UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Newsman »

UFO-Skywatching: Filmy Przemka



Niniejszy temat poświęcamy filmom wykonanym podczas monitoringów przez Przemka666, który poświęcił im blog: http://ufoskywatching-pl.blogspot.com/



1) UFO nad domem



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/WCJ67vZ1fik" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



więcej...
Ostatnio zmieniony czw sie 23, 2012 8:15 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: azor »

Prawdę mówiąc trudno powiedzieć mogę na podstawie swoich rejestracji wykluczyć przelot owada czy ptaka te zupełnie inaczej wychodzą. Problem moim zdaniem stanowią zlepki pyłków, ale jak widać ten punk leci stosunkowo w linii prostej nie jest targany chaotycznie. W IR jest tak, że jasne rzeczy wychodzą w barwie jasnej ostatnio np. nagrałem coś takiego i sam mam dylemat ptaki czy nie ?



http://www.youtube.com/watch?v=0F8j-Fne8ZY



Aktualnie Przemek i Ivelios pomagają mi w analizie tego materiału dodam, że ptaki krukowate wychodzą jako czarne punkty tutaj jedynie w grę mogą wchodzić np. białe gołębie ? Wykluczyłem też przelot bocianów.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: azor »

Uważam że Przemek oraz ja mamy za mało jeszcze materiałów aby napisać jakieś konkretne wnioski poza tym że faktycznie są NOL-e wzrokowo nie widoczne ponieważ coraz więcej sie takich materiałów pojawia. Dobrze, że Przemek skupił się na dziennych rejestracjach ponieważ są ciekawsze niż nocne. Zdaję sobie sprawę że ciezko będzie zarejestrować ''spodek'' z bliskiej odległości a jak wiadomo obiekty te nie lubią blisko ''podlatywać'' więc trzeba wykorzystać w miarę dobre zbliżenia wówczas gdy już natrafimy na coś interesującego. Niestety na dobry film sporo się czeka wie to każda osoba zajmująca się tym tematem. Nie wiem czy np. widziałeś moje nagranie z 24 lipca gdzie obiekt tkwi przez 51 sekund pomimo bocznego silnego wiatru jaki wiał wtedy 27 km/h i wykonuje w poziomie boczne ruchy. Ten film z pewnych względów jak pisałem Przemkowi mogę zakwalifikować jako NOL.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Czakrawartin' post='100063' date='26 sierpień 2012 - 23:21']Chodzi o to, że filmy, o których wspomniałem są bardzo obiecujące. Niestety, nie potrafię w 100% określić co to (może być to wszystko). Są natomiast bardzo intrygujące, a ponieważ wiem, że na forum są osoby zajmujące się rejestracjami, chciałbym poznać opinie (w tym samego autora). Przejrzałem w Internecie wiele podobnych filmów i temat jest rzeczywiście intrygujący. Pozostaje tylko pytanie, w jakich kategoriach to oceniać?[/quote]



W zasadzie wszystko co myśle na temat tych nagran napisalem juz na blogu i nic wiecej za bardzo juz nie potrafie z tego wyłuskac napewno z powodu m.in zbyt malego doswiadczenia.



O ile nie mam 100% pewnosci co do filmu z helikopterem o tyle co do tego drugiego z przelatujacym obok samolotu czyms mam pewnosc 95% ze nie byl to ani ptak ani nic innego- w zasadzie z tych standardowych mozliwosci jedynie ptak moglby wchodzic w rachube ale jak napisalem wg mnie odleglosc jest zbyt duza aby ptak mogl w taki sposob wyjsc - ewidentnie kuliscie no i dosc dobrze (zbyt dobrze) go widac jak na taką odleglosc.

A ta jest spora wiec zakladając ze byl to duzy ptak, ktory szybowal dosc szybko to i tak takiego ksztaltu raczej by nie przybrał no chyba, ze sie myle?



Na tej podstawie zakwalifikowalem go jako NOL - przyjrzyj sie uwaznie, ze po tym jak wlatuje za chmure, robie oddalenie i widac wtedy lepiej jak daleko byla ta chmura.



Oczywiscie moge sie mylic ale narazie wydaje mi sie ze to raczej NOL
Ostatnio zmieniony ndz sie 26, 2012 9:02 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

Ale pod koniec przyszlego tygodnia dam prawdziwego pewniaczka sfilmowanego z domu :D Wlasciwie to bedzie chyba najpewniejszy dla mnie film wogóle
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

Zapraszam na mojego bloga sfotografowałem cos bardzo ciekawego, co raczej nie wydaje sie byc NOL-em ale kto wie?

Moze ktos z Was widzial cos podobnego?



http://ufoskywatching-pl.blogspot.com/
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: azor »

Fotka cholernie dziwna, ale bardzo interesująca Przemku ? Na pewno to nie żaden refleks czy odbicie nawet gdyby powinno być ustawione nie pionowo acz pod kątem poziomo ?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Arek 1973 »

Przemku, czy widziałeś to także "gołym okiem"?, albo tylko na zdjęciach zauważyłeś?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='100522' date='16 wrzesień 2012 - 04:27']Przemku, czy widziałeś to także "gołym okiem"?, albo tylko na zdjęciach zauważyłeś?[/quote]





Nie nie, dopiero na fotce zobaczylem
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: UFO-Skywatching: Filmy Przemka (Warszawa)

Post autor: observator »

Ten "blik" wyglądem nie odbiega w niczym od typowej smugi kondensacyjnej. Przez ostatnie dwa lata intensywnie je obserwowałem i fociłem w związku z ainteresowaniem dalekimi obserwacjami, oraz dysput nt. chemtrail. Prawdopodobnie zostawił ją jakiś odległy samolocik nisko nad horyzontem. Bywa tak że samolot tworzy smugę przerywaną w trakcie obserwacji. Albo nie pojawia się na pewnym odcinku lotu, albo zanika szybciej w pewnych miejscach, by w innych pozostawać dłużej.
Ostatnio zmieniony pn wrz 17, 2012 5:35 pm przez observator, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”