Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: MarcinAdk »

Nie ma sensu spierać się o to kto i jak postrzega naukę gdyż i tak każdy z nas pozostanie przy swoim punkcie widzenia.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

Grzegorz jednak proponuje Wam z czasem pomyśleć o monitoringu, ale nie na górze ale w jakimś miejscu z którego widać ten obszar ponieważ to samo jest u mnie koło ZM gdzie ''zjawiska'' pojawiają sie w ''trójkącie'' dlatego jedna z moich kamer będzie monitorował ten ''sektor'' oczywiście nie jest to tanie ale można z czasem kupować poszczególne sprzęty ja tak wlasnie zamierzam robić. Może macie kogoś zaufanego w tej okolicy u kogo można pozostawić kamerę ?
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: PASTOR »

Azor właśnie w tym problem iż nie, najbliższe zabudowanie mieszkalne jest około 2 km może 3 od góry. W tym jest kurde problem, a codzień nie mam zabardzo jak tam jeżdzić. Może się znajdzie jakiś zainteresowany, który udostępni słup do choćby jednej kamery. Poczekamy na komenty...
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

To wcale nie daleko dla kamer lepiej jak obejmuje większy obszar niż wytypowany sektor są naprawdę dobre kamerki przemysłowe m.in z dużymi zoomami. Tak czy inaczej warto popytać.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: Przemekkk666 »

Podzielam zdanie Azora, nawet z 2-3km mozesz fajnie zlapac rozne obiekty, spojrz na moje filmy z lotniska Chopina i nie tylko, tam odleglosc to bylo wlasnie pare kilometrów



Takze Pastorze działaj :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

Może jakaś część, ale uważam nie wszystko poniewaz m.im w przypadku ZM czy Gorki Czerniakowskiej obserwowano nie tylko świetlne obiekty/zjawiska lecz typowo ''technologiczne''. Wzniesienie k/Dębicy to teren Pustkowa jest to wzniesienie na którym palono zwłoki ofiar obozu w Heidelager przez Waffen SS. Podobnie jest w Hesdallen tam też obserwowane są typowe NOL-e m.in w dzień.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: Przemekkk666 »

Najnowsze nagranie z BOL (ball of light) nad Górą Ossona (10 lipiec 2012) juz na moim blogu zapraszam :)
Ostatnio zmieniony pn paź 08, 2012 6:09 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

Przemku dzięks ;) a jak sprawa z lampionami ja zawsze biorę taka opcję sam obserwowałem i fotografowałem takie dwa BOL 30 sierpnia 2011 ale jednak chyba to były lampiony ale nie mam 100 % pewnosci. Zobaczcie że w 14 sekundzie widać kule w chmurach a poniżej około 0,5 sekundowy ''rozbłysk'' pasuje zrobic z tego stop klatkę sami zobaczcie chyba ze to wada matrycy ? Chłopaki musicie poważnie pomyśleć o jakimś nawet prostym monitoringu same dokumentowanie obserwacji nic nowego nie przyniesie a takie materiały jednak są ''efektowne''...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='100852' date='08 październik 2012 - 22:33']Przemku dzięks ;) a jak sprawa z lampionami ja zawsze biorę taka opcję sam obserwowałem i fotografowałem takie dwa BOL 30 sierpnia 2011 ale jednak chyba to były lampiony ale nie mam 100 % pewnosci. Zobaczcie że w 14 sekundzie widać kule w chmurach a poniżej około 0,5 sekundowy ''rozbłysk'' pasuje zrobic z tego stop klatkę sami zobaczcie chyba ze to wada matrycy ? Chłopaki musicie poważnie pomyśleć o jakimś nawet prostym monitoringu same dokumentowanie obserwacji nic nowego nie przyniesie a takie materiały jednak są ''efektowne''...[/quote]



Ten rozblysk to laser taki zielony, ktorym puszczali "oczka" do swiatel.

Ponoc swiatla wtedy nagle zamierały co wyklucza lampion?



Dobrze by bylo gdyby Grzegorz sie wypowiedział on był na miejscu :)
Ostatnio zmieniony pn paź 08, 2012 7:05 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Góra Ossona 10 lat później. Nieznane incydenty

Post autor: azor »

Taki jakby ''zygzak'' na chmurze jasny zielonego tam nie widzę ? Dobrze by było sprawdzić kierunek i siłę wiatru ja w przypadku takich świateł zawsze to robię aby wykluczyć lampiony. Moze faktycznie sie Grzegorz wypowie. Ja w 1996 roku taką kulę widzialem nieruchomo tkwiącą pod chmurami gdy byłem na rybach - wtedy złapałem bakcyla na ufologię ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”