"Nie do wiary" powraca!

Awatar użytkownika
Erskine
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 11:00 am
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Erskine »

A ja ciekawy jestem jakie to tematy będą w tej nowej edycji poruszane. Obejrzę sobie na pewno. :NotDoneCare:
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Przemekkk666 »

A wogole gdzie to bedzie lecialo?

Bo ja cos slyszalem o jakims TTV a niestety nie mam takiego programu u siebie :)



Chetnie obejrzalbym tematy poswiecone UFO , zastanawia mnie ktore sprawy poruszą i w jaki sposob je przedstawią- zwłaszcza Zdany hehe xD
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Arek 1973 »

Może tym razem będzie większy nacisk na to żeby próbować wytłumaczyć takie fenomeny niż tylko o nich gadać?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: ADAX »

Toż to nie do wiary !

I jak zwykle będzie kulminacyjny moment jak wyskoczą napisy końcowe ?

I jak zwykle będzie straszna muzyka, i ten stonowany głos prowadzącego budujący klimat (senności) napięcia ?

Czym nas tym razem zaskoczą ? Ciupakabrą w Sochaczewie ? Incydentem Leocinskim ? A może dziwnymi tunelami, wydrążonymi pod ogródkiem Genowefy Pierdzipostrączek ? A może coś o kalendarzyku majów, po którym dzieci rodzą się w styczniu ?



O tylko takich pierdołach mogą tam się główkować, na inne nikt nawet nie zwróci uwagi. Być może bardzo dawno temu ( kiedy internet był, ale nie na tyle, by każdy mógł długo siedzieć) takie pseudo programy dla niegrzecznych dzieci mogły egzystować. Teraz żeby przyciągnąć widza, musza się postarać i zatrudnić wróżbitę macieja wraz ze specami od "Trudne Sprawy". Wtedy będzie sukces !
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: arek »

Jeszcze sie zdziwice jak niezbicie wykażą ,że incydent w Zdanach był najwiekszą przygodą ludzkości . I wystapi ostatni sprawiedliwy ,najlepiej poinformowany ,co wie, ale nie powie xD xD xD

I wszyscy uwierzą Maciejowi (co smoka zabił ). :D I wtedy spróbujcie wykazać bzdurowatośc Zdanów xD

Ale będę ogladał i nagrywał każdy odcinek i jak takowy powstanie zapisze sie do funclubu :AlienGreen:
Ostatnio zmieniony sob sie 25, 2012 11:40 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Konstantina »

Jeśli program będzie produkcją TVN, nie ma co liczyć na rzetelne informacje. Osobiście uważam też, że dzisiejszego widza bardzo trudno zaskoczyć czymkolwiek.
Ostatnio zmieniony sob sie 25, 2012 11:59 am przez Konstantina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: arek »

Tylko by nie być zaskoczonym pytaniem ,podczas rejestracji incydentu ,trzeba być na bieżąco z takimi rewelacjami ,jakie zapewne pokażą .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Erskine
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 11:00 am
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Erskine »

Jak już napisałem wyżej - zobaczę sobie, co też pokażą. Program zaczyna się w niedzielę o 22.15.

Jedno mnie tylko denerwuje w tym programie, ADAX też o tym wspomniał, a mianowicie - lektor - czyta tak, jakby miał zaraz, natentychmiast pęknąć, wybuchnąć... Jakby tego nie można było przeczytać normalnym głosem i tonem.

Poza tym, zawsze gdy oglądałem poprzednie odcinki - i teraz też tego nie uniknę - miałem niedosyt. Właśnie gdy zaczynałem się wciągać - koniec. :Angry:

Ale zobaczyć zobaczę. Z ciekawości.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Manfredo90 »

Hmm...z ciekawości można obejrzeć, ale wróżę z max 15 "odcinków" :P
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Nie do wiary" powraca!

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Czakrawartin' post='100036' date='26 sierpień 2012 - 12:36']Człowiek, który szanuje siebie i swoją inteligencję nie powinien oglądać tego programu. To jak pójście do cyrku. Powstanie pewnie kilka odcinków i szlus. Nie zapominajcie o tym co napisano i wielokrotnie się powtarza, że TVN nakazuje ludziom - świadkom odgrywać przed kamerą swoje role. Więc jaką to będzie miało wiarygodność?[/quote]

:Kissy:

Człowiek inteligentny to człowiek ciekawy. Dlatego ja obejrzałam nie zważając na własne ego :D , a także na innych. Broń Boże nie uważam się za inteligentną.

Pan Trojanowski ma piękną nową koszulę i muszkę, która mu się przekrzywiła w drugim odcinku. Marynara jest stara... Wygląda jak playboy - blond "pióra" mu urosły, gęba wyklepana niczym u mojego byłego. Zresztą świńscy blondyni podobni są do siebie.

Jedna wielka sieczka w tym odcinku, nie do wiary...? Dwa, albo i dwadzieścia razy

w jednym.

Nie ulega wątpliwości, kto mu w tym pomagał (RB), zważywszy na koniec drugiego odcinka gdzie promuje Jackowskiego....

Zwróciłam uwagę na pewien przekaz podprogowy. BIOHAZARD, BIOHAZARD - ciekawe czy facet wie po co to umieścili w tym programie?



http://www.youtube.com/watch?v=o2t1qzsJKik

doklejam
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKÓW”