UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

Tomasie S. czekałem aż się ujawnisz to była kwestia czasu. Choć w przypadku nocnej fotki miałeś rację to tu się mylisz i to Ty jesteś świadomy w tym co robisz, ponieważ ja nigdy zdając sobie sprawę z tego co sfilmowałem, nie usiłowałem kłamać publicznie. Gdyby był to szybowiec to na 99,9% byłoby go widać cały czas, ponieważ zawsze są pomalowane na biało i nawet w IR byłby widoczny, szybowce mają jeszcze ogon i tylną lotkę, którą na tle ciemnego nieba byłoby widać.A tabuny szybowców są ale latem i wiosną. Jak takie masz ciśnienie to zadzwonię na Bemowo i dowiem się czy tego dnia startowały szybowce. A z tym ptakiem to już się lepiej nie pogrążaj. Lepiej zajmij się swoimi obserwacjami i sam coś złów, zamiast dogryzać innym, bo Ty nic nowego nie masz. Uszanowanie
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: azor »

Czy ta kreatura zawsze musi zaśmiecać forum ? Przemku chłopina Ci zazdrości i to jest jego ból ;) Proponuję adminom bana dla tego typa za   notoryczne multikonta. Trzeba mieć w głowie aby zauważyć w tym szybowca, a moze to Sidor na miotle ?
Ostatnio zmieniony ndz sty 19, 2014 3:29 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: azor »

Sidor pomylił zawody bo facet ma tak wybujałą fantazję, że się marnuje w Polsce. Te jego ole srole są tyle warte co on sam ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

No właśnie Tomasz, usiłujesz mnie korygować, a nie widzisz co dzieje się na Twoim podwórku (o przepraszam dobrze wiesz).Ok jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że zastanawiacie się nad dziwnie prostymi liniami w chmurach, tworzące trójkątne struktury, ale to, co Ty i Twoi koledzy czasem wrzucają na forum to już jest z lekka paranoja, próbujecie w każdej luce dostrzec coś, czego nie ma, nie mówiąc już o efekcie tęczy, który bierzesz za UFO.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Arek 1973 »

Czy szybowce potrafią na chwilę znikać?, raczej nie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="111772" data-time="1390160324">Czy szybowce potrafią na chwilę znikać?, raczej nie</blockquote> To jasne coś pojawia się w nagraniu kilkakrotnie, więc idąc tokiem Tomasza, że był to szybowiec, musiałaby mieć miejsce kilkukrotna zmiana toru lotu i pojawienie odblasków od kadłuba, co nie trzyma się kupy, ponieważ w takim wypadku z pewnością prędzej czy pózniej reszta samolotu zostałaby zarejestrowana przez kamerę, mimo jej nie najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: arek »

Każdy samolot potrafi zniknąć z oczu jeśli leci w naszą stronę lub oddala się. Na filmie jest widoczny z boku  i zawsze będzie widoczny kadłub z usterzeniem pionowym . Gdyby kręcił koła to owszem znikał i pojawiał by się . Ale to byś zauważył.  Nie można brać poważnie opinii gościa który po kształcie chmury rozpoznaje (przepraszam za sformułowanie, nie jest ono moje) żydowskie oole które kątrolują nasz rząd i  czają się nad szkołami by porywać polskie dzieci. Innymi słowy temu panu można podziękować za opinię i niekoniecznie nawet jej czytać.Przebłyski normalności nie zwalniają od potrzeby leczenia pod kontrolą specjalisty.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Jak to jest szybowiec to ja jestm Gagarin. Nie ta prędkość to raz a dwa to nie ta trajektoria. Szkoda że tak daleko bo chyba nie wiele więcej da się z tego filmu wyciągnąć. W oryginale jaką masz rozdziałkę?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

Ciekawski Jasiu jeśli chcesz podeślę Ci oryginał na maila.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Super, będę wdzięczny. Po analizie poklatkowej powinna powstać super fota!  Widać jak ten obiek przyspiesza w charakterystyczny sposób dla maszyn tzw. UFO. Na jednym ze zdjęć powinien być widoczny obraz dla tak gwałtownych przyspieszeń czyli obiekt powinien się jakby rozdwoić. Nie wiem co to jest ale wydaje mi się, że to jest efekt przekroczenia bariery dźwieku. Pozdro,
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”