HIV dziełem człowieka?

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

HIV dziełem człowieka?

Post autor: Newsman »

AIDS – zmora XX wieku, stało się przedmiotem wielu teorii spiskowych. Nagłe i tajemnicze narodziny choroby skłoniły niektórych do wniosku, że wywołujący ją HIV wcale nie wyewoluował w afrykańskich tropikach. Jego domem mają być amerykańskie laboratoria wojskowe. Czego jeszcze nie wie społeczeństwo?



czytaj całość...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: HIV dziełem człowieka?

Post autor: ADAX »

Z pewnością, tak groźne wirusy mogły powstać w laboratoriach, lecz nie koniecznie. Problem w przypadku HIV czy ADIS, to to, że nie jest on podobny choćby do Hiszpanki, która zabijała niemal natychmiastowo i również jak szybko się pojawiła tak szybko zniknęła. Wiele groźnych wirusów, zabija dość szybko, jest naprawdę śmiertelna. Ten wirus jest bardzo mądrze zaprojektowany. Nie zabija od razu, tylko po jakimś czasie, wiec może rozprzestrzeniać się nieświadomie. Dodatkowo uderza tam, gdzie leży sedno sprawy, w istnienie gatunku ludzkiego. Dziwne, że pojawił się dość niedawno, a jak pokazują poszlaki, w pewnych kręgach i w dość mocno dziwny sposób. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Samo istnienie człowieka, też było dziełem niesamowitego przypadku, szczęścia, a może i zaplanowanego działania ? Kto lub cokolwiek wymyśliło HIV, miał określone działanie i plany związane z nim i nami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”