Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
luk1407
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 2:10 pm
Kontakt:

Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: luk1407 »

fragment z Pisma Świętego:



I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja

znamię na prawa rękę lub na czoło

i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii

lub liczby jej imienia.

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:

liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]






Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów



(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30 (...) Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.

Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.

Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.

666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)
Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie Piątek, 01.06.2012, godz.20.15




tutaj jest link do całego fragmentu tego orędzia



http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_naj..._oredzie027.htm





przeszukałem YouTube i znalazłem to:



http://www.youtube.com/watch?v=ofXBoMrECv8



http://www.youtube.com/watch?v=2zL0som9aEw



http://www.youtube.com/watch?v=zbABszxPlMg...feature=related





To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja

znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii

lub liczby jej imienia."



a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole



oraz mają służyć do dostępu do pieniędzy, robienia zakupów







cyt.

"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"





co o tym myślicie ?
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2012 8:19 am przez luk1407, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: Przemekkk666 »

Tu nie ma co myslec temu trzeba sie przeciwstawic.

Nie wiem na jakim etapie teraz to jest ale pamietam grupke takich co to na ochotnika sie zglosili do zaczipowania :Cry: I jeszcze sie cieszyli...



Wiele razy ten temat byl wałkowany na roznych forach bo tak mozna wlasnie interpretowac znamię bestii acz nie jest to jedyna opcja.



Stopniowo, stopniowo az dojdziemy do chipa i wtedy juz zabawnie nie bedzie
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Przemekkk666' post='99123' date='19 lipiec 2012 - 01:09']Tu nie ma co myslec temu trzeba sie przeciwstawic.

Nie wiem na jakim etapie teraz to jest ale pamietam grupke takich co to na ochotnika sie zglosili do zaczipowania :Cry: I jeszcze sie cieszyli...



Wiele razy ten temat byl wałkowany na roznych forach bo tak mozna wlasnie interpretowac znamię bestii acz nie jest to jedyna opcja.



Stopniowo, stopniowo az dojdziemy do chipa i wtedy juz zabawnie nie bedzie[/quote]



Właśnie teraz przez sejm przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.

Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci).

Może to jest preludium przed obowiązkiem "czipowania"? Jak się teraz nie przeciwstawimy, to później zrobią z nami co tylko zechcą.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: ADAX »

Te chipy to przeżytek. Będą mniejsze, lepsze i trudniejsze do wykrycia i zniszczenia.

A świadkowie jehowi od lat prześladują ludzi końcem świata.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Katarzyna_1' post='99124' date='19 lipiec 2012 - 01:17']Właśnie teraz przez sejm przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.

Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci).

Może to jest preludium przed obowiązkiem "czipowania"? Jak się teraz nie przeciwstawimy, to później zrobią z nami co tylko zechcą.
[/quote]



Tak trzeba teraz to naglosnic bo pozniej moze byc ciezko tylko niestety sa wakacje ludzie przestali interesowac sie polityką, a w tv nic sie tradycyjnie nie mowi kiedy trzeba, zeby tylko nie bylo za pozno po wakacjach.

Bedzie jak z ACTA wg mnie
Asef
Infrzak
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 09, 2007 12:51 am
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: Asef »

[quote name='luk1407' post='99121' date='19 lipiec 2012 - 00:45']fragment z Pisma Świętego:



I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja

znamię na prawa rękę lub na czoło[/quote]





Napisz, który to jest rozdział z Apokalipsy i werset. Znalazłem i jest to 13 rozdział i 16 werset.



w Bibli Gdańskiej brzmi to tak:



"A czyni, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy, wzięli piętna na prawą rękę swoję albo na czoła swe,"





Dotyczy to tych którzy wzięli śluby chrześcijańskie albo zostali ochrzczeni.
Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2012 10:45 am przez Asef, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jeszcze jedno wspomnienie o tym sekciarzu i skończy się dla ciebie taryfa ulgowa.
"Godność człowiek uzyska, gdy nie będzie oceniał a oceny innych nie będą go bolały. Gdy nie będzie szkodził innym, jak również nie pozwoli sobie szkodzić. Gdy jego EGO będzie wielkie, lecz tego nie będzie okazywał.



Godności człowiek nie może okazywać i nie obchodzi go czy inni ją u niego zauważą." - Pan Zastępów.
luk1407
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 2:10 pm
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: luk1407 »

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja

znamię na prawa rękę lub na czoło

i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii

lub liczby jej imienia.

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:

liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.



Biblia Tysiąclecia

Apokalipsa św. Jana rozdzał 13 werset 16-18
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: Arek 1973 »

"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"
A żeby to osądzić to poczekajmy do chwili kiedy każdy będzie czipowany..... i tyle.

Czip w ciele człowieka nie jest taki zły, przynajmniej takie moje zdanie, już mając telefon komórkowy to też każdego znajdą

Takie teorie głoszą autorzy niektórych książek jednocześnie nie mając nic przeciwko temu że nosząc swoją komórę stale są na ekranie.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: CRH »

[quote name='Arek 1973' post='99197' date='21 lipiec 2012 - 03:54']Takie teorie głoszą autorzy niektórych książek jednocześnie nie mając nic przeciwko temu że nosząc swoją komórę stale są na ekranie.[/quote]

:D :D ]:-> Świetne wręcz podsumowanie!! Naśmiałem się co nie miara Arku!! :D :D :D Sama prawda ]:-> :D
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='99197' date='21 lipiec 2012 - 03:54']Czip w ciele człowieka nie jest taki zły, przynajmniej takie moje zdanie, już mając telefon komórkowy to też każdego znajdą

Takie teorie głoszą autorzy niektórych książek jednocześnie nie mając nic przeciwko temu że nosząc swoją komórę stale są na ekranie.[/quote]



Tylko ze telefonu zawsze mozna sie pozbyc a z chipem juz gorzej.

Ja tez głosze takie teorie ale póki nie organizuje antyrzadowych demonstracji czy otwarcie nie walcze z władzą nie potrzebuje pozbywac sie telefonu bo jestem dla nich niegrozny zwyczajnie, a jak by byla potrzeba to mozna zawsze telefon zostawic gdzies bądz nosić ze sobą odpowiednio zabezpieczony przez zlokalizowaniem.



Wiesz lepiej dmuchac na zimne niz pozniej żałowac i nie jest to zadna przeczulica z mojej strony
Zablokowany

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”