Szwecja: Matka Boska nad kościołem w Tensta?

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Szwecja: Matka Boska nad kościołem w Tensta?

Post autor: Newsman »

Zjawa Maryi nad Kościołem w Tensta?

dn.se



[ external image ]



Kilka osób twierdzi, że w niedzielę wieczorem (19.08) widziało dziwną zjawę nad kościołem w Tensta. Niektórzy unają, że to tylko dziwny obłok; dla innych to znak równoznaczny z objawieniem.



- Kilkoro członków naszego kościoła widziało Maryję na dachu - mówi Teghlat Sauma - przedstawiciel syryjskiego kościoła, do którego należy świątynia w Tensta.



Objawienia maryjne są w Szwecji rzadkością, a do większości z nich dochodziło w krajach południowej Europy.



Prezentowane zdjęcie zostało wykonane w czasie festynu religijnego, na którym zgromadziło się ok. 1000 ludzi. Kiedy uczestnicy szykowali się do rozejścia się, pojawiła się nietypowa chmura. Na fotografiach widać rozmytą bryłę, która przypomina niektórym postać kobiety.



Wielu ludzi zaczęło się modlić. Niektórzy twierdzili, iż doznali widzeń. Dahoud - jeden ze świadków, mówi:



- Kiedy przybyliśmy na miejsce, było tam już kilka innych rodzin. Zaczęliśmy się modlić, ale niczego nie widziałem. Dopiero potem zobaczyłem dwa "światła" - jedno (mniejsze) umieszczone na drugim. Wyglądało to jak lśniąca statua umiesczona nad wejściem do kościoła.



Tego typu wydarzenie, w protestanckiej Szwecji, jest czymś unikatowym.
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2012 1:18 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Szwecja: Matka Boska nad kościołem w Tensta?

Post autor: Katarzyna_1 »

Eee tam.. Myślałam, że zobaczę na północnych rubieżach Europy jakiś ładny hologramik,

a tu zwykłe chmurki ;)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Szwecja: Matka Boska nad kościołem w Tensta?

Post autor: Arek 1973 »

Taaaa, a te gałęzie drzew pokazują szatana w z mordą i zębami krokodyla co chcą ją pożreć :kekeke:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”