Bazy obcych

psychohardkor
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 14, 2012 11:48 am
Kontakt:

Bazy obcych

Post autor: psychohardkor »

http://www.youtube.com/watch?v=xQlwe4rKenE



Lektor rani uszy, ale materiał warty obejrzenia.
Ostatnio zmieniony pt sie 24, 2012 6:08 pm przez psychohardkor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Bazy obcych

Post autor: artemius »

Lektor rani uszy,
To nie żaden lektor, czyta automat - program do automatycznego czytania np. dla niewidomych. Bardzo przydatna rzecz, jak widać jeszcze niedopracowana i rzeczywiście rani uszy.


...ale materiał warty obejrzenia.
Tak, materiał warty obejrzenia. Przedstawia wielkie dziury w ziemi, te powstałe w sposób naturalny, jaki i te wykopane przez ludzi. W oryginale pewnie jest bardzo ciekawy. :Cool:

Niestety ktoś zastąpił ścieżkę dźwiękową tekstem czytanym przez automat. W dodatku czytana treść nijak się ma do filmu i w mojej opinii jest stekiem bzdur. xD
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
psychohardkor
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 14, 2012 11:48 am
Kontakt:

Re: Bazy obcych

Post autor: psychohardkor »

[quote name='artemius' post='99988' date='24 sierpień 2012 - 18:48']To nie żaden lektor, czyta automat - program do automatycznego czytania np. dla niewidomych. Bardzo przydatna rzecz, jak widać jeszcze niedopracowana i rzeczywiście rani uszy.[/quote]



Myślę, że domyślałeś się, że umyślnie użyłam słowa "lektor", ponieważ lepiej brzmi a i forumowicze czytający post wiedzą o co mi chodzi. Także pouczenia w tym miejscu są conajmniej zbędne. Ale jak ktoś chce się przyczepić, to przyczepi się nawet o taką błahostkę. To miał być atak z serii "myślenie nie boli"? Wyszło, że sam masz pewne problemy z logiką. That's so sad. Dalszej wypowiedzi nie skomentuję, każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii . Faktycznie film byłby o wiele ciekawszy gdyby zostawiono ścieżkę dźwiękową w spokoju.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Bazy obcych

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Przypominam , że istnieje stosowny dział dla tego typu nagrań >>> LINK

Prosiłbym tam zamieszczać podobne nagrania , żeby nie było zamieszania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „KOSZ”