Izrael-Iran?

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: ADAX »

Jest to prowokacja, mająca na celu znalezienie pretekstu do wojny. Wiemy jak się zaczeła I wojna swiatowa. Jak na razie cierpią niewinni. To Iran jak na razie jest szczuty przez tzw. "demokrację" zachodnią. Co do domniemanego zamachowca, to jest śmiech na sali i tyle. Jak chcą to i znajdą nawet chińskiego murzyna.



Co do samego Izraela to nie ma tak,że oni sobie tam kiedyś żyli w swoich mniejszościach. Po prostu otrzymali własne państwo nie wiadomo dlaczego tak naprawdę. Popatrzmy na Polskę, której należało się naprawdę duża a dostaliśmy fige z makiem i kopa w ... cztery litery. Do dziś jest tak jak jest, lecimy i nie wiemy gdzie dolecimy, a po drodze w coś wpadamy. Gdyby nie walka po I WŚ to była by ale rosja z niemcami. No ale o to nie ma co się kłócić, bo to osobne tematy.



Wracając do zamachu. Będzie tego więcej, aż w końcu komuś pęknie żyłka i da rozkaz do ataku. Iran ma prawo rozwijać program atomowy. Nikt nie ma monopolu na atom. Korea ma atom a Hameryka nic nie robi. Tak to jest, kiedy próbuje się wypracować pozycję w rejonie, nie ma bata, ze sąsiad cię nie zgłosi, czy zrobi na złość. Po prostu w krajach arabskich, chce się narzucić nową demokrację, która rujnuje tamte kraje, pozwalając doić się z wszystkiego co cenne. U nas w kraju jest to samo, jesteśmy tanią siłą roboczą zachodu, dojnymi krowami, niewolnikami, którym wmawia się,ze mają dobrze, a ewentualne złe zmiany są na lepsze. Manipulacja i jeszcze raz manipulacja.

Wystarczy rzucić hasłem "terroryzm" i już można interweniować gdzie się chce. Dawno temu to się nazywało "krucjatą". Dla wszystkich "mocarstw"dobre społeczeństwo to społeczeństwo, które siedzi na d*pie i o nic nie pyta. A wojsko ma się słuchać i wykonywać rozkazy, to też specjalne szkolenia, dla przyszłych żołnierzy przewijają sie o pranie mózgów.

W Izraelu nienawiśc do Palestyńczyków nawijana jest w kółko, jak by im wszystkim ulubione pluszowe misie podeptali. Za jednego izraelskiego żołdaka zabijane są wioski palestyńczyków. To jest sprawiedliwość ?

Zawsze ofiara musi byc słaba nie agresywna, gdzieś z boku, by można było się na niej wyzywać. I to nie tyczy się tylko Izraela, który przejawia agresję, ale także do wielu wielu innych nacji.
Cooba_Com
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 27, 2010 8:33 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: Cooba_Com »

Co do atomu, to chyba nie za bardzo masz pojęcie. Po pierwsze: jak sam powiedziałeś Korea Północna ten atom już ma, więc wiele się nie da zrobić, a Iran nie ma. Poza tym Korea Północna nikogo nie wpuszcza i z nikim nie współpracuje i co z tego ma? Klepie biedę. Iran też by nikogo nie wpuscił, no ale ktoś tą ropę musi kupić, a dodatkowo w obliczu wydarzeń na bliskim wschodzie stał ropową potęgą, więc kaskę trzeba zarabiać, a Amerykańce i ich sojusznicy nie będą płacić kaski krajowi pokroju Korei Północnej. Tam sobie mogą robić, co chcą, ale jak potem jedzenia nie mają, to muszą błagać sąsiada z Południa. Potem znowu będą im grozić. Poza tym Korea Północna jakoś wojen nie toczy, a Iran już kilka zdążył skończyć, np. z Irakiem.

Co do demokracji, to ciężko dyskutować z czyimiś poglądami, które są wnioskami, a nie faktami. Gdzie Polacy jadą pracować? Do USA czy do Iranu? Taka zła ta zachodnia demokracja? Narzuca czy wspiera? Wspieranie jest tak złe? Tak, najlepiej powiedzieć: mamy was gdzieś, najlepiej jak będziecie mieć reżim. To chyba oczywiste, że wspierają taki typ jak u siebie mają, bo kiedyś mieli władze podobne (ale tylko podobne) do tych reżimów (monarchie europejskie).



"Jest to prowokacja, mająca na celu znalezienie pretekstu do wojny" Aha, a ty agent Mossadu.



"W Izraelu nienawiśc do Palestyńczyków nawijana jest w kółko," Chyba na odwrót, ale ty pewnie mieszkasz tam?



Poza tym, ile razy mam powtarzać, że chciałem pogadać o III wojnie światowej. w Końcu to forum INFRA, a nie historyczne (no może w drugiej kolejności).
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: arek »

Izrael jest sola w oku państw arabskich o strukturze władzy zdominowanej przez ideologie religijne . To chyba nie podlega dyskusji.

I to nie dlatego ,że niszczą Palestyńczyków braci w wierze , tylko dlatego ,że pokazują inny styl życia .Gdzie kobieta to nie dobytek faceta ,gdzie jest demokracja ,ogólnie . Ok ?

Dopóki Syria była państwem ,Izrael nie za bardzo mógł podskakiwać , teraz otwieraja się nowe możliwości. Iran Jest jedyna siła zbrojną z która muszą sie liczyc. Jesli teraz nie zabezpieczą sie ,może byc zbyt pózno .Za jakiś 5-10 lat Egipt ,Syria i Iran moga stworzyć skuteczna koalicje i zrównać Izrael z ziemia .Iran nie zawaha użyć bomby "A" .Problemem Izraela jest kryzys w Europie i wybory w Ameryce .

Europa nie pójdzie na wojne w Iranie ,Obama nie wywoła wojny .

Zatem Izrael musi wymyślić taka prowokacje ,by zagrożony poczuł sie cały świat .

Oponentem Izraela w UE i NATO jest Francja i zapewne tam dojść musi do spektakularnego zamachu terrorystycznego ,nawet z użyciem brudnej bomby ,a trop musi bezwzglednie prowadzić do Iranu i musi byc tez skierowany czytelnie przeciwko Izraelowi .Więc powinna byc zaatakowana ambasada Izraela we Francji.

Palestyńczyków wszyscy maja gdzieś .Gdyby chcieli im pomóc w Iranie czy Syrii mogliby stworzyć autonomie palestyńska ,miejsca maja dosyć ,a kasę na to dałaby UE.

Jesli chodzi o zamac w Bułgarii .Jak sądzę to był pierwszy zamach ,z całej serii .

Jesli w Iranie ,nie dojdzie do katastrofy nuklearnej w którymś ośrodku "badań",na skalę wyłaczajacą wszystkie zakłady i skutecznie zniechęcajacą społeczeństwo do atomu ,Izrael musi wzniecić wojne.



Gdyby to ode mnie zależało ,byłbym ministrem obrony Izraela ,zrobiłbym to tak : zorganizowałbym film który pokazuje jak podczas wyjazdu specjalistycznych samochodów z któregoś z ośrodka badań dochodzi do eksplozji ,a następnie wybuchu atomowego. Najlepiej z satelity,dobrze by było z kilku . Ponieważ nikt nie jest dopuszczany do tych ośrodków taki opublikowany film bedzie uznane za prawdę prawdopodobna. Następnie zleciłbym wysłanie możliwie małego stealth-drona ,który poleciałby jakaś dziwna trasą ,być może krążyłby po Iranie przez tydzień ,z bombą atomową i przywaliłbym w któryś z ośrodków badań .

W tłumaczenia Iranu nikt by nie uwierzył.

Co bym uzyskał ? dowód na to ,że Iran jest niebezpieczny dla świata, protesty w Iranie przeciwko tej linii polityki .Opinie światową i "a nie mówiliśmy" i to ,że muslimy nie nadaja sie do przeprowadzenia skąplikowanego procesu produkcyjnego.

Musiało by zginać jakieś 30 tys ludzi ,tylko wówczas wywoła sie ferment.

By amerykańskie satelity "nagrały" taki film czy zdjecia ,wystarczy przedstawić pomysł CIA .Albo bedą ginąć "amerykańscy chłopcy" albo zgina Irańczycy .Truhman swego czasu też miał cos takiego do wyboru ,wybrał opcje "A".
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2012 8:44 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

Cooba piszesz



Co wyprawiają w Palestynie? Nie wiem, nic w mediach nie słyszę, żeby robili coś szczególnie złego, mam sam jechać i badać? Za to cały czas słyszę, jak Palestyńczycy zabijają izraelskich cywilów. Jak już mówiłem, Izraelczycy jeśli już to odpowiadają, a do tego nie cywilom, tylko terrorystom. Słyszałeś kiedykolwiek, żeby Izraelczycy zabili jakichś Palestyńskich sportowców (no tak, takich nie ma, wszyscy co dobrze biegają, idą pewnie do bojówek) albo nawet polityków? Ja słyszałem, że Czarny Wrzesień zabił 11 olimpijczyków w Monachium.



To zacznij czytać w necie co się dzieje w Palestynie jaki terror i brutalizację zgotowali Żydzi Palestyńczykom mogę Ci podać tutaj kilka filmów autentycznych faktów wypowiedzi byłych żołnierzy izraelskich, którzy opowiadają jak terroryzują Palestyyńczyków, biją niszczą mienie i godność niestety tego w TV nigdy nie zobaczysz w tym śmierć kilku zachodnich korespondentów zabitych ''przypadkiem'' przez żołnierzy. Zobaczysz jak rabini sobie chodzą po ulicach i ''polują'' na Palestyńczyków których mogą zabic i zupelnie nic im nie będzie.



Zobacz ten obiektywny film bo w TV tego nie zobaczysz choć tak bardzo im ''wierzysz''







http://www.youtube.com/watch?v=vUgmMY0hvKo...player_embedded
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2012 8:43 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Cooba_Com
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 27, 2010 8:33 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: Cooba_Com »

Liczyłem właśnie na taką dyskusję, jaką prezentuje Arek. Z jednym na pewno się nie zgodzę. Mówisz, że tylko katastrofa mogłaby odżegnać irańskie społeczeństwo od atomu, a zapominasz, iż irańskie społeczeństwo nic nie ma do gadania. Oni nawet nie popierają tych rządów. Przecież tam też protestowali, ale reżim jest tam tak okrutny i mocny, że szybko ich rozgonili.

Co do partycypacji USA w tej wojnie, to bym dyskutował, ale masz poprostu swoje poglądy i je wyrażasz. Myślę jednak, że nawet Obama byłby skłonny wspomóc Izrael, bo jeśli zdławić Iran, to kiedy, jak nie teraz?



Azor, a ty zacznij czytać relacje Izraelczyków, też cywili, bo z twojej wypowiedzi wynika, że Palestyńczycy są święci. Ja uważam, że jeśli ktoś tu ma brudniejsze sumienie, to raczej Palsetyńczycy.



Wiesz jaka jest różnica miedzy Izraelem a Palestyną, że w tym pierwszym żyją cywilizowani ludzie, a w tym drugim nie. W 2002 roku jakaś Palestyńczyk zabił 5-osobową rodiznę izraelską (troje dzieci, jedno miało 2 miesiące) - jeśli chcesz mogę ci to dokładnie opisać. Wiesz, co się wtedy działo. Niektórzy Palestyńczycy potrafili zadzwonić do telewizji palestyńskiej i obiecać modlitwę za sprawcę. Na usta ciśnie mi się wulgarne życzenie względem tej całej społeczności. Jak izraelskie wojsko coś zrobi Palestyńczkom, to od razu społeczeństwo ich potępia.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

Jak napisałem nie popieram Iranu a tym bardziej Izraela wręcz potępiam akty odwetowe ze strony Palestyńczyków bo nie można zabijać niewinnych cywili. Ty wyraźnie napisałeś wcześniej że jesteś Za polityką Izraela i masz do tego prawo ale musisz się liczyć że popierając tą politykę popierasz świadomi lub nie czyny jakich dopuszczają się Izraelici w okupowanej Palestynie filmu nie oglądałeś bo inaczej byś pisał gdybyś zobaczył relację jak rabin zastrzelił w meczecie kilkunastu Palestńczyków obydwie strony mają znale krwią ręce. Ale już nawet ONZ interweniuje o zastopowanie nielegalnego zabierania ziemi i wyburzania setek domów a Ty piszesz o cywilizowaniu Palestyńczyków przez kogo okupanta ? Życzenie mogę sie tylko domyśleć co masz na myśli ale kolego nie tędy droga nienawiść Ci nic nie da. To samo o Izraelu setki osób mozę powiedzieć bo ludzie na szczęście zaczynają dostrzegać prawdę i fakty.



A wracajac do zamachu w Bułgarii masz rację Arku i chyba wiem co masz na myśli ;) Przy okazji czy to nie dziwne a wrecz śmieszne facet X ma zdetonować bombę jako samobójca. Wtapia sie wśród turystów Izraelskich agenci pewnie nagle oślepli nie widzą tak znaczącego gościa z ogromnym plecakiem. Pan X robi cos wręcz nielogicznego wkłada plecak do luku bagazowego w autobusie - agenci cały czas śpią turyści Izraelscy którzy zapewne byli szkoleni przez wyjazdem również ''spią''.



Zapytuję po co Pan X wklada plecak do autobusu skoro i tak miał zginąć w wyniku aktu samobójczego ? ale jeszcze ciekawostko pomimo że zapewne ''zamachowca'' rozerwało na kawałki to w cudowny sposób ocalał jego paszport ? Dlaczego nie pokażą dokładnego zbliżenia twarzy ''zamachowca'' z filmu bo jak widać film jest w miare dobrej jakości ? Teraz tłumaczy się głupim argumentem, że tam ochrona nie była potrzebna tylko w Polsce bo wedle celowej propagandy Polska to przecież sami antysemici, ale przecież tam żyje 10 % Muzumanów zatem kraj stosunkowo ''nie pewny'' na wycieczki tym bardziej bez nadzoru. Nawet Dziewulski ma mieszane uczucia jak dziś opiniował zamach.
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2012 7:38 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: ADAX »

Co do atomu, to chyba nie za bardzo masz pojęcie.
To ty chyba nie masz. Korea jeśli mogła by dla widzimisię , to by zrównała USA w ciągu kilku minut. Dlatego się tam nie interweniuje ani nie interweniowało, popatrz sobie w podręcznikach do historii dlaczego.


Iran też by nikogo nie wpuscił, no ale ktoś tą ropę musi kupić, a dodatkowo w obliczu wydarzeń na bliskim wschodzie stał ropową potęgą, więc kaskę trzeba zarabiać, a Amerykańce i ich sojusznicy nie będą płacić kaski krajowi pokroju Korei Północnej.
Iran nie musi nikomu sprzedawać swojej ropy. Ja już to szerokim łukiem do Rosji i Chin, a nawet do twardo komunistycznej Korei.
Poza tym Korea Północna jakoś wojen nie toczy, a Iran już kilka zdążył skończyć, np. z Irakiem.
No to fantastyczne porównanie z Iranem. Wiesz kiedy ostatnio Iran toczył wojnę ? Pewnie nie. To, że Korea walczyła z USA Army i z Koreą Południową(ZSRR) pewnie też nie wiesz ?. Dlaczego nie ma tam wojny ? To proste bo była by to wojna III i to w dodatku Światowa. Korea Płd nie chce śmierci, więc robią co moga by nie dawać powodów do ataku. Izrael robi ich za dużo w stosunku do Iranu. Amerykanie też napadli na Irak, i to bez konkretnej przyczyny.






Taka zła ta zachodnia demokracja? Narzuca czy wspiera? Wspieranie jest tak złe? Tak, najlepiej powiedzieć: mamy was gdzieś, najlepiej jak będziecie mieć reżim.
Ty na pewno wiesz jaka jest ich mentalność i co soba reprezentują kraje muzułmańskie. U nich "reżim" to bat na odszczepieńców. Popatrz sobie na wojnę z Kadafim, tam dopiero zlasowało tv mózgi ludzią wmawiając jaki to on był okrutny (Europa i reszta Świata), a ONZ niebieskie niewinne smerfy wysłały komandosów na tyły by zrobili co trzeba...Zresztą masz mylne pojęcie o demokracji, bo ona tak naprawdę nie istnieje.


"Jest to prowokacja, mająca na celu znalezienie pretekstu do wojny" Aha, a ty agent Mossadu.
A ty kiedy się urodziłeś ? Wczoraj ? Człowieku popatrz na historię, co się tam wyrabiało. Wtedy ludzie też nie mogli pojąć, że ktoś kto jest taki, nie mógł zrobić tego czy tamtego. To jest mydlenie oczu.

Dla twojej wiadomości tylko zaznacze, że MOSAD to specjalistyczne jednostki do wykonywania wszelakich robót na terenie danego państwa. Od sabotowania do morderstw. Oni mogli by nawet wykiwać agenta 007, nie wspominając o tym, że nawet zrobić to samo ze mną czy z tobą i to w śmiertelnym wydaniu.


Chyba na odwrót, ale ty pewnie mieszkasz tam?
Nie nie mieszkam tam, ale wiem dużo na ten temat. Zam zdanie jednych jak i drugich. Dwie strony nie są święte, ale Izraelskie wojska przeginają nie raz. Walczą z "terrorystami" (partyzantami też) a obrywają wszyscy. Terroryści tez robią zamieszanie (jak baskowie) ale żeby od razu odgradzać isę murem i niszczyć osiedla ? Moze jakiś kompleks przeszłości ?

Oczywiście społeczność palestyńska ma prawo min. do nauki w uczelniach Izraelskich, ale niektórzy jak nie 70% wytyka ich palcami. Słyszałem i widziałem, więc wiem.


Poza tym, ile razy mam powtarzać, że chciałem pogadać o III wojnie światowej. w Końcu to forum INFRA, a nie historyczne (no może w drugiej kolejności).
Myślisz, że nie ma to związku ? Historia ma związek ze wszystkim,. Gdybyś pewnie nie spał na historii, a śmiem twierdzić, że tak było, to bys wiedział, że: I i II wojna światowa ma ze sobą związek. Zakończenie II wojny światowej ma związek z zimną wojną, wyścigiem zbrojeń, kryzysem kubańskim, upadkiem ZSRR i późniejszymi następstwami wcześniejszych, aż do dziś ! Bo inaczej nie można.

Jeśli chcesz rozmawiać to rozmawiaj. Poruszyłeś na początku zamach w Bułgarii, później cały swój post o Izraelu, Iranie itp. . Dopiero na końcu wspomniałeś o Wandze i jej przepowiedniach. Więc się nie wybraniaj



Jeszcze tak po edycji. Jeśli chodzi ci dokładnie o temat z Wangą to gdzieś tutaj na forum jest już ten temat.



Jeśli wybuchnie trzecia wojna światowa, to będzie to dla nas przerąbane (pewna interwencja na naszych ziemiach Rosji i Białorusi, a kto wie czy nawet i Litwa sie nie dołączy). Poleci parę rakiet na Europę (francja, niemcy, wielka brytania), nastąpi skażenie, do tego broń biologiczna. Teraz najbardziej prawdopodobne jest to, że Izrael wykona akcję za pomocą komandosów,agentów lub zaatakuje bezpośrednio. Iran odpowie natychmiastowo. Mozliwe, że posiada już jedną głowicę, a jak nie to bombę w walizce, która jakimś trafem znajdzie się w Izraelu. Jak i Izrael to i USA. Jak i USA to ONZ. . Wtedy Chiny ruszą na Rosję (lub na odwrót, ale Putin woli odbudowywać ZSRR). Wszystko poleci na łeb na szyję.
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2012 10:44 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

[quote name='Cooba_Com' post='99182' date='20 lipiec 2012 - 17:57']Wiesz jaka jest różnica miedzy Izraelem a Palestyną, że w tym pierwszym żyją cywilizowani ludzie, a w tym drugim nie.[/quote]





To tak a propo kraju ''cywilizowanego'' o jakim wspominasz ? Tak postępuje kraj cywilizowany z Biblią ?



http://www.isakowicz.pl/index.php?page=new...=8&nid=6483
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2012 8:34 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Cooba_Com
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 27, 2010 8:33 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: Cooba_Com »

Azor



Aha, wg ciebie zniszczenie przez deputowanego bibli to dowód na to, że moja teza jest mylna. W takim razie, Polska jest dzikim krajem, bo u nas dzieją się, co najmniej dziwniejsze rzeczy. Jeśli zmierzasz obalać moje tezy historiami o jakichś jednostkowych przypadkach, to lepiej w ogóle do mnie nie pisz. Rysiek miał, co do ciebie rację. Ja też ci mogę podać przykład, jak Palstyńczycy dzwonili do palestyńskiej telewizji i obiecali modlitwę z sprawcę zabójstwa pięcioosobwej rodziny (w tym trójki dzieci, gdzie jedno miało 2 miesiące), ale nie - ciebie obchodzi, co robią źle Izraelczycy, tak jakbym twierdził, że to jakieś anioły. Jesteś chyba takim typem człowieka, że jak na kogoś się uweźmiesz, to tylko czekasz na jego błąd.

Izraelski deputowany potraktował chrześcijan niewiele lepiej niż politycy PIS-u mówią o Żydach.



http://pl.wikinews.org/wiki/Wikinews:G%C5%...e_artyku%C5%82y

Oni nawet swoich nie szanują.



"To ty chyba nie masz. Korea jeśli mogła by dla widzimisię , to by zrównała USA w ciągu kilku minut. Dlatego się tam nie interweniuje ani nie interweniowało, popatrz sobie w podręcznikach do historii dlaczego."

Wiesz co? Ty chyba jednak nie masz. No to samo ja powiedziałem, że gdyby mogła, to by to zrobiła, ale że nie może, to nie robi, więc gdzie tu polemika z moim zdaniem, bo chyba miałeś obalić moją tezę, a się zgodziłeś? Nie rozumiem twojej logiki.

Odsyłasz mnie do podręczników do historii, a może to ty powinieneś. Co to w ogóle za ton, jakbyś był niewiadomo jakim ekspertem. Jeśli zamierzasz w taki sposób się odzywać do innych, to ja nie mam ochoty gadać z kimś takim. Nie obchodzi mnie rozmowa z osobą, która zawsze wie wszystko lepiej i pozostaje głucha na argumenty drugiej strony, bo na razie sprawiasz wrażenie, jakbyś zjadł wszystkie rozumy, włącznie ze swoim. Tekstami typu, wracaj do podręczników, może raczyć własną osobę. Kim ty niby jesteś, żeby mnie pouczać, co mam robić? Doktor histori, do ch... pana? Widzę, żeś jeden z tych, co to zawsze wie lepiej od innych, ty nawet inżynierowi byś mówił jak ma most budować.





"Iran nie musi nikomu sprzedawać swojej ropy. Ja już to szerokim łukiem do Rosji i Chin, a nawet do twardo komunistycznej Korei."

Dziwne, ja czytałem, co innego. Widocznie masz lepszą wiedzę, niż dziennikarze, ale to mnie nie dziwi.





"No to fantastyczne porównanie z Iranem. Wiesz kiedy ostatnio Iran toczył wojnę ? Pewnie nie."



O, proszę jaki cwaniaczek. Fantastyczne porównanie, cóż za dowcip, jakiż niesamowice prześmiewczy ton. Wiesz kiedy Iran toczył wojnę? Pewnie nie. Boś ty głupi, a ja mądry. Tylko ja wiem, a tyś takie ciele, że nic nie wiesz. Jestem taki wszechwiedzący ekspertem i ja tylko wiem, a wszyscy inni nie. Nie mogę, jaki pozer.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_iracko-ira%C5%84ska Ta. Strasznie dawno. Rok 1988



No, powiedz, kiedy ta twoja Korea walczyła.



"To, że Korea walczyła z USA Army i z Koreą Południową(ZSRR) pewnie też nie wiesz"



Aha, ty już nawet wiesz, czego ja nie wiem. No proszę, na usta ciśnie jedno. Frustrat i nerwus. Ciężko mi zrozumieć, jak można mieć taki upokarzający ton do drugiej osoby. Co to w ogóle za forma? Wiesz coś? Nie, nie sądzę - jakie trzeba mieć problemy psychiczne ze sobą, żeby pisać takie głupie zdania? Jak chcesz swoje zdanie wyrazić, to chyba można grzeczniej, prawda? Umiesz to? Nie, raczej nie, pewnie cię nie nauczono. Proponuje ci leczenie, bo ewidentnie masz emocjonalne problemy.

"Dlaczego nie ma tam wojny ? To proste bo była by to wojna III i to w dodatku Światowa. Korea Płd nie chce śmierci, więc robią co moga by nie dawać powodów do ataku. " Aleś, żś odkrył Amerykę. Ciekawe, gdzie napisałem, że jest inaczej. Z jednej strony piszesz, że Korea by zmiotła Amerykę, jakby mogła, a z drugiej, że to Ameryka nie chce wojny. To w końcu, kto nie chce? Chyba sam nie wiesz, co myślisz.



"Ty na pewno wiesz jaka jest ich mentalność i co soba reprezentują kraje muzułmańskie"

Nie, ale za to ty wiesz. Znowu ten, wielki ekspert. Z koziej wulki.

"U nich "reżim" to bat na odszczepieńców" Bullshit, sposób na wzbogacenie się jednego człowieka i najwyżej ukrócenie zapędów fundamelistów muzułmańskich.



"Popatrz sobie na wojnę z Kadafim, tam dopiero zlasowało tv mózgi ludzią wmawiając jaki to on był okrutny"

Ty naprawdę masz coś z głową. Uważasz, że Kaddafi został zdjęty, bo tego chciał zachód?

Uważasz, że ludzie w Egipcie za Mubaraka nie przejmowali się 50% bezrobociem i bogaceniem się jednego człowieka ich kosztem? No tak, po co pytam, skoro zamach w Bułgarii przeprowadził Mossad, to chyba oczywiste, że Kaddafiego pozbył się świat zachodni. Głupio się pytam.



"A ty kiedy się urodziłeś ? Wczoraj ? Człowieku popatrz na historię, co się tam wyrabiało. Wtedy ludzie też nie mogli pojąć, że ktoś kto jest taki, nie mógł zrobić tego czy tamtego. To jest mydlenie oczu." A ty kiedy? Przedwczoraj? Żeś taki mądrzejszy od tych, co się wczoraj urodzili. Jak słyszę, takie teksty, to mi się śmiać chcę, że ktoś się uważa za takie niewiadomo co mądre. Ty się urodziłeś wczoraj, a ja coś wiem o życiu, dlatego taki mądry jestem i mogę innym wmawiać, iż wiem lepiej. Taa, jasne, wmawiaj sobie, że wiesz.



Człowieku, popatrz na historię - kolejny tekst, który mnie rozwala. Ty naprawdę, nie jesteś kimś, z kim można poważnie dyskutować. Takimi tekstami tylko udowadniasz opinię zadufanego w sobie buca.



"Dla twojej wiadomości tylko zaznacze, że MOSAD to specjalistyczne jednostki do wykonywania wszelakich robót na terenie danego państwa. Od sabotowania do morderstw. Oni mogli by nawet wykiwać agenta 007, nie wspominając o tym, że nawet zrobić to samo ze mną czy z tobą i to w śmiertelnym wydaniu." Aha, dzięki, bo nie wiedziałem, ale fajnie, że ktoś tak mądry, oczytanie i dobrze poinformowany raczył mnie tą wiedzą oświecić. Dla twojej informacji, mylisz się. Mossad to cała instytucja, państwo w państwie. Sabotowanie i likwidowanie celów (niemordowanie), to tylko znikomy i często nieznączy procent ich akcji. Oni naprawdę zajmują się szeroką gamą dziedzin. Tak, przynajmniej twierdził ostatnio Jerzy Dziewulski, który ma przyjaciół byłych agentó Mossadu i który sam bywał w tych budynkach. Kogo mam słuchać? Jego czy ciebie? yyyy....jego. Cóż za pokazanie wspólnej sytuacji tekstem, że oni ze mną czy z tobą by sobie poradzili w śmiertelnym wydaniu. No tak, tyle nas łączy. Obaj jesteśmy tacy bezbroni wobec Mossadu.



"Nie nie mieszkam tam, ale wiem dużo na ten temat. Zam zdanie jednych jak i drugich. Dwie strony nie są święte, ale Izraelskie wojska przeginają nie raz. Walczą z "terrorystami" (partyzantami też) a obrywają wszyscy. Terroryści tez robią zamieszanie (jak baskowie) ale żeby od razu odgradzać isę murem i niszczyć osiedla ? Moze jakiś kompleks przeszłości ?

Oczywiście społeczność palestyńska ma prawo min. do nauki w uczelniach Izraelskich, ale niektórzy jak nie 70% wytyka ich palcami. Słyszałem i widziałem, więc wiem"



Ja też nie mieszkam tam i też dużo wiem. Palestyńczycy to dopiero przeginają i to zarówno cywile, jak i bojówkarze. Palestyńczy, za to nie walczą z terrorystami tylko z izraelskimi cywilami, ale również wszyscy obrywają. Tu masz rację. Izraelczycy zabijają terrorystów, a Palstyńczycy sportowców lub inne równie ważne osoby pod względem politycznym. Tak, kompleks przeszłości pod nazwą - wojna sześciodniowa, inne wojny z nienawiści muzułmanów i akcje typu Monachium. Mało?

Izraelczycy za to nie mają prawa i nie chcą mieć, bo nawet by nie doszli do szkoły. Wytyka? A wiesz, że jeszcze w XX wieku, wiele lat po zniesieniu niewolnictwa, czarni Amerykanie byli wytykani przez białych? Biali tacy święci nie musieli być, ale Izraelczycy muszą. Tak jakby w Polsce, nawet w dzisiejszych czasach nie wołali na czarnych bambusy. Że już nie wspomnę o latach 90'. Strach było do Polski przyjeżdżać dla takiego Makumby.



"Myślisz, że nie ma to związku ? Historia ma związek ze wszystkim" A kto tak powiedział? Chyba ty, więc nie manipuluj na swoją korzyść. Twoja nieumiejętność czytanie ze zrozumieniem, to nie moja wina.



"Gdybyś pewnie nie spał na historii, a śmiem twierdzić, że tak było, to bys wiedział, że: I i II wojna światowa ma ze sobą związek." HAHAHAHAHAHAHA, nie mogę, co za pozerstwo. Ty czytasz, jakie ty zdania w ogóle składasz? Nie wstyd, że się do kogoś tak odzywasz? Ja spałem na historii? Historia to był mój jeden z ulubionych przedmiotów. I i II wojna miały ze sobą związek? Serio? Ameryka nr 2 odkryta. Może jeszcze mi powiesz, że stolicą Polski jest Warszawa? To chyba ty spałeś na historii, bo stwierdziłeś, że nauczyciel historii wie mniej od ciebie. Jego też pytałeś, kiedy się urodził?



"II wojny światowej ma związek z zimną wojną, wyścigiem zbrojeń, kryzysem kubańskim, upadkiem ZSRR i późniejszymi następstwami wcześniejszych, aż do dziś ! Bo inaczej nie można."

Coż za wiedza, niesamowita. Gdzie takie rzeczy można znaleźć...Nie ośmieszaj się. Takie pierdoły, może kazde dziecko napisać - po podstawówce. Myślałem, że błyśniesz czymś bardziej wymyślnym, np. krwawym tłumieniem protestów w Układzie Warszawskim lub słabą pozycja ZSRR w Jugosławii.

"Jeśli chcesz rozmawiać to rozmawiaj." Aha, a jak będę chciał jeść, to mam jeść, czy mam spać?



"Poruszyłeś na początku zamach w Bułgarii, później cały swój post o Izraelu, Iranie itp. . Dopiero na końcu wspomniałeś o Wandze i jej przepowiedniach. Więc się nie wybraniaj"

Nie i widzisz, tu się mylisz albo co lepsze - kłamiesz. Na początku to ja poruszyłem kwestię przepowiedni i III wojny światowej. Pewnie spałeś, a nie czytałeś mojego posta, tylko ci się wydawało albo obudziłeś się już w połowie czytania. Wybraniać to ja się nie muszę, bo niby przed kim i z czego, to ty tak twierdzisz, ale już się przyzwyczaiłem, że różne tam tezy płodzisz. A większość tego postu (pierwszego), to były dywagacje na temat III wojny. Nie wiem, czyj post czytałeś, ale wszystko już pomieszałeś.



"Jeśli wybuchnie trzecia wojna światowa, to będzie to dla nas przerąbane (pewna interwencja na naszych ziemiach Rosji i Białorusi, a kto wie czy nawet i Litwa sie nie dołączy). Poleci parę rakiet na Europę (francja, niemcy, wielka brytania), nastąpi skażenie, do tego broń biologiczna. Teraz najbardziej prawdopodobne jest to, że Izrael wykona akcję za pomocą komandosów,agentów lub zaatakuje bezpośrednio. Iran odpowie natychmiastowo. Mozliwe, że posiada już jedną głowicę, a jak nie to bombę w walizce, która jakimś trafem znajdzie się w Izraelu. Jak i Izrael to i USA. Jak i USA to ONZ. . Wtedy Chiny ruszą na Rosję (lub na odwrót, ale Putin woli odbudowywać ZSRR). Wszystko poleci na łeb na szyję." Większych bzdur w życiue nie słyszałem, moze chociażbyś napisał kto te rakiety na Europę wyśle. Kosmici? Lord Voldemort? Litwa na Polskę? Are you okay? Nie po to narody w ZSRR walczyły o wolność, żeby potem ramię w ramię walczyć po stronie Rosji. Ktoś tu się źle czuje. ONZ? Chyba NATO?



Jak Izrael, to i USA, jak USA to i Vanuatu. Rosja na Chiny? Nigdy w życiu.
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2012 10:05 pm przez Cooba_Com, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: arek »

W sumie ten post (powyżej ) należało by uznać - jako osobistą odpowiedź Cooby do Azora .lepiej na priv ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”