hej:)

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
sandixei
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 7:23 pm
Kontakt:

hej:)

Post autor: sandixei »

Witam, jestem sandi.



Wirtulnie uzależniona od traviana, który pozwolił mi zachować zdrowie psychiczne w erze pracoholizmu, realnie staram się przetrwać we wciaż wrogim i obcym mi wielkomiejskim środowisku. Z różnym powodzeniem, ale co mi pozostało:)



Ufologicznie (brrr ale jak to inaczej ując) odważyłam się napisac o swoich doświadczeniach na maleńkim forum Oczy Andromedy. Po jakimś czasie relację skasowałam, gdyz nie byłam gotowa na badanie mojego przypadku, co mi zaproponowano z opozycyjnego wówczas forum. Zresztą nadal nie jestem.



Szukam więc sama zbieżności, szczególnie w relacjach z Polski. Po zaskakującej konfrontacji na OA, mam wciąż nadzieję na coś więcej, zanim zdecyduję się na to, od czego większość odważniejszych ode mnei ludzi zaczyna - podróż wgłąb siebie.



pozdrawiam słonecznie:)
Ostatnio zmieniony wt wrz 18, 2012 7:49 pm przez sandixei, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: hej:)

Post autor: ADAX »

jak mój zwyczaj nakazuje...



Dżem dobry. Nigdy nie słyszałem o Oczach Andromedy...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: hej:)

Post autor: Arek 1973 »

Witamy na forum
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
sandixei
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 7:23 pm
Kontakt:

Re: hej:)

Post autor: sandixei »

[quote name='ADAX' post='100569' date='19 wrzesień 2012 - 01:47']Nigdy nie słyszałem o Oczach Andromedy...[/quote]





Nikt nie słyszał :D dlatego wydawało mi się, że nikt tego nie bedzie czytał, bo chodziło tylko o to żeby się w koncu odważyc cokolwiek napisac. Ale trafiłam w sam środek wojny z forum DI i całą anonimowosc trafił szlag.



Dziękuję za miłe powitanie :NotDoneCare: widzę ze to forum istnieje dosc długo, więc będzie co przeglądać i komentować.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: hej:)

Post autor: Rysiek23 »

Witam serdecznie, pisz śmiało :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”