Marsz Niepodległości 2012

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Nie upraszczajmy sprawy prawdziwy Marsz się odbył i nie sprowadzał się on do walki na pięści.Czy przez to , że w Warszawie 11 listopada jest pretekstem dla niektórych do chuligańskich wybryków ma przekreślać całą ideę???W końcu zaczęło się to rok temu kiedy to organizacja miejska dała ciała jak i policja również.Gdzie była elita władzy przez te 22 lata teraz nagle Komorowski pamięta 11 listopada!.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Przemekkk666 »

Byłem na marszu - na początku robiłem głównie zdjecia ale pozniej juz do niego dołączylem, na szczescie byl juz spokój.



Tu moich kilka fotek z marszu http://galeria.digitalcamerapolska.pl/Gale....html#imgHeader
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Rysiek23 »

A to relacja 10-letniego chłopca oddzielonego od ojca w czasie tych wstrząsających wydarzeń:



http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=S2Ja5Zcxi4c



Stawiamy pytanie, gdzie jest ojciec??



Być może był w kominiarce... za nadesłanie filmu dziękuję Darth_Lukowi
Ostatnio zmieniony ndz lis 11, 2012 9:28 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: ADAX »

Szkoda, że zmarnowano kosze, bruk, kije, metalowe gaz-rurki, race i petardy na policję. Lepiej było iść drogą na wiejską...



Rysiek, ojca niemcy biją.
Ostatnio zmieniony ndz lis 11, 2012 9:22 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Kalatos »

Razem z Przemkiem byliśmy na owym Marszu celem wykonania zdjęć a później wzięcia w nim udziału. Muszę stanowczo zaznaczyć że całość rozrób sprowokowali pseudokibice a nie normalni uczestnicy… Swoją drogą dla mnie ogólny przekaz podany przez Media jest przesadzony. Pozdrawiam





Foto - http://wstaw.org/m/2012/11/11/IMG_4128.JPG Sztuk jeden na chwilę obecną ; )
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Darth_Luk »

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=OT00Ixj5xqU



To policja czy kibole?

Jeśli policja to wyj..ać z pracy na ryj za prowokacje. Jeśli kibole to posłać ich do kamieniołomów, lub sprzątać parki po psich odchodach. (zresztą policjantów też można tak wykorzystać)
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Telewizja jak i niektórych myślenie lubi upraszczać pewne sprawy.Organizatorzy marszu wywiązali się z obowiązków to POLICJA była przekonana, że ma przeciwko sobie tłum nienawiści i w panice zablokowała ulice szerokością.Po co się pytam???Z tłumaczenia wynika, żeby odciąć kiboli od swoich kolesi. :Cry: :D Śmiechu warte.Po drugie sama obecność policji była już wystarczającą prowokacją.Nie zachowali odpowiedniej odległości.Policja twierdzi , że rok temu nie było policjantów po cywilnemu i kłamie.To tak jakby podstawić łeb samemu na katowski pieniek, a później mieć o to pretensje.Od kiedy marsze zabezpieczają oddziały prewencji??? A no od zeszłego roku kiedy państwo prawa pozwoliła zablokować lewakom marsz co doprowadziło do eskalacji.Komuś jest tutaj na rękę usunięcie tego marszu, żeby się nigdy więcej nie odbył. ]:-> WSTYD za skrajną lewice i prawice , że robi ze stolicy pole bitwy.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='101535' date='12 listopad 2012 - 17:13']Policja twierdzi , że rok temu nie było policjantów po cywilnemu i kłamie.[/quote]



Uhaha a ten co kopał uczestnika marszu po głowie to nie był policjant ( raczej zomo) w przebraniu?? :)



Nawet jak go zdelegalizują to i tak będzie sie odbywal.

Problem w tym, ze choc i tak wiadomo ze nie jest to marsz niepodleglosci tylko marsz niezadowolonych z rzadow Tuska i jego hołoty to nie ma on zadnego znaczenia, nic nie zmieni poki na transparentach nie bedzie konkretnych haseł odnosnie GMO i tego typu spraw, ktore sa wazne, a ktore wladza chce ukryc przed nami.

Zamiast tego sa glupie przyspiewki w kolo macieju to samo...

To woda na młyn sprzedajnych mediow i wladzy - i to trzeba zmienic.



No i oczywiscie marsz winien przejsc w spokoju, bez kiboli.
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2012 3:55 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<h1 itemprop="name" class="articleTitle">Roman Polko: Policja nie powinna nawiązywać do taktyk ZOMO</h1>Mając doświadczenia z ubiegłego roku, policja mogła łatwo przewidzieć, co się może stać. Wiadomo, że podczas przygotowań do tego typu wydarzeń, a w takich uczestniczyłem podczas pracy w Urzędzie Miasta Stołecznego, bardzo ważne jest rozpoznanie. Policja, służby mają informacje, kto może być potencjalnym sprawcą zamieszek. Nie jest tak, że nagle tłum się buntuje. Zwykle jest jakaś liczba prowokatorów, którzy potrafią skupić na sobie uwagę ludzi i prowokować różnego rodzaju zajścia. Tych prowokatorów można było wcześniej monitorować. Jeżeli to byli kibole – bo i takie informacje się pojawiają – to tym bardziej policja dysponuje ich dokładnymi danymi. Z pewnością można było przewidzieć, co się wydarzy i przede wszystkim, nie dopuścić do tego, aby w tłum wmieszali się ludzie poubierani w kominiarki.





Nie chcę formułować zbyt daleko idących ocen, ale powinniśmy byli wyciągnąć wnioski z tego, co miało miejsce w ubiegłym roku. Policja powinna była działać zdecydowanie bardziej elastycznie, a nie nawiązywać do taktyk, które szczerze mówiąc przypominają raczej ZOMO. To przecież było działanie, które jeszcze bardziej zaogniało całą sytuację, aniżeli przyczyniło się do jej rozładowania. Na szczęście jakoś to się rozeszło po kościach, tym razem. Całe szczęście. Z pewnością opinie, które już w mediach słyszałem, że państwo znowu zdało egzamin, to absurd. Nie chciałbym, aby państwo w taki sposób po raz kolejny „zdawało egzamin". Trzeba uderzyć się w piersi i powiedzieć, co zrobiliśmy źle i to poprawiać. A nie przechodzić w nastrój samozadowolenia – dziś słyszałem, jak pani prezydent Warszawy mówi, że wprawdzie były zamieszki, ale było lepiej niż w tamtym roku.



Źródło:RZECZPOSPOLITA

Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Kalatos »

Swoją drogą mam ciekawe zdjęcie nawiązujące do Marszu - > http://wstaw.org/m/2012/11/12/M4_1_z_1.jpg Przy powiększeniu między Pkinem a oczami [Lekko poniżej oczu] widać dziwny obiekt. Zdjęcie oczywiście jest mojego autorstwa, zapewne to ptak, samolot lub helikopter albo innego dziadostwo tego typu. Mimo wszystko ze względu na to że sam nie wiem co to było podsyłam wam link. Ciekawy jestem waszych opinii! : )
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”