi, którzy przeżyli coś niezwykłego, podróżując poza ciałem, odwiedzając niefizyczne plany, niedostępne dla większości ludzi. Opowiadają oni o spotkaniach z duchami jak i nieznanymi istotami podróżującymi wzdłuż i szerz wszechświata. Sprawozdania takie większość przyjmuje z przymrożeniem oka i tez taka postawę proponuje każdemu przyjąć, słuchając moich audycji. Na ile brać poważnie nasze opowieści, na to pytanie każdy sam winien sobie odpowiedzieć.

Jeżeli ktoś pragnie się podzielić ze spostrzeżeniami, tego zapraszam serdecznie.

Poza tym zapraszam wszystkich chętnych do przejrzenia kroniki wspólnych eksperymentów, które znajdziecie na moim blogu. Jest tam tysiąc zapisanych stron , świadczących o realności omawianych w audycji zjawisk. Poruszane są w nich najistotniejsze zjawiska , na jakie natrafiliśmy ćwicząc w grupach niefizyczne wojaże.

W przyszłości spiszę własne wnioski, udostępniając w skrócie nasze przygody.

Zanim to jednak nastąpi zapraszam do wiecznie darmowego archiwum archiwum:http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=12lub na chomika

http://chomikuj.pl/infra.org.pl/Audycje+do+pobrania+%28mp3%29/Rozmowy+poza+cia*c5*82emA tutaj znajdziecie stare eksperymenty forumowe.http://cialka.net/kategoria/eksperymenty
Ostatnio zmieniony pt mar 29, 2013 8:43 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

Dzisiaj 07.04.2013 o 20:30 na radiu , rozmowy z Aleksandrem Deyev, powiada o Bogu i przemianach świadomości, - idzie fala, mówi zafascynowany. Ida przemiany, gdyż ludzie dostają nowe programy, w wyniku których zaczynaj postrzegać duchowe światło. Jak to się dzieje i co ma wkrótce nastąpić na ziemi, będzie omawiane przez 2 kolejne audycje.



 
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

W ta niedziele 13.04.2013 odbedzie się 4 audycja z Aleksandrem. Opowiadamy o rozwijaniu umiejętności łączenia się z kosmiczna energia. W audycji będzie trochę o programach i sporo o ciałkach,- moich przygodach ezoterycznych. Szukając wyjaśnienia najważniejszych zjawisk duchowych porównujemy- analizujemy duchowe zjawiska, rozgrywające się na dwóch planach jednocześnie , psychologicznym i tym zakulisowym,- ezoterycznym

KONKURS!!!!

W sobotę 20 kwietnia zapraszamy wszystkich słuchaczy Radia Paranormalium na specjalne wydanie audycji „Rozmowy poza ciałem”. Ten odcinek zostanie zrealizowany na żywo i będzie połączony z konkursem! Do wygrania będzie książka Roberta Monroe „Podróże poza ciałem”. Sponsorem nagród jest wydawnictwo „Galaktyka”, które jest wydawcą tej książki na polski rynek. Start audycji o 21:00.Oczywiście, żeby nie było zbyt łatwo, trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie konkursowe [ external image ]Radia Paranormalium można słuchać za pośrednictwem strony internetowej: http://radio.paranormalium.pl/

 
Ostatnio zmieniony ndz kwie 14, 2013 10:49 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Katarzyna_1 »

A u mnie te audycje się nie otwierają. Chyba przez tego trzynastego.., bo dziś czternasty :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

W ta niedziele n na Radiu Paranormalium  toczą się rozmowy  o wszystkim. Tym razem można odsłuchać fragment dyskusji Slavia z Mirandola. Trochę o piramidach , Bogu Ra i słońcu, o pokrzywionej rzeczywistości i duchowym świetle:)A tutaj Slavio we wlasnej piramidzie:) http://youtu.be/ObAsqnyJ760
Ostatnio zmieniony sob kwie 27, 2013 9:02 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

W niedziele o 20:30  Na radiu Paranormalnym, Marek Wysocki wykłada zasady Hermetyzmu. W punktach omawia  zasady stare jak świat.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ciałka - czyli OBE-opowieści

Post autor: Zbyszek »

W niedziele 12.02.2013 opowiada Messanger o wywolywaniu duchow i Feniksie. On naprawde przyszedl, relacionuje w audycji. Byl i rozmawial z nami. Czy to jest grozne i czym sie konczy wywolywanie demonow? Jak przebiegala rozmowa z demonem, dowiecie sie w tej audycji...

................... czy przejdzie nam  wywolywanie duchow?
Ostatnio zmieniony ndz maja 12, 2013 7:23 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”