Marsz Niepodległości 2012

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Rysiek23 »

Darku obstawiam helikopter, bo tego sporo latało wczoraj.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Kalatos »

[quote name='RysiekINFRA' post='101544' date='12 listopad 2012 - 20:01']Darku obstawiam helikopter, bo tego sporo latało wczoraj.[/quote]



Rysiu helikopterów było sztuk jeden i miałem go nad głową więc to nie to... Poza tym obiekt znajdował się bardzo daleko bo ja robiłem to zdjęcie na zbliżeniu maksymalnym, czyli 70mm : )
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Przemekkk666 »

Na helikopter to nie wyglada, raczej ptak w oddali lecący w bok.



Ale to i tak za daleko zeby ocenic
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: ADAX »

nie bedzie konkretnych haseł odnosnie GMO i tego typu spraw, ktore sa wazne, a ktore wladza chce ukryc przed nami
a ja mam gdzieś GMO, ja chcę haseł, że bezrobocie, że nędza i bieda, a nie, że GMO, że ACTA. Zresztą co dadzą hasła, jest ich tysiące tu trzeba działać.



Niedługo nam wmówią, że to przez nas kryzys, co ja pisże już nam wmówili, że mamy dług publiczny. Zaraz potem powiedzą, że wojna w Afganistanie to nasza wina, że głodujące dzieci w Afryce to nasza wina. Że nie ma emerytur, to też będzie nasza wina, bo za mało się płaciło. Przepraszam was, ale tu trzeba działać. Teraz Komorowski trzaska portalami xxxxxxl, bo się zadyma zrobiła, a on taki tolerancyjny, że szkoda gadać. Najlepiej niech zostanie, ale przedszkolanką. Ale co ja piszę po raz kolejny, on być może o tym wiedział ? Być może nie, ale ktoś już za to zadbał, by było tak, że społeczeństwo jest be i trzeba je rózgą lać, a mafia polityczna jest cacy. Do tego jeszcze pozwoli się oszołomom z pisu robić swoje szopki i mamy zamęt i dezinformację gotową. Tak się właśnie zaczyna robić supełek, a po supełku pętelkę i koniec...



Dariusz, to na pewno był tajny pojazd ufo
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2012 8:22 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Darth_Luk »

Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='ADAX' post='101547' date='12 listopad 2012 - 22:19']a ja mam gdzieś GMO, ja chcę haseł, że bezrobocie, że nędza i bieda, a nie, że GMO, że ACTA. Zresztą co dadzą hasła, jest ich tysiące tu trzeba działać.[/quote]



Ciebie jeszcze GMO moze nie ukąsic tak mocno ale Twoich dzieci czy wnuki juz tak i wtedy nie beda potrzebowali pracy czy pieniedzy bo i tak beda sie nadawali wszyscy na smietnik ze zniszczonym organizmem.



Owszem z jednym sie zgodze - trzeba działac.



No to co organizujesz jakąs ostrą manifestacje? Najlepiej taką zeby caly Sejm otoczyc wtedy sie dołącze :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: ADAX »

Ciebie jeszcze GMO moze nie ukąsic tak mocno ale Twoich dzieci czy wnuki juz tak i wtedy nie beda potrzebowali pracy czy pieniedzy bo i tak beda sie nadawali wszyscy na smietnik ze zniszczonym organizmem.
No tak, ale moje dzieci do tego czasu trzeba będzie utrzymać, a bez roboty to i nawet dziś każdy z nas moze wylądować na śmietniku ze zniszczonym organizmem, od denaturatu, bo tylko to nam zostanie, pić i przeklinać> Przeklinać to ,że się nie zaczęło robić porządek z ludzmi którzy takie ustawy sobie akceptują a ze samymi ustawami. Jeśli owoc jest zepsuty, a na jego wierzchu widać pleśń, nie wystarczy tylko ją zetrzeć, trzeba cały owoc wyrzucić, bo do jedzenia się nie nadaje. A gdy oddzielisz go od reszty, masz jeszcze szansę, że ta reszta będzie dobra.


No to co organizujesz jakąs ostrą manifestacje? Najlepiej taką zeby caly Sejm otoczyc wtedy sie dołącze
JA bardzo chętnie, ale jak to pewnien człowiek solidarności powiedział, kto pójdzie ? jak większość zapier&dala od 6 rano ? Tutaj ludzi trzeba uświadomić. I nie iść na zaczepnego, a samemu każdy po każdym, i każdy taką manifestację tworzyć. To tak jak z deszczem, pojedyncze krople zbierają się w kałużę, a kałuża w potok, a potok w rwącą powódź. Tutaj trzeba wyczucia, zaznaczyć granicę, której po przekroczeniu trzeba zadziałać. Powiedzieć dość, jeśli już naprawdę widać, że nadzieja w czymkolwiek zgasła. Tylko robić to tak, by nie dać powodu, by resztę nieuświadomionych skołować i obrócić przeciw kałuży.

Dobrze, że są jeszcze ludzie na tym świecie :)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległości 2012

Post autor: Przemekkk666 »

Jako ze w serwisie digital camera gdzie zamiezczam fotki ktos z redakcji badz z zewnatrz moje fotki usunął a podalem tutaj do nich linka, ktory w zaistnialej sytuacji dzialac nie moze, wrzucam moich kilka fotek z marszu :)



[ external image ]
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2012 10:00 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”