„Kometa wszechczasów” w grudniu 2013

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: „Kometa wszechczasów” w grudniu 2013

Post autor: observator »

Ciekaw jestem ilu da się nabrać na tę blagę?
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: „Kometa wszechczasów” w grudniu 2013

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="observator" data-cid="110084" data-time="1385835094">Ciekaw jestem ilu da się nabrać na tę blagę?</blockquote> Dlaczego , Panie kolego <obserwatorze> blagę  :?  :? W sumie powtarzamy wszystko to co nam NASA przekazuje , jeżeli oni ''blagują'' , normalne , że i ja w tym wypadku nie mówię prawdy . 
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: „Kometa wszechczasów” w grudniu 2013

Post autor: observator »

Postaraj się wkleić rzut w płaszczyźnie orbity ziemskiej,  z boku,  z którego wynika coś odmiennego. To tyle. Więcej debat nie będzie. Słowo się rzekło jakiś czas temu.
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: „Kometa wszechczasów” w grudniu 2013

Post autor: observator »

Jeszcze jedno. Nie nastąpiła żadna zmiana orbity, kometa, a raczej to co z nie zostało, w drodze powrotnej minie Ziemię w odległości ok. 70 milionów km.  ponad płaszczyzną jej orbity.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: „Kometa wszechczasów” w grudniu 2013

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="observator" data-cid="110101" data-time="1385884173">Jeszcze jedno. Nie nastąpiła żadna zmiana orbity, kometa, a raczej to co z nie zostało, w drodze powrotnej minie Ziemię w odległości ok. 70 milionów km.  ponad płaszczyzną jej orbity.</blockquote>   No tak , nie zwróciłem na to uwagi . Patrzyłem tylko na płaszczyznę . Przepraszam
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”