UFO nad Gliwicami

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

UFO nad Gliwicami

Post autor: arek »

Otrzymałem właśnie informacje, o obserwacji przelotu obiektu nad Gliwicami ,było to w nocy około 2:00 (parę minut po) ,18 października .

Obiekt przemieszczał się przez niemal cały nieboskłon ,był widoczny jako światło jasno-białe z czerwoną obwódką .Świadek był w tym czasie nieopodal zakładów Opla.

Następnej nocy około godziny 2:20 świadek zauwarzył błysk rozświetlający niebo ,bez lokalizacji źródła światła .

Świadek jest wiarygodny ,natomiast sprawdzenia wymaga pozycja ISS w tym momencie.

I oczywiście apel - ktokolwiek widział w tym czasie , coś podobnego proszę o opisanie obserwacji .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Asbaria
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 05, 2012 12:55 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: Asbaria »

Witam. Chciałam się podzielić z wami tym co zaobserwowałam w Bielsku-Białej, niedawno ktoś widział obiekt latający w Gliwicach, a więc niedaleko Bielska więc może coś się pojawiło (nareszcie) nad naszym województwem. A więc cała sytuacja miała miejsce 3 listopada 2012, dokładnie o godz. 23.35, prowadziłam w tym czasie samochód, jechałam w stronę północną ul.Andersa w Bielsku, niebo było w miarę pogodne, delikatnie przymglone, nagle zobaczyłam przed sobą, przez przednią szybę jak po niebie z dużą prędkością zasuwa okrągły obiekt świecący na zielonkawo, przeleciał bardzo szybko w tym samym kierunku w którym ja jechałam, mój mąż niestety nie zdążył tego zauważyć. Nie mógł być to samolot, bo leciał za szybko i cały świecił, samoloty mają punktowe światełka, nie mogła być to żadna raca, bo leciało to ponad tym zamgleniem i nie pozostawiał po sobie żadnych smug ani iskier, światło, które ten obiekt wywarzał było jednostajne i wyglądało to jak zamglony księżyc, tylko, że mniejszy i zielony. Jak to zobaczyłam, to się troche wystraszyłam ale za razem ucieszyłam że w końcu być może zobaczyłam UFO. Mam nadzieję, że może ktoś też zobaczył coś podobnego co ja.
Awatar użytkownika
marek.gliwice
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 16, 2013 3:16 pm

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: marek.gliwice »

tez widziałem jasny biały obiekt gdzieś w tym samym czasie na sikorniku leciał z zachodu na wschód był bardzo jasny na początku wydawało mi się że jest to meteoryt ale meteoryty nie zmieniają kierunku lotu !! naprawdę aż miałem gęsiom skórkę !!
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: azor »

Zależy jaka to odległość bo załóżmy 300 czy 500 metrów to nadal na tyle bliska aby ustalić czym było lub nie obiekt/zjawisko, najlepszym przykładem jest ostatni raport Damiana z Wrocławia.A tak naprawdę w przypadku nocnych obserwacji najlepszy jest jednak monitoring. Coraz więcej badaczy zaczyna go stosować. Znam przypadki dalekich obserwacji NL gdzie badacze mający urządzenia rejestrujące jednak wykrywali pewne ''anomalie'' takiego NL jak skoki pola magnetycznego itp.. mówię tu o Włoskich i Niemieckich badaczach.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: azor »

Można potwierdził to choćby w Wylatowie i Niemczech badacz MUFON CES Gerhard Groschel a to tereny zamieszkałe, juz nie wspominam o pracach Szymańskiego gdzie też rejestrował zamiany na swoich urządzeniach. Osobisćie uważam, że te światła jak w Hesdallen, Marfie. Włoch itp. mogą pojawiać się w różnych innych miejscach a nawet duzych miastach.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: arek »

Marku napisałeś o obserwacji obiektu ,odnosząc się do obserwacji z 18 października czy tej z Bielska-Białej.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
marek.gliwice
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 16, 2013 3:16 pm

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: marek.gliwice »

do tej z 18 pardziernika
Awatar użytkownika
marek.gliwice
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 16, 2013 3:16 pm

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: marek.gliwice »

wczoraj tz 26 stycznia wracałem od znajomej na sikorniku szłem ulica obok kościoła gdy nagle na polach zobaczyłem jasne  biało czerwono niebieskie światło  miało wielkość koło 100 m ode mnie było oddalone koło 500 m mimo ze była to noc postanowiłem podejść i zobaczyć ! drogę oświetlaczem sobie latarka z tel komórkowego gdy byłem jakieś 200 m od tego nagle tel przestał wo gule działać mimo ze był w pełni naładowany ! po prostu się wyłączył i nie można go było załączyć ! koło obiektu widać było jakieś osoby bardzo niskie w świetle obiektu było dobrze widoczne ! ale ja nie odważyłem się podejść dalej coś jag by mnie trzymało w tym jednym miejscu jakaś blokada psychiczna !  trwało to jakieś 10 m potem osoby spod obiektu zniknęli a obiekt z olbrzymią pretkoscia uniósł sie w powietrze pionowo !! chwile po tym tel ponownie zaczął mi działać . byłem zły bo liczyłem na ciekawe fotki ! a tu nic ! było to  koło godziny 1 w nocy !!
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: chmura »

Marek szczerze to twoi rodzice powinni ograniczyc ci dostep do internetu, albo przynajmniej powinienes zalaczyc sobie blokade psychiczna przed pisaniem glupot! a tu nic!
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO nad Gliwicami

Post autor: Arek 1973 »

Oczywiście Marek na pewno jest w stanie zaprowadzić tam kogoś w te miejsce na polu, tam musi być tyle śladów że książkę można by napisać
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”