Ślady obcych w Biblii

Paleoastronautyka, tajemnicze odkrycia, niezwykłe dokonania starożytnych i ciągnące się za nimi pytanie, czy naszych przodków odwiedzili przybysze z kosmosu?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: Andrzej 58 »

A ja wiem dlaczego Plejadanka była blondynką.W Dean Martin Variety Show na początku Plejadanki jak nic .http://www.youtube.com/watch?v=BoNWuvs2y1E



Jako ,że obejrzeć to można na Tubie ,to z naszego podwórka;http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/kontaktowcy/866-prawda-o-meierze-cz-ii-zdjcia-plejadanek
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: danut »

Andrzeju - za każdym razem wykrywa się fałszerstwo, pokazuje palcem, a tworzona ideologia nie chce ustąpić. Taka jest siła ludzkiej głupoty. Ośmieszenie się rokiem 2012, ośmieszenie od 1917 r.. wieloma innymi datami końców świata, i co.. nie ma żadnych wniosków?A straszyć to mogą oni nas, a my ich... każdy kij ma dwa końce. To jest problem ludzkości, a nie nic innego. Powtórzę znowu za Lilith :) - co by zdziałał manipulant, gdyby nie było kim manipulować? :)Może wreszcie przyszedł czas, że wyewoluowała ludzka świadomość w taki sposób, że zacznie samodzielnie myśleć, a nie jak stado baranów myśleć tak, jak "on powiedział". Wewnętrzna siła jest w tym odszukaniu siebie poza planszą wspólnych ograniczeń dla wszystkich wtłoczonych w kocioł. Tam dopiero zaczyna się poznanie.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: danut »

A tak ogólnie wszystkie przepowiednie Henocha to chyba już dawno się spełniły. Bogowie z Ziemi zabrali go cieleśnie, nie żył 900 lat jak Adam a tylko coś ponad 300 tutaj, machnął ręką na ten pełen cierpienia i głupoty jej mieszkańców świat, przepełniony fałszem, obłudą, nierządem, a potem był potop za czasów Noego i miał się taki zakończyć, ale może historia znów zatoczyła koło? Reszta to próby jak napisała Lilith, zazdrosne, nieudolne, śmieszne próby dorównania bogom... ze zbyt ograniczoną świadomością.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">To jest problem ludzkości, a nie nic innego. Powtórzę znowu za Lilith [ external image ] - co by zdziałał manipulant, gdyby nie było kim manipulować? [ external image ]Może wreszcie przyszedł czas, że wyewoluowała ludzka świadomość w taki sposób, że zacznie samodzielnie myśleć, a nie jak stado baranów myśleć tak, jak "on powiedział".</blockquote>Dokładnie się  z  wami  zgodzę, myślałem kiedyś  że jak ktoś "się sparzy" to mu  będzie nauczką ,  ale w  wielu przypadkach to nie działa, a manipulanci  zawsze znajdą  jakiegoś głupiego
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: danut »

Arku jak widać to chyba rzeczywiście muszą oddziaływać złe siły niedopuszczające do ujrzenia prawdy. "Sparzą się" nie raz a potem znowu obierają ten sam kierunek, co ich tam pcha?Szukamy w tym temacie śladów kontaktów poza ziemskich, rozszerzenia ich poza ustalone normy, ustalane przez  jak się wydaje takie siły.Przykładem może być Henoch, ale zwróćcie uwagę co z tym przykładem zrobiono i co nadal próbuje się w okół niego tworzyć?Nie ma słuchania konkretnie ściśle żadnych przekazów, ani przecieków jest mędrkowanie, bo tam przecież ja wiem lepiej co autor miał na myśli i przekształcanie wszystkiego na swoją modłę, a z tego wychodzi potem to co wychodzi, jak widać poprzez wieki :).Dokładnie dorabianie kocich uszów jak pan Meier .. haha
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: Andrzej 58 »

"A tak ogólnie wszystkie przepowiednie Henocha to chyba już dawno się spełniły. Bogowie z Ziemi zabrali go cieleśnie"Jak łatwo ustalić na podstawie tekst Księgi Henocha ,autor pisał to w czasie określonym przez przedział III wiek pne do 70 roku ne..W jego czasach już dawno było po potopie.Jak dobrze się przypatrzeć ,to znajdują się tam też wskazówki co ten potop spowodowało.Już we wstępie zaznacza do kogo jest ten przekaz skierowany.Do odległych przyszłych pokoleń.Tzn do kogo?Podaje przyczynę wcześniejszego potopu i nie jest to zgodne z wersją biblijną.Informuje też ,że taka katastrofa nam już nie grozi i nigdy już w przyszłości się nie wydarzy.Dlaczego?Zapowiada jednak duże zmiany .Wskazuje potrzebę zmian ze względu na porządek panujący na Ziemi.Wskazuje sprawców tego obłędu.Jest mowa o tajemniczym człowieku ,który na ujawnić wszystkie tajemnice przed przybyciem Pana Duchów.A tak przy okazji Pan Duchów i Głowa dni to ta sama osoba(też jest to napisane w tekście).Jakie zadanie ma ten tajemniczy człowiek?Wylewać plagi na Ludzi?Nie- doprowadzić do szczęśliwego końca ludzkość i zapobiec wielu tragedii ludzkich w czasie powrotu naszych braci(jak mawiają Majowie).
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: danut »

Andrzeju przecież mnie o to chodzi :). Wykorzystanie legendy o Henochu, ( Henoch miał żyć tysiące lat wcześniej, przed potopem, miał być potomkiem Adama, synem Seta) Spisywanie tej legendy przez autorów dorysowujących mu uszy. Wyraźne tworzenie przez kilka pokoleń wymyślonej przez samych siebie ideologii. To są fałszywe fundamenty, które wreszcie muszą runąć, jeśli ktoś próbuje dotrzeć do prawdy to po nich się nie wespnie. A tak nawiasem istnieją ponoć trzy różne księgi przypisywane Henochowi- księga słowiańska( czy zna ktoś jej treść, może? - księga hebrajska i najbardziej popularyzowana etiopska, którą cytujesz.
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 2:13 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: Katarzyna_1 »

Tu znalazłam chyba częśc tej księgi słowiańskiej http://docs6.chomikuj.pl/326074368,PL,0,0,Ksiega-Tajemnic-Henocha.pdf ale ja nie umiem poruszać sie w tych "chomikach" :Surprised:Nie wiem, czy mozna przeczytać  za opłatą, czy nie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: Arek 1973 »

, <blockquote class="ipsBlockquote">"Sparzą się" nie raz a potem znowu obierają ten sam kierunek, co ich tam pcha?</blockquote>Chęć być kimś  szczególnym, chęć by posiąść wiedzę która nie jest dostępna wszystkim, być "oświeconym" albo  wtajemniczonym w wiedzę która jest udostępniona tylko niektórym ludziom.To właśnie to co pcha ludzi w różne sekty i których życie nic nie nauczyło, bo chciaż  się sparzyli to i tak wierzą nadal w to co im Guru przekazuje,,,,,,,,,,bo to zawsze jest  ciekawsze niż szare codzienne życie......
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady obcych w Biblii

Post autor: danut »

Arku 1973 - Zgadza się. Tak ludzie odchodzili od prawdy, przecież w starożytności bogami okrzykiwano ludzi, przywłaszczano sobie kawałki jakichś zwiastunów czegoś, z jakichś obserwacji wykraczającej poza poznanie, a potem tłumaczono to niewyjaśnione na swoją modłę i dla swej korzyści, a ludzie się nabierali. Straszne jest, że ten proceder daje znać o sobie, nawet i w naszych czasach jeszcze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „STAROŻYTNI ASTRONAUCI”