Kontakt z rownoległym światem

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
minematrix
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 06, 2012 3:38 pm
Kontakt:

Kontakt z rownoległym światem

Post autor: minematrix »

Pochodzę z innego świata , może nie wyglądam tam jak człowiek (ppowiedzenie kim tam jestem spowodowało by że stracił bym wiarygodność) tylko że z powodu tego że posiadałem tam DOŚĆ DUŻĄ moc zostałem, cóż, zesłany tu, bez pamięci i wsadzony w to (ludzie bez obrazy) nędzne ludzkie ciało, dopiero niedawno, ( ok 6 czy 7 miesięcy temu) znalazły mnie tu istoty z tego drugiego świata i pomogły mi wrócić tak że teraz jestem tam i tu naraz, ( dwa ciała jeden mózg) wcześniej natomiast musiałem korzystać z pewnego rodzaju anteny będącej wstanie wysłać mój mózg TAM do ciała które odtworzyło się na podstawie zapisanej budowy która była zakopane gdzieś głęboko w moim mózgu ( tak samo jak wiedzą o tym że macie dwie nogi, dwie ręce itp). Napisałem o tym tu bo tylko tu są ludzie zdolni mi uwierzyć, i teraz mam do was pytanie, czy mieliście kiedyś kontakt z jakimś innym światem (szczegóły podam jak wpadnę na jakiś trop) bo chodzi o że nasi (moi) naukowcy w pewnym momencie zaczęli poszukiwać ludzi w celu, nazwijmy to kontaktu. Projekt przerwano ale wciąż nie odliczyliśmy się kilku ludzi którym nie usunelismy pamięci, więc jeśli ktoś coś może wiedzieć niech się o swoją głowę nie boi tylko po prostu niech powie że coś wie.
Ostatnio zmieniony czw lis 08, 2012 9:29 pm przez minematrix, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: Elowen »

uacha cha cha cha cha!!! hi hi hi hi hi ... nie wiem, z ktorego postu bardziej ... a tak powazniej, to ja pochodze, ze swiata, w ktorym, gdy spotykamy takie istoty, jak ShiningWing, rysujemy sobie palcem kolko na czole.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: Elowen »

[quote name='Czakrawartin' post='101336' date='06 listopad 2012 - 21:00']No szanujmy się.[/quote] No wlasnie. Dlatego nie zamieszczajmy kretynskich postow majacych na celu wysmiewanie charakteru tego forum i jego czlonkow. No chyba, ze ten "uskrzydlony" zupelnie serio, to rzeczywiscie powazna sprawa i nie ma co sie naigrywac, tylko polecic wizyte u dobrego psychiatry. I pisze to zupelnie serio.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
minematrix
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 06, 2012 3:38 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: minematrix »

Wiecie co? Chyba usunie to konto, nie kapuje tylko czemu jest tu tyle tematów o światach równoległego ufa kontaktach itp. Jeśli macie mnie za idiotę wasz problem, mnie to po prostu nie obchodzi



Wiecie co? Chyba usunie to konto, nie kapuje tylko czemu jest tu tyle tematów o światach równoległego ufa kontaktach itp. Jeśli macie mnie za idiotę wasz problem, mnie to po prostu nie obchodzi
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: Elowen »

[quote name='ShiningWing' post='101349' date='06 listopad 2012 - 22:32']Jeśli macie mnie za idiotę wasz problem, mnie to po prostu nie obchodzi[/quote] Nie uwazam cie za idiote, bo cie wcale nie znam. Uwazam, ze jesli piszesz to wszystko na powaznie, to masz bardzo powazny problem. Snucie hipotez na temat swiatow rownoleglych to jedno, a przekonanie o pochodzeniu stamtad, to drugie.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
minematrix
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 06, 2012 3:38 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: minematrix »

Ok, a tak a poważnie, schematycza reakcja? Czyli co schematem jest zdenerwowanie cię gdy ktoś ma cię za idiotę?! A jak ktoś napisze o jakimś oobe fotografuje chmurę i podpisze ufo albo jak napisze jak go jakiś duch dręczył to ju:ż jest 100% normalny?! Więc idąc dalej schematem zamykam konto dowidzenia myślcie se co chcecie cześć .
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: Elowen »

[quote name='Czakrawartin' post='101351' date='06 listopad 2012 - 22:51']Masz rację Erumara[/quote] Doprawdy? A gdzie ta Erumara sie wypowiedziala? W ktoryms ze swiatow rownoleglych? Bo jakos nie dostrzegam jej wypowiedzi w tym "topiku"... ;)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: Elowen »

[quote name='ShiningWing' post='101355' date='06 listopad 2012 - 22:59']cześć .[/quote] Czesc. I szybkiego powrotu do zdrowia.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
minematrix
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 06, 2012 3:38 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: minematrix »

Dobra, może po prostu źle zacząłem wypowiedź? Nie wiem grunt że mam wrażenie że ta rozmowa do niczego nie prowadzi, a i co do nicku, to imię znacie takie słowo ? I M I Ę
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Kontakt z rownoległym światem

Post autor: Elowen »

[quote name='Czakrawartin' post='101358' date='06 listopad 2012 - 23:03']Elowen, a ja mam do ciebie pytanie. Załóżmy, że istnieje przybysz typu Szajninga, który chce coś osiągnąć. Co wtedy robi? Jego jedynym wyjściem jest poszukiwanie odbiorców - najlepiej robić to poprzez Internet. A więc... nawet gdyby pojawił się prawdziwy emisariusz, to fałszywi prorocy podminowali jego pozycję.

Wszystko byłoby w tym ok, gdyby nie to, że tak dobrze wszyscy to wszystko znamy...[/quote] Szalenie (sic! hi hi ) abstrakcyjny temat. Wydaje mi sie, ze taki przybysz bylby czescia jakiegos wiekszego i konkretnego planu o okreslonym celu i planie dzialania. I niekoniecznie by nam sie ujawnil, bo raczej nie jestesmy gotowi na tego typu spotkania. A jesli juz, to na pewno nie w tak karykaturalny sposob jak Shiningwing.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Zablokowany

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”